Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Tajniki Prezentacji

Tak, to prawda!
Każdy może w krótkim czasie opanować umiejętność, publicznego przemawiania. Nie musisz przy tym zgłębiać żadnych skomplikowanych technik.
Już za chwilę przekonasz się, że wystąpień publicznych można się nauczyć. Nawet gdy dziś uważasz, że jesteś najgorszym mówcą na świecie, już niedługo, stosując się do moich porad zawartych w kursie, będziesz lepszym mówcą od wielu ludzi, których spotkałem w tym zawodzie!

Nie mogę Ci obiecać, że zrobię z Ciebie gwiazdę filmową ale po zapoznaniu się z moimi wskazówkami i zastosowaniu ich w Twojej pracy, zyskasz pewność siebie a publiczne przemawianie będzie kojarzyło się z miłym dreszczykiem emocji. A może nawet stanie się dla Ciebie przyjemnością! [no teraz już przesadził - pomyślisz ;)]

Opanuj umiejętność XXI wieku
Dlaczego tak nazywam umiejętność publicznego występowania?

Jeśli zamierzasz coś osiągnąć w życiu - zostać zauważonym, sprzedać swoją osobę,własne pomysły, umiejętności, czy produkt - musisz to zrobić osobiście i przemówić.

Obojętnie, czy wypowiadasz się przed jedną osobą, czy dużą publicznością, i niezależnie jak wysoko stoisz w hierarchii - jeśli chcesz coś osiągnąć w pracy, posunąć do przodu swoją karierę, musisz nauczyć się wstawać, zabierać głos i...

Mów Tak Aby Inni Cię Słuchali
W kursie "Tajniki Prezentacji" znajdziesz podstawowe zasady tworzenia i wygłaszania wciągających prezentacji.

Rozpoczniemy od walki z nieśmiałością. Czy wiesz, że ja byłem wręcz chorobliwie nieśmiałym dzieckiem i nastolatkiem? Dochodziło do tego, że moi rodzice musieli "zaprzyjaźniać" mnie na podwórku z rówieśnikami! A teraz staję przed kilkusetosobowymi audytoriami (może uznasz to za jakieś upośledzenie) i naprawdę mam z tego frajdę!

Kolejny krok to nauka przemawiania. Dowiesz się jak za darmo i samodzielnie uczyć się wygłaszać świetne prezentacje. (A nie mówiłem, że to proste?!) Dostaniesz wskazówki jak to zrobić KROK PO KROKU.

Zanim staniesz w świetle sceny. Musisz odpowiednio nastawić się psychicznie. Poznasz skuteczne, bo sprawdzone przeze mnie, metody walki z tremą. Nauczysz się jak przygotować prezentację od strony merytorycznej oraz jak sprawić by zainteresowała ona słuchaczy.

Raz, dwa, trzy... zaczynamy! Jak zapewnić sobie świetne wejście. Masz na to 30 sekund i wykorzystasz ten czas, dzięki moim poradom. Pokażę Ci jak zapewnić sobie sympatię części widzów... zanim powiesz: "Witam Państwa!"

W trakcie wystąpienia. Dowiesz się jak utrzymywać zainteresowanie widzów. Poradzisz sobie w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Awaria sprzętu, złośliwy uczestnik, pustka w głowie to... pustka, przepraszam pestka! Nauczę Cię też jak odpowiadać na WSZYSTKIE pytania, nawet na takie, na które nie znasz odpowiedzi!

Twoje efektowne zakończenie przemówienia. Pamiętaj, ludzie muszą wiedzieć co mają zrobić po Twojej prezentacji (nie mówię o wyjściu z sali, do najbliższej toalety). Pokażę Ci jak masz zakończyć prezentację,aby ludzie mówili o niej jeszcze następnego dnia.

Możesz zamienić niechęć a może nawet lęk przed wystąpieniem publicznym w przyjemne podekscytowanie
Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz występowałeś przed publicznością i jakie towarzyszyły temu emocje. Czy w Twojej głowie kłębiły się takie myśli:
 • Jestem nieśmiała a teraz mam stanąć przed tymi ludźmi?!
 • Zawsze przed prezentacja mam czarne wizje, że wszystko pójdzie nie tak
 • Czy będę wiarygodny i dobrze zrozumiany?
 • A co będzie jak czegoś zapomnę?
 • Jak rozpocząć aby zainteresować widownię?
 • Jak utrzymać uwagę ludzi przez cały czas?
 • A co, jak ktoś zada mi pytanie, na które nie znam odpowiedzi?
 • Czy jestem właściwie ubrany?
 • Na sali może być ktoś kto ma większą wiedzę ode mnie...
 • Jak się zdenerwuję to plączą mi się myśli i mam pustkę w głowie
 • Boję się pomyłek i reakcji widowni
 • Nie wiem co zrobić z rękoma, nadmiernie gestykuluję i cały czas chodzę
 • Wszyscy tylko czekają na moje potknięcie
 • Czy wiadomości, które przygotowałem są banalne a może zbyt skomplikowane i szczegółowe?
 • A gdy stanie się coś czego nie przewidziałam...
 • Czy oni w ogóle będą chcieli mnie słuchać?
 • Jak zakończyć prezentację aby zrobić dobre wrażenie?
Jeśli towarzyszą Ci takie myśli, to bardzo dobrze! Znaczy to, że przejmujesz się swoją prezentacją. Zależy Ci na tym, jak wypadniesz a to pierwszy krok na drodze do doskonalenia. Potrzebujesz kilku wskazówek aby być lepszym mówcą. I dostaniesz je. Już za chwilę!

W kursie "Tajniki prezentacji" znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie pytania i wątpliwości i wiele wiele innych wartościowych porad i wskazówek.

Pokażę Ci jak bez trudu wyróżnić się pozytywnie spośród wielu mówców
Kluczem do Twojego sukcesu będzie poczucie humoru. Ale nie martw się, nie każę Ci opowiadać dowcipów (sam nie umiem tego robić a każdy usłyszany kawał zapominam mniej więcej po 30 sekundach!)

W mojej biblioteczce mam kilkanaście książek o przemawianiu, zarówno polskich jak i zagranicznych autorów. W jednej, dosłownie jednej z nich, autor dzieli się z czytelnikami kilkoma zabawnymi tekstami, jakie stosuje podczas swoich wystąpień.

Mówcy dobrze wiedzą, że poczucie humoru to prawdziwy skarb każdego prelegenta, zatem zazdrośnie strzegą takich "perełek". Ja postanowiłem zrobić inaczej - przekazać Ci spory arsenał zabawnych "wstawek" do Twojej prezentacji.

Na kursie "Tajniki Prezentacji" otrzymasz ode mnie gotowe scenariusze zachowań w różnych sytuacjach. Będą to gotowe teksty dzięki którym zabłyśniesz, pokazując swoje błyskotliwe poczucie humoru oraz dystans do siebie i swojej prezentacji.

Uwierz mi, ludzie to uwielbiają!Komu masz zaufać i dlaczego
postać
Nazywam się Robert Ważyński. Od 7 lat prowadzę szkolenia pracując dla jednego z wydawnictw. Wcześniej, przez 12 lat pracowałem jako dziennikarz radiowy i prasowy.
W wydawnictwie, dla którego pracuję, jestem wewnętrznym trenerem. Od ponad roku prowadzę w internecie serwisy dla osób występujących publicznie.
Jestem autorem książki "Nie boję się mówić" wydanej przez Złote Myśli.


Co otrzymasz zapisując się na kurs?
tajniki
43-minutowe nagranie audio "Tajniki Prezentacji", które poprowadzi Cię krok po kroku od przygotowania prezentacji po jej efektowne zakończenie.
Nagranie podzieliłem tematycznie na trzy bloki: nauka prezentacji, przygotowanie, na scenie. [format mp3]

wartość 60 zł
sekrety
35-minutowe audio "Sekrety Przemawiania. Pokazuję w nim wystąpienia publiczne "od kuchni". Jak trenować, jak przygotować prezentację, jak wygłosić przemówienie. [format mp3]

wartość 37 zł

Przygotowałem dla Ciebie także dodatkowo:

video45-minutowe video
z mojego szkolenia stacjonarnego jakie poprowadziłem jesienią ubiegłego roku w Warszawie

Wartość 98 zł
okladka1Ebook "Koniec z tremą"
100-stronicowa książka, w której bezpardonowo rozprawiam się ze wszystkimi lękami, jakie towarzyszą mówcom. [format PDF]

Wartość 27 zł

okladka230-minutowe konsultacje
ze mną poprzez skype. Masz pytanie a może za kilka dni czeka Cię prezentacja? Pomogę Ci! [format "miła rozmowa"]

Wartość 45 zł

okladka3Raport Specjalny "Jak radzić sobie z tremą" Wskazówki do wykorzystania w ciągu 5 minut! [format PDF]

Wartość bezcenne ;)Wszystkie nagrania i ebooki będziesz mógł oczywiście ściągnąć na swój komputer.

Może zastanawiasz się właśnie, czy materiały jakie przygotowałem, spełnią Twoje oczekiwania. Możesz to sprawdzić, bez ryzyka ponieważ oferuję Ci następującą gwarancję:

45-dniowa Gwarancja Satysfakcji
Jestem tak pewny wartości przekazywanej przeze mnie wiedzy, że postanowiłem dać Ci 45-dniową gwarancję satysfakcji! Jeśli z jakiś powodów uznasz, że informacje zawarte w kursie "Tajniki Prezentacji" nie spełniają Twoich oczekiwań, są dla Ciebie bezwartościowe, (....) [tu wstaw swój powód rozczarowania, zgodny z Twoim sumieniem], oddam Ci pieniądze. Masz 45 dni od momentu opłacenia kursu na to aby się do mnie zwrócić w tej sprawie.


A skoro mówimy o pieniądzach... To jest właśnie ta chwila gdy, no wiesz jaka. Ale najpierw...
Podsumujmy, co ode mnie otrzymasz:
 • 43-minutowe audio "Tajniki prezentacji" (wartość 60 zł)
 • 35-minutowe audio "Sekrety Przemawiania" (wartość 37 zł)
 • 45-minutowe video "Nie boję się mówić!" (wartość 98 zł)
 • 100 stronicowy ebook "Koniec z tremą!" (wartość 27 zł)
 • 30-min. jednorazowe konsultacje via skype (wartość 45 zł)
 • Specjalny raport "Jak radzić sobie z tremą"
Łącznie materiały warte 267 zł,
Ty możesz teraz otrzymać za 137 zł.
(zatem 130 zł w kieszeni. Jest dobrze, co ja mówię, bardzo dobrze!)
Lubisz długie oferty sprzedażowe?
Jeśli tak, to pewnie się nieco rozczarujesz, bo to już koniec! (ale są aż trzy PS-y)
Jeśli nie lubisz tasiemcowych ofert, to pewnie jesteś w siódmym niebie, że dotarłeś aż tutaj.


W każdym razie zapraszam do formularza z płatnością Uśmiech

Pozdrawiam i życzę Samych Udanych Prezentacji!
podpis
PS1. 137 zł to promocyjna cena tego kursu. Później będzie on sprzedawany za 267 zł, czyli za tyle, ile naprawdę jest wart. Śpiesz się i łap okazję... one tak szybko odchodzą.

PS2. Jeśli nie skorzystasz z tego kursu, czy staniesz się lepszym mówcą? Prawdopodobnie nie. To teraz pomyśl ile okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, talentów i wiedzy, zaprzepaścisz. Inni będą błyszczeć, robić karierę, zarabiać większe pieniądze a Ty będziesz siedzieć w kącie i czekać na swoją wielką szansę, która nigdy może się nie pojawić...

PS3. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub czegoś nie wiesz, nie wahaj się zadzwonić do mnie na komórkę (601563600), czy napisać maila (rwazynski[małpka]gmail.com). Jestem do Twojej dyspozycji.

Trenerzy i organizatorzy:

Ekademia.pl
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.ekademia.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Tajniki Prezentacji
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Tajniki Prezentacji
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Tajniki Prezentacji w cenie 137.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 90 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'tajnikiprezentacji' nie jest dostępny dla gości.

Uwaga: Składając zamówienie zapisz sobie nazwę użytkownika, hasło i email jakich użyłeś wypełniając formularz. Będą Ci potrzebne podczas logowania do kursu.

Sprzedaż szkolenia Tajniki Prezentacji prowadzi Platforma Ekademia