Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Internetowy Milioner

Jak stworzyć od zera mały e-biznes, który w czasie krótszym niż 5 lat pozwoli Ci zarobić pierwszy milion?

Drogi, Przyszły Internetowy Milionerze,

Jeśli w Twojej głowie tli się idea własnego, małego biznesu, lub jeśli zacząłeś już go tworzyć z niezadowalającymi Cię do końca rezultatami, oferuję Ci moją pomoc.

Pomogę Ci stworzyć lub rozwinąć Twój e-biznes...

Nauczę Cię E-Biznesu, pokażę wszystko i postaram się, abyś stworzył e-biznes który:

 • w ciągu roku zacznie generować stały dochód, albo nawet uniezależni Cię finansowo, dzięki przemyślanej, od razu dobrze wdrożonej strategii,
 • będzie skazany na dynamiczny rozwój dzięki mojemu doświadczeniu we wdrażaniu najskuteczniejszych strategii i taktyk (jakie miałem szczęście poznać) oraz unikaniu najgłupszych błędów (które ja już zdążyłem popełnić), jakie Ci przekażę,
 • będzie prostszy w obsłudze, niż Ci się wydaje, dzięki narzędziom, które poznałem przez te 7 lat w e-biznesie lub sam stworzyłem.

Pokażę Ci, jak to osiągnąć posiadając minimalne środki finansowe... ale wymagam PASJI, ZAANGAŻOWANIA i CZASU, Jeśli nie masz tych 3 rzeczy - nie czytaj dalej.

Dlaczego uda Ci się osiągnąć te cele?

Ponieważ mi się udało, a ja zaczynałem swój e-biznes:

 • w liceum,
 • z modemowym dostępem do Internetu,
 • bez pieniędzy na inwestycje,
 • bez nikogo, kto by mi osobiście pomógł, poza ojcem, który wiele pomógł mi w kwestii komputerów i prowadzenia firmy,
 • opierając się wyłącznie o wiedzę zdobytą z zagranicznych publikacji niesprawdzoną na Polskim rynku,
 • bez planu i pomysłu, jak chcę zarabiać,
 • bez żadnej formalnej wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu biznesu.

W ciągu ostatnich 8 lat popełniłem tyle głupich błędów i przetestowałem tyle nietrafionych pomysłów, że gdybym cofnął się z moją obecną wiedzą, systemami i doświadczeniem do roku 2000, byłbym dzisiaj baaaaaardzo bogaty.

Żeby osiągnąć niezależność i stabilność finansową na bardzo przyzwoitym poziomie nie trzeba nawet robić nic skomplikowanego. Wystarczy robić to, co działa i nie popełniać typowych błędów.

Podsumowując - będziesz musiał się bardzo postarać, aby zrobić to, co będziesz robił podczas programu, zdobyć wiedzę, jaką zdobędziesz i nie osiągnąć sukcesu.

Podczas tego kursu poznasz wszystkie podstawy, zasady i skuteczne techniki oraz strategie budowania dochodowego e-biznesu od zera.

Plan działania

Osiągniesz wspomniane cele dzięki:

 • Rocznego dostępu do 32 godzin VIDEO z praktyczną wiedzą pociętą na 5 do 30 minutowe, tematyczne fragmenty. Wartość: 3.000 zł

 • Kilkunastu precyzyjnie wyselekcjonowanych zadań, które przybliżą Cię lub wręcz stworzą Twój e-biznes. Wartość: 500 zł

 • Rocznego dostępu do zamkniętego forum Merytorium.pl, gdzie będziesz mógł pomiędzy spotkaniami na żywo skonsultować swoje postępy z innymi uczestnikami programu oraz setkami właścicielu e-biznesów już obecnych na forum (UWAGA: mój udział w dyskusjach na forum może być mocno ograniczony). Już dzisiaj na Merytorium.pl jest 12 000 stron A4 dyskusji! Wartość: 297 zł
Jak dokładnie wygląda kurs?
Nagrałem dla Ciebie krótki film ze środka kursu Internetowy Milioner. Zobacz co tam na Ciebie czeka:


Kurs składa się z 6 modułów:

 1. Strategia, Biznes Plan i Marka (5h 50 min VIDEO i MP3)
 2. Skuteczne Strony WWW (5h 25 min VIDEO i MP3)
 3. E-Mail Marketing (6h 39 min VIDEO i MP3)
 4. Copywriting (4h 57 min VIDEO i MP3)
 5. Promocja i Reklama w Internecie (4h 57 min VIDEO i MP3)
 6. Strategia Mocnego Uderzenia (4h 8 min VIDEO i MP3)
To 6 obszarów Twojego e-biznesu, których opanowanie pozwoli Ci osiągnąć wszystkie Twoje marzenia związane z Twoim e-biznesem.
Zobacz przykładowe filmy (jakość jest obniżona)?
Ze spotkania 1 (Strategia, Biznes Plan i Marka) nagranie "Wskaźnik przyswojenia innowacji", czyli jak sprawdzić czy nasz pomysł na biznes ma szanse powodzenia:Ze spotkania 2 (Skuteczne Strony WWW) nagranie o "Nazwach pospolitych" i dlaczego nie powinieneś takiej wybierać na swoją markę:Ze spotkania 3 (E-Mail Marketing) nagranie "Przejmowanie adresów e-mailowych" o bardzo mało znanej technice budowania listy adresowej:Ze spotkania 4 (Copywriting) nagranie "Szczerze wytłumacz dlaczego" o wyjątkowo prostej lecz niewyobrażalnie skutecznej metodzie pisania reklam:Ze spotkania 5 (Promocja i Reklama w Internecie) nagranie "Grupy i fora dyskusyjne" o podstawowej i jednocześnie bardzo skutecznej metodzie promocji nowych e-biznesów:Ze spotkania 6 (Strategia Mocnego Uderzenia) nagranie "Nietypowa promocja" o... bardzo nietypowej promocji, która zadziałała:


Ile zainwestuję?

Zróbmy małe podliczenie:


Standardowa cena Wartość rynkowa
32 godzin nagranej, praktycznej wiedzy, dostępnej on-line w formacie VIDEO i MP3
Są to nagrania z 6 jednodniowych szkoleń podczas 1 edycji IM. 6dniowy kurs w tej tematyce kosztowałby 8.400 zł, nagrania z tego kursu 4.800, ale ponieważ VIDEO mogłoby być lepszej jakości (MP3 są wysokiej jakości) wyceniam te nagrania na:
1.500 zł
1.500 zł
Kilkanaście specjalnie przygotowanych zadań 500 zł 500 zł
12 miesięcy dostępu do zamkniętego forum Merytorium.pl 297 zł 297 zł

RAZEM 2.297 zł

Dorzućmy do tego bonusy:

BONUS Dodatkowy opis Wartość rynkowa
1 rok hostingu Twojej strony www z rewelacyjnym systemem CMS - impleSITE.pl STANDARD Transfer 5 GB miesięcznie, powierzchnia 3 GB.

impleSITE.pl to rozwijany od 3 lat, bardzo prosty w użytkowaniu system, na którym stawiam wszystkie moje nowe strony.
97 zł
1 rok abonamentu na impleBOT.pl - zaawansowany system mailingowy Nie ma w Polsce drugiego systemu z funkcjami pozwalającymi robić e-mail marketing na tak zaawansowanym poziomie.

Ten mailing wysłałem tylko do Ciebie i innych osób, które kliknęły na link w pierwszym e-mailu dotyczącym INTERNETOWEGO MILIONERA.

Wybór tej opcji zajął mi 30 sekund! Podczas programu pokażę Ci takie sztuczki.
127 zł
10GB transferu do konta impleBOT.pl Biorąc pod uwagę, że przeciętny mailing ma objętość około 10 KB, ta ilość transferu wystarczy na wysłanie MILIONA takich e-maili. 150 zł

RAZEM 374 zł

Czy to będzie 2 671 zł??? Nie. Będzie ZNACZNIE MNIEJ. Najpierw jednak...

Ile wyniesie Cię inwestycja w program szkoleniowy, dzięki któremu stworzysz e-biznes, który pozwoli Ci zarobić milion złotych w czasie krótszym niż 5 lat?
Oferuję Ci wiedzę, którą gromadziłem przez 8 lat. Niech o jej wartości świadczy fakt, że za sama tylko wiedza zawarta w wykładzie o AdWords kosztowała blisko 2.000 dolarów, a wiedza zawarta w wykładzie o Strategii Mocnego Uderzenia kosztowała równo 2.000 USD.

Gdybyś chciał więc kupić tę samą wiedzę, którą przekazałem w ciągu tylko 5 z 32 godzin wszystkich nagrań, wydałbyś 4.000 USD, czyli jakieś 12.000 zł.

A to nie jest nawet 1/5 materiałów, jakie dostaniesz.

Mało tego. Podczas 3h wykładu nt. Strategii Mocnego Uderzenia omawiam mail po mailu kampanie mailingowe, które w sumie zarobiły mi 100.000 zł w miesiąc w oparciu wyłącznie o moją listę mailingową... a budowaniu takiej listy mailingowej poświęciłem również 3h.

A więc ile zainwestujesz?

997.00 zł (cena z VAT)

To 1/3 wartości rynkowej tego szkolenia.

Składam zamówienie
Dlaczego akurat tyle?

Mimo iż mówimy o nagraniach z 6 dni szkoleniowych, jest to jest kurs do samodzielnego studiowania, więc uważam za uczciwe obniżenie ceny. Około 150 zł za każdy dzień to bardzo atrakcyjna cena.

Ponadto kieruję ten kurs głównie do małych i początkujących e-biznesów. Sam kiedyś byłem na początku i wiem, że liczy się wtedy każdy grosz, nawet jeśli ktoś daje nam Klucz do Sukcesu.

Od 2000 roku doradzam małym i początkującym e-biznesom - lubię to, więc ceny ustalam pod Was

Czy będziesz Internetowym Milionerem?
To zależy od Ciebie - od tego, jak szybko przejrzysz wszystkie nagrania i jak szybko zaczniesz wdrażać nową wiedzę.

Wybór należy do Ciebie. To Twój e-biznes, Twoja przyszłość. Twoja odpowiedzialność... ja jednak zamierzam dopilnować, abyś nie popełniał błędów i robił wszystko lepiej niż inni.

Więc jak będzie?

Składam zamówienie

Piotr Majewski

redaktor CzasNaE-Biznes,
właściciel Ekademia.pl
więcej o moim doświadczeniu.

FAQ - Odpowiedzi na częste pytania

Co rozumiesz przez PASJĘ ? Lubię komputery, internet, od dłuższego czasu myślę nad jakimś konkretnym e-biznesem, ale wciąż nie mam pomysłu. Czy nadaję się do tego kursu?? Czy będziesz mi mógł zasugerować, pomóc coś wybrać itp?

Jeśli jeszcze rozumiesz, że na sukces trzeba zapracować i chcesz na to poświęcić przynajmniej rok wytężonej pracy, to kwalifikuję to jako PASJĘ.

Ile potrzebowałbym tygodniowo czasu zaangażowania w mój e-biznes? W tej chwili pracuję na etacie i nie chciałbym jeszcze z tego rezygnować?

To zależy od Ciebie. Im więcej czasu poświęcisz, tym szybciej się rozwiniesz. Jeśli jednak masz zadowalającą Cię pracę na etacie, możesz sobie pozwolić na spokojniejszy rozwój i poświęcać albo cały weekend albo lepiej przynajmniej 2h dziennie.

Jeśli Twój e-biznes będzie dla Ciebie jak hobby, nie tylko nic nie ryzykujesz, ale masz też szansę znacznie poprawić sobie życie robiąc coś przyjemnego.

Generalnie wyznaję metodę systematycznego dochodzenia do sukcesu poprzez budowanie stabilnego e-biznesu. Jeśli przy tym trafi się spektakularnie szybki sukces, to tylko dodatkowy bonus.

Przy takim podejściu można płynnie przejść od etatu do własnej firmy.

Niektórzy nigdy nie rezygnują z pracy na etacie, bo ich e-biznes tego nie wymaga, mimo iż dostarcza im drugie tyle pieniędzy, co pensja.

Bardziej niż na milionie zależy mi na pasywnym przychodzie, czy to jest uwzględnione w kursie?

To zależy od Twojego pomysłu na e-biznes, co chcesz robić, albo co ustalimy, że mógłbyś robić. Generalnie odpowiedź brzmi tak, chyba, że Twoim pomysłem będą usługi wykonywane osobiście.

Składam zamówienie

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Internetowy Milioner
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Internetowy Milioner
prowadzi Platforma Ekademia

Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Internetowy Milioner - 32 godziny wykładów video nt. e-biznesu w cenie 997.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 365 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Kurs składa się z 6 modułów:

 1. Strategia, Biznes Plan i Marka (5h 50 min VIDEO)
 2. Skuteczne Strony WWW (5h 25 min VIDEO)
 3. E-Mail Marketing (6h 39 min VIDEO)
 4. Copywriting (4h 57 min VIDEO)
 5. Promocja i Reklama (4h 57 min VIDEO)
 6. Strategia Mocnego Uderzenia (4h 8 min VIDEO)

GWARANTUJĘ


Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz z jakiegoś powodu, że nie jest to wiedza dla Ciebie, daj mi znać:

ZWRÓCĘ CI PIENIĄDZE!

Piotr Majewski

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'InternetowyMilioner' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Internetowy Milioner prowadzi Platforma Ekademia