Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna

Poznaj skuteczne zasady i techniki sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej, które pozwolą Ci zarabiać więcej i szybciej...
Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna
Blanka Kaczanowska

Poznaj skuteczne zasady i techniki sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej, które pozwolą Ci zarabiać więcej i szybciej


Od: Blanka Kaczanowska
Temat: Wszystko, co musisz wiedzieć o sprzedaży, jeżeli chcesz w niej odnosić prawdziwe sukcesy...

Drogi sprzedawco.

Czy wiesz, co takiego sprawia, że niektórzy sprzedawcy skutecznie pozyskują klientów i odnoszą dzięki temu sukcesy?

Czy wiesz, co odróżnia ich od tych, którzy ledwie utrzymują się na rynku?

Czy wiesz także, co takiego robią ludzie, którzy zarabiają kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych pracując jako sprzedawcy?

Sprzedaż jest jedną z najlżejszych i najlepiej płatnych prac...jeżeli tylko wiemy jak ją wykonywać!


Ile razy zadawałeś sobie pytania:

 • W jaki sposób mogę pozyskać więcej klientów?
 • Jak skutecznie umówić się na spotkanie?
 • W jaki sposób się zachować, aby zrobić dobre wrażenie na rozmówcy?
 • Jak zaprezentować swoją ofertę?
 • Co powiedzieć, aby przekonać klienta do kupna?
 • Jak zareagować na jego obiekcje?
 • Jak w najlepszy sposób mogę sfinalizować transakcję, aby klient był zadowolony i polecił mnie swoim znajomym?

Jestem przekonana w 100%, że niejednokrotnie...

Wyobraź sobie, jakby to było, gdybyś potrafił w znaczący sposób podnieść swoją skuteczność jako sprzedawca w każdym calu.

Łatwiej docierać do odpowiednich klientów. Łatwiej nawiązywać z nimi kontakt.

Lepiej zaprezentować swój produkt lub usługę, dzięki czemu obudzisz w klientach wysoką motywację zakupu.

Łatwiej rozumieć ich potrzeby, dzięki czemu będziesz w stanie zaproponować im produkt, który kupią.

Zlikwidować wszelkie obawy i blokady przed zakupem i szybkim jego opłaceniem, a na koniec zdobyć polecenia, które napędzają cały proces. Proces, kierujący do większej ilości klientów, większej ilości zamówień, większych zysków. Proces, dzięki któremu będziesz mógł osiągnąć to, co powszechnie nazywamy SUKCESEM W SPRZEDAŻY.


Piękne, prawda?

Chcę Ci pomóc zrealizować tę wizję...

Właśnie dlatego opracowałam szkolenie "Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna", w którym pokażę Ci jak możesz wykonywać swój zawód skuteczniej, jak zostawiać klientów usatysfakcjonowanych ze współpracy z Tobą, jak zarabiać więcej i szybciej!


Sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna

A oto tylko krótka lista rezultatów, jakie zdobędziesz dzięki temu szkoleniu:

 • na wstępie ulepszysz swoje techniki nawiązania i utrzymania kontaktu handlowego z klientem, co jest podstawowym warunkiem zajścia procesu sprzedaży,
 • utrwalisz sobie znane już być może przez Ciebie techniki sprzedaży, a także poznasz nowe, które pozwolą Ci na osiąganie wzrostu Twojej skuteczności,
 • nauczysz się, jak przeprowadzić naprawdę skuteczną i profesjonalną rozmowę telefoniczną. Dzięki temu umówienie się na spotkanie, załatwienie wszelkich spraw oraz utrzymywanie relacji z klientem, będzie dla Ciebie niebywale prostsze niż dotychczas,
 • dowiesz się dokładnie, jak odpowiednio i z sukcesem przeprowadzić i zakończyć sprzedaż w kontakcie bezpośrednim,
 • będziesz potrafił lepiej radzić sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji i odpowiednio na nią reagować np. na słowa słusznej lub niesłusznej krytyki,
 • dowiesz się, jak odpowiednio konstruować oraz posługiwać się narzędziami sprzedażowymi, co pozwoli Ci na bardziej skuteczne docieranie do klienta i dokonywania mu sprzedaży,
 • zdobędziesz garść informacji na temat stosowania odpowiednich zasad zachowania, ubioru, etyki i wyglądu zewnętrznego. Pozwoli Ci to wybrać najlepszą dla siebie opcję w zależności od tego kim jesteś i co sprzedajesz, co w konsekwencji jest kolejnym krokiem we wzroście Twojej skuteczności.

I wiele innych, które mają jeden wspólny cel:

Sprawić, abyś był lepszym sprzedawcą!


Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że uczestniczyłeś już w jakichś szkoleniach, spotkałeś się już z pewnymi programami, które miały Cię nauczyć dobrze sprzedawać.

Wiele z nich jest niestety opracowana przez ludzi, którzy nigdy w życiu nic nie sprzedali oprócz książki lub szkolenia, z którymi się zetknąłeś. Jeżeli zatem nie osiągnąłeś po nich rezultatu jakiego oczekiwałeś, nie możesz być zdziwiony.

Jestem przekonana, że chcesz wiedzieć więcej, chcesz zwiększyć swoją sprzedaż i podnieść swoje dochody...

Zastanawiasz się być może, dlaczego tym razem miałoby być inaczej...

Kim jestem, abym potrafiła nauczyć Cię tego, Co Ci obiecuję...

Swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie sprzedaży pozyskiwałam w 10-letniej praktyce. Pracując jako sprzedawca, akwizytor, sprzedawając produkty, usługi i pomysły, codziennie starałam się zwiększać wyniki z dnia poprzedniego, co na ogół się udawało. Działo się tak niezależnie od tego, czy były to produkty pierwszej potrzeby, czy eksluzywne. Podczas sprzedaży pomysłów, zależało mi na znalezieniu jak największej ilości środków na realizację planów.

Swego czasu zatrudniajac się w firmie będącej w kryzysie, postawiłam sobie za punkt honoru utrzymanie jak największej grupy klientów.

Teraz, za punkt honoru postawiłam sobie przekazanie Tobie wszystkiego, co musisz wiedzieć aby wykształcić w sobie umiejętności, jakie potrzebne są dla profesjonalnego sprzedawcy. Umiejętności, które w znaczącym stopniu zwiększą ilość Twoich klientów, zwiększą Twoją sprzedaż i zyski!


Szkolenie przedstawione jest w formie multimedialnego kursu e-learningowego, z wieloma elementami interaktywnymi. Korzyści płynące z takiej formy, odgrywały bardzo dużą rolę przy naszym jej wyborze i mam nadzieję, że również Tobie pomogą podjąć decyzję o udziale w kursie. Jest on efektem wielu miesięcy prac, podczas których dostosowaliśmy go do takiej postaci, aby udział w nim był dla Ciebie satysfakcjonujący i przyniósł oczekiwane efekty.

Dostęp do kursu otrzymasz wkrótce po opłaceniu zamówienia, a czas w którym możesz się do niego logować wynosi aż 90 dni.

  Paramatry kursu:
 • Czas trwania: ok.6h
 • Ilość slajdów: ok.300
 • Ilość quizów:10
 • Forma: kurs multimedialny
  z nagraniem głosowym

Kurs składa się z 8 modułów, trwających od 30 do 60 minut każdy. Powoduje to, że możesz zapoznać się z zawartością jednego modułu za jednym razem, bez zmęczenia.

Po lewej stronie znajdują się dokładniejsze informacje na temat zawartości, parametrów i formy szkolenia. Pomogą Ci one podjąć słuszną decyzję.

Wielokrotnie sprawdzona treść, przedstawiona w sposób spójny została opracowana na podstawie wiedzy przekazywanej podczas dwudniowego szkolenia stacjonarnego, w kursie e-learningowym, w którym znajdziesz same konkretne informacje, bez lania wody i którego samo jednorazowe przejście zajmie Ci ok. 6 godzin.

Oczywiście będziesz mógł zapoznać się z jego treścią tak wiele razy w czasie swojego dostępu, jaką tylko będziesz potrzebował.

W połączeniu z oszczędnością czasu i pieniędzy, jaka płynie wraz z brakiem potrzeby podróżowania, noclegów, poświęcenia czasu pracy, zapewne oczekujesz, że cena za to szkolenie będzie wysoka...
Otóż nie, cena za to szkolenie jest kilkukrotnie niższa, niż jego odpowiednik stacjonarny...

Jeżeli podjąłeś już decyzję, możesz już teraz przejść na koniec tej oferty i zamówić udział w kursie.

A oto co jeszcze otrzymasz wraz ze swoim szkoleniem:

 • Na koniec kursu, sprawdzisz swoje umiejętności na praktycznej sytuacji sprzedażowej, którą przedstawimy za pomocą egzaminu sytuacyjnego. Otrzymasz zadanie zmierzenia się z procesem sprzedaży, przy wykorzystaniu wiedzy zdobytej w szkoleniu.
 • Dodatkowo, jako bonus otrzymasz kilkunastostronicowy ebook "Zasady skutecznej sprzedaży", przedstawiający skondensowaną wiedzę z zakresu tematyki szkolenia. Do tej wiedzy będziesz mógł wrócić w każdej chwili, w celu przypomnienia sobie wszystkich podstawowych zasad i technik przedstawionych przeze mnie w kursie.

Zapewne znasz uczucie, towarzyszące skutecznie przeprowadzonemu procesowi sprzedażowemu - usatysfakcjonowany klient, który poleca Cię swoim znajomym, wpływające wkrótce na Twoje konto wynagrodzenie...

Czy chciałbyś doznawać tego uczucia częściej?

Jeżeli tak, już teraz zapisz się na szkolenie "Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna", który otworzy Ci drzwi do większej ilości klientów, zwiększenia sprzedaży i Twoich zarobków.
Jest jeszcze jeden, istotny element tej oferty, o którym wcześniej nie wspominałam, a który może być dla Ciebie znaczący...

Jest to 30 dniowa - bezwarunkowa gwarancja satysfakcji...

Jeżeli w ciągu 30 dniu z jakiegokolwiek powodu stwierdzisz, że Twoja inwestycja w szkolenie "Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna" nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci Twoje pieniądze. Wystarczy, że skontaktujesz się nami na adres kontakt@prestin.pl, a otrzymasz pełny zwrot z inwestycji.Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w gronie uczestników,

Blanka Kaczanowska,
doświadczony sprzedawca, trener, właścicielka firmy szkoleniowej,

P.S.Jeżeli Twoje podejście i sposób myślenia są takie, jak większości skutecznych sprzedawców, zapewne traktujesz udział moim szkoleniu jako inwestycję. Inwestycję, która przyniesie Ci niejednokrotny zwrot w postaci większej ilości usatysfakcjonowanych klientów, większej ilości przeprowadzonych sprzedaży zakończonych sukcesem, które z kolei przyniosą Ci większe zyski.

Pomyśl tylko , jak szybko chciałbyś, aby Twoja inwestycja w szkolenie wróciła do Ciebie w postaci zwiększonych zysków ze sprzedaży?

 • W tydzień, dwa, miesiąc?
 • A być może już przy pierwszym spotkaniu z klientem?
 • O ile zwiększą się Twoje zarobki na przełomie kolejnego roku, jeżeli Twoja skuteczność wzrośnie o 20%?
 • Co będzie, jeżeli Twoja skuteczność wzrośnie o 40? 60? 100%? Więcej?
 • Czy wyniki tego rzędu byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

P.P.S. To co wiesz i to co robisz wpływa na to ile zarabiasz, oraz jakie sukcesy odnosisz w swoim życiu. Jeżeli sprzedaż jest Twoim codziennym polem działania, chcesz pozbyć się frustracji z powodu porażek i odmów, zwiększyć swoje kompetencje, zapisz się na szkolenie i ucz się od doświadczonego praktyka.

Trenerzy i organizatorzy:

Prestin.pl
ul. Jana Sebastiana Bacha 2 , 02-743
Warszawa, PL http://www.prestin.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna
prowadzi Platforma Ekademia

Pamiętaj, że zamawiając kurs nie podejmujesz żadnego ryzyka. Dajemy Ci 30 dni na jego przetestowanie i sprawdzenie jego możliwości.


Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna w cenie 187.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 90 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Wiem, że w tej cenie otrzymam 90 dniowy dostęp do tego kursu, a wraz z nim:

 • dostęp do wiedzy i narzędzi, które pozwolą mi na zwiększenie skuteczności sprzedaży i pomnożenie moich dochodów,
 • dostęp do ok. 6 godz. zawartości kursu w postaci multimedialnej, z wieloma elementami interaktywnymi oraz quizami,
 • ebook "Zasady skutecznej sprzedaży" przedstawiający skondensowaną wiedzę z zakresu szkolenia.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'skuteczna_sprzedaz' nie jest dostępny dla gości.


Szkolenie odbywa się na platformie szkoleń e-learningowych Prestin.pl.
Wkrótce po opłaceniu zamówienia, skontaktujemy się z Tobą, w celu umożliwienia włączenia Twojego udziału w kursie.
Zobacz również inne szkolenia Prestin.pl:


Sprzedaż szkolenia Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna prowadzi Platforma Ekademia