Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Zanim wydasz złotówkę na reklamę - jak nie stracić na reklamie i reklamować się opłacalnie?

Zanim wydasz na reklamę pierwszą złotówkę…. pokażę Ci jak zdobyć pewność, że zainwestowane przez Ciebie pieniądze nie zostaną wyrzucone w błoto.

Wiesz już, że Google AdWords to potężne narzędzie, które naprawdę skutecznie i niemal za Ciebie może rozreklamować Twój internetowy biznes. Musisz mieć jednak świadomość, że źle zaplanowana kampania może sprowadzić na Ciebie poważne problemy finansowe – duuużo zainwestowanych pieniędzy i zero klientów… dopóki nie poznasz SEKRETÓW BADANIA SKUTECZNOŚCI reklamy w Google AdWords, taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy…

Z całą pewnością taki czarny scenariusz Ciebie nie spotka, jeżeli tylko poznasz naprawdę dobre metody na to, jak sprawdzić czy kampania, którą zamierzasz przeprowadzić za pomocą Google AdWords okaże się skuteczna.

Nowy Raport:
Poznaj SEKRET BADANIA SKUTECZNOŚCI kampanii reklamowych

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Jak mądzrze i z głową możesz inwestować swoje pieniądze w reklamę.


Już więcej nie wtopisz swoich pieniędzy! Jestem chętny by pomóc Ci w tym, by tak właśnie było! Dzięki temu przydatnemu , treściwemu kursowi, który przygotowałem dla Ciebie, zawsze zanim wydasz jakiekolwiek pieniądze w reklamę w Google AdWords, będziesz mógł przewidzieć ile zarobisz, i czy w ogóle zarobisz inwestując przeznaczoną sumę pieniędzy.

Na przykładach poznasz:

 1. Jakie są sprawdzone metody mierzenia skuteczności reklamy - poznasz te najbardziej skuteczne metody, o których to tej pory nie miałeś pojęcia!
 2. Dowiesz się ile musisz zainwestować, żeby uzyskać wymagany przez Ciebie efekt - ta cenna wiedza pozwoli Ci przeanalizować i spróbować wyliczyć ile powinieneś zainwestować pieniędzy, by inwestycja kilkakrotnie Ci się zwróciła.
 3. Jak zaplanować kampanię reklamową w Google AdWords i jak sprawdzić zanim wydasz jakąkolwiek złotówkę, czy będzie ona skuteczna - nauczysz się wcześniej planować skuteczną kampanię reklamową, dzięki czemu z pewnościa nie wyrzucisz w błoto swoich pieniędzy!

Jestem pewien, dzięki materiałom, które otrzymasz uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy, bowiem szybko uświadomisz sobie, i co ważne nauczysz się, jak działać skutecznie i naprawdę dobrze inwestować pieniądze w reklamę, tak by przynosiła zamierzone zyski!

VIDEO-TUTORIAL: "Zaawansowane śledzenie rentowności kampanii w Google AdWords". Podczas tego półtoragodzinnego video z kosztującego 6000 zł warsztatu InternetowyMilioner omówiłem bardzo szczegółowo - pokazując wszystko na prawdziwym koncie Google AdWords - jak śledzić skuteczność i rentowaność kampanii reklamowych, jak testować słowa, pozycje, reklamy, a nawet strony docelowe.

Dodatkowo mam dla Ciebie
EKSTRA BONUS
!

VIDEO-TUTORIAL: "Zaawansowane śledzenie rentowności kampanii w Google AdWords". Podczas tego półtoragodzinnego video z kosztującego 6000 zł warsztatu InternetowyMilioner omówiłem bardzo szczegółowo - pokazując wszystko na prawdziwym koncie Google AdWords - jak śledzić skuteczność i rentowaność kampanii reklamowych, jak testować słowa, pozycje, reklamy, a nawet strony docelowe.

UWAGA! To nie wszystko!
Specjalnie dla Ciebie kolejny,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia e-marketingu.
  1. Baza praktycznych artykułów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.

Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:
Video

35 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.


AUDIO

35 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.


AUDIO

35 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.


PDF

Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.


BONUS

BONUS: Dostęp na 1 miesiąc do CzasNaE-Biznes. W środku znajdziesz kilkaset artykułów, wykład video, audycje pytań i odpowiedzi oraz kilka tysięcy dyskusji na Polskim Forum E-Biznesu, Merytorium.pl. To wszystko, praktycznie o e-biznesie i e-marketingu.


BONUS

BONUS: VIDEO-TUTORIAL "Zaawansowane śledzenie rentowności kampanii w Google AdWords". Podczas tego półtoragodzinnego video z kosztującego 6000 zł warsztatu InternetowyMilioner omówiłem bardzo szczegółowo - pokazując wszystko na prawdziwym koncie Google AdWords - jak śledzić skuteczność i rentowaność kampanii reklamowych, jak testować słowa, pozycje, reklamy, a nawet strony docelowe.


To wszystko może być Twoją własnością za jedyne...

Składam zamówienie

Pozdrawiam,
Piotr Majewski

P.S. Gdy tylko opłacisz kurs, NATYCHMIAST poznasz SEKRET BADANIA SKUTECZNOŚCI reklamy w Google AdWords! Udostępnię Ci od razu wszystkie materiały!


Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Zanim wydasz złotówkę na reklamę - jak nie stracić na reklamie i reklamować się opłacalnie?
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Zanim wydasz złotówkę na reklamę - jak nie stracić na reklamie i reklamować się opłacalnie? w cenie 27.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 45 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.


GWARANTUJĘ: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj mi znać:

ZWRÓCE CI WSZYSTKO!

Piotr Majewski

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'IM1_26_Badania_ROI' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Zanim wydasz złotówkę na reklamę - jak nie stracić na reklamie i reklamować się opłacalnie? prowadzi Platforma Ekademia