Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Konferencja CzasNaE-Biznes (6h Nagrań VIDEO)

Weź udział w historycznej
Konferencji Czas na e-biznes...
UWAGA: Właśnie rozpoczęliśmy nabór na
II Konferencję CzasNaE-Biznes (19 września)

Uczestnicy Konferencji

...siedząc wygodnie przed komputerem
lub słuchając jej gdziekolwiek jesteś!

ApostrofByła 9:59, 1 marca 2007 roku. Jeszcze 2 lata temu nie byłem w stanie wygłosić 10 minutowej prezentacji przed 5 osobami. Teraz przed moimi oczami siedziało blisko 400 przedsiębiorców prowadzących e-biznes, pracowników marketingu, studentów i osób, które interesuje e-biznes. Wszystkie miejsca zostały wykupione w 12 dni.

Ci wszyscy ludzie przyjechali z każdego zakątka kraju, poświęcając nawet kilka godzin jazdy. Przyjechali i byli gotowi aby przez następne 11 godzin słuchać wykładów autora książki pt.: "Czas na e-biznes", której premiera odbyła się 2 godziny później.

Dzisiaj TY masz możliwość wziąć udział w Konferencja CzasNaE-Biznes... siedząc wygodnie przed komputerem lub słuchając jej gdziekolwiek jesteś!

Z 11 godzinnej Konferencji poświęcając blisko tydzień pracy zmontowaliśmy 6 godzin wykładów VIDEO dostępnych on-line lub do pobrania na dysk w tym kursie.

Oglądając te wykłady:

  1. Poznasz dającą 100% pewność powodzenia prostą Strategię, dzięki której niewielkim kosztem wypromujesz w Internecie dowolną firmę usługową - Twoją własną lub inną, która będzie Ci za to płaciła.

  2. Poznasz mało znaną technikę, dzięki której prawie natychmiast zwiększysz sprzedaż na Allegro bez inwestowania w reklamę.

  3. Obejrzysz oficjalną premierę książki "Czas na e-biznes", z której dowiesz się dlaczego warto mieć ją ja półce.

  4. Odkryjesz fascynujący pomysł na e-biznes, dzięki któremu zaczniesz zarabiać w Internecie bez inwestowania pieniędzy - nawet, jeśli nie posiadasz własnej firmy!

  5. Dowiesz się, skąd uzyskasz dane teleadresowe konkretnych firm, które odwiedziły ostatnio Twoją stronę i wykorzystasz te informacje podczas rozmowy telefonicznej.

  6. Zapoznasz się z dyskusją panelową, podczas której usłyszysz odpowiedzi na interesujące pytania i rozwiązania problemów z tematyki e-biznes i e-marketing.

Tego materiału nie usłyszysz nigdzie indziej w takiej formie.

Mało tego. W kursie razem z 6 godzinami materiałów VIDEO otrzymasz:

BONUS 1: Nagrania AUDIO (mp3) wszystkich wykładów do słuchania podczas jazdy samochodem lub gdziekolwiek tylko zechcesz. Wszystkie nagrania podzieliliśmy na 10 minutowe fragmenty, abyś mógł łatwo przerwać odsłuchiwanie i powrócić do niego później bez żmudnego przewijania i wyszukiwania momentu, w których przestałeś ostatnio słuchać.

BONUS 2: Multimedialne prezentacje Flash i prezentacje PowerPoint pomagające lepiej zrozumieć omawiane tematy.

BONUS 3: Zapis audycji radiowej z Lechem Dębskim, dzięki której zaplanujesz i osiągniesz swoje życiowe cele. Audycja ta pobiła rekordy popularności Radio CNEB!

BONUS 4: Zamknięte forum uczestników Konferencji i osób, które nabyły tę płytę, na którym spotkasz się i porozmawiasz z najbardziej aktywnymi osobami robiące mały e-biznes w Polsce. Tylko od Ciebie zależy, jak to wykorzystasz.

Gdy już zdecydujesz się, że NIE możesz przepuścić takiej okazji i zlekceważyć tyle godzin wartościowych wykładów za tak śmieszną cenę, złóż jeszcze dzisiaj zamówienie i ciesz się natychmiastowym dostępem do forum i materiałów oraz płytą, która przyjdzie na dniach.

Składam zamówienie

pozdrawiam,
Piotr Majewski
autor Czas na e-biznes


P.S. SPECJALNY BONUS DLA NIECIERPLIWYCH: Płyty wysyłamy w dni pracujące w ciągu 72h. Nie chcesz "aż tyle" czekać? Nie dziwię Ci się - ten materiał to bomba, którą chce się od razu odsłuchać. Dlatego gdy tylko Twoja płatność zostanie zaakceptowana, otrzymasz dostęp do tego kursu, gdzie znajdziesz 167 MB nagrań audio ze wszystkich wykładów.

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Konferencja CzasNaE-Biznes (6h Nagrań VIDEO)
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Konferencja CzasNaE-Biznes (6h Nagrań VIDEO)
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: "Konferencja CzasNaE-Biznes" (6h Nagrań VIDEO) w cenie 47.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 365 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'KCNEB' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Konferencja CzasNaE-Biznes (6h Nagrań VIDEO) prowadzi Platforma Ekademia