Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Lista Adresowa - jak ją budować za darmo i automatycznie?

W jaki sposób zbudować listę adresową?

Wiesz, że lista adresowa jest podstawą każdego biznesu działającego w oparciu o Internet. Wiesz też, że sposób tworzenia i utrzymywania listy zależy od efektów, jakie chcesz osiągnąć.

Jednak który sposób jest najlepszy dla Twojego biznesu? Która z metod zapewni Ci rezultaty, jakich chcesz i oczekujesz? Żeby wybrać, musisz je najpierw poznać!

Nowy Raport:
Wszystkie sposoby budowania listy są teraz na wyciągnięcie Twojej ręki!

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Ty możesz już dziś poznać wszystkie SEKRETY i TRICKI na zbudowanie listy adresowej, z której będziesz korzystać latami!

Drogi Webmasterze, Drogi Przedsiębiorco,

Specjalnie dla Ciebie i dla osób takich jak Ty, które chcą się dowiedzieć w jaki sposób szybko i skutecznie zbudować listę adresową, zebrałem i przygotowałem wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe z tego tematu. Tworzą one kurs „Jak zbudować listę adresową?”, który składa się z multimedialnych plików - możesz odtwarzać je ze strony www bądź ściągnąć na Twój komputer.

Weź udział w tym kursie, z którego dowiesz się:

 1. Co to jest newsletter? Do czego służy to narzędzie biznesowe? Jak możesz je wykorzystać w Twoim biznesie? Jak ustalić częstotliwość wysyłanych wiadomości, aby były one skuteczne?
 2. Jak stworzyć biuletyn? Czym różni się on od newslettera? Jak możesz wykorzystać jego specyficzne właściwości do budowania relacji z Twoją listą?
 3. Jak bezpiecznie kupować adresy? Jak robić to legalnie, aby nie spamować? Jak nie narazić się na nieprzyjemne konsekwencje prawne? Do kogo można wysłać wiadomości legalnie, a do kogo nie wolno?
 4. Na czym polega system korejestracji? Jakie korzyści przyniesie Twojemu biznesowi ten niezwykle prosty, ale wydajny i nieznany bliżej w Polsce system partnerski?

...i wiele, wiele więcej!

Ten kurs to kompletna wiedza o sposobach budowania listy adresowej, które są dostępne dla Ciebie właśnie teraz! Metod tych jest wiele - wszystkie sprawdziłem i możesz mi wierzyć - są skuteczne. Jedyne co musisz zrobić to wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania co do tego co chcesz osiągnąć, a następnie zastosować ją i cieszyć się rewelacyjnymi rezultatami!

Dowiedz się już teraz jak bez wysiłku zbudować listę adresową do Twojego biznesu, zapisując się na TEN KURS:

Składam zamówienie

UWAGA! To nie wszystko!
Specjalnie dla Ciebie,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.
  1. Baza praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.
Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:

Video

1 godzinę i 17 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.

AUDIO

1 godzinę i 17 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

AUDIO

1 godzinę i 17 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.

PDF

Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.

BONUS

Dostęp na 1 miesiąc do CzasNaE-Biznes. W środku znajdziesz kilkaset artykułów, wykład video, audycje pytań i odpowiedzi oraz kilka tysięcy dyskusji na Polskim Forum E-Biznesu, Merytorium.pl. To wszystko, praktycznie o e-biznesie i e-marketingu.


Jak wybrać odpowiednie dla Ciebie narzędzie do budowania listy adresowej i jak dostosować je do wymogów Twojego biznesu, aby przynosiło rezultaty, których oczekujesz?

Opisy wszystkich najbardziej skutecznych narzędzi do budowania listy adresowej oraz wskazówki, jak je zastosować do konkretnego biznesu zgromadziłem w tym właśnie jednym kursie. Wszystkiego czego potrzebujesz, dowiesz się właśnie z niego!

Zapisz się na ten kurs właśnie dziś!

Składam zamówienie

Skorzystaj z tej oferty i zapewnij sobie dostęp do tej wiedzy już teraz! Naucz się wszystkich sprawdzonych i skutecznych metod budowania listy adresowej, zanim jeszcze zaczniesz ją budować. Uniknij błędów, które popełniają osoby nieposiadające tej wiedzy! Odkryj możliwości, które da Ci posiadanie Twojej własnej, potężnej i lojalnej listy adresowej właśnie teraz, zanim rozpoczniesz jej budowanie!

Inwestycja w ten kurs pozwoli rozwinąć skrzydła Twojemu biznesowi!

Pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www

Składam zamówienie

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Lista Adresowa - jak ją budować za darmo i automatycznie?
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Lista Adresowa - jak ją budować za darmo i automatycznie?
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Lista Adresowa - jak ją budować za darmo i automatycznie? w cenie 67.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 45 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

GWARANTUJĘ: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj mi znać:

ZWRÓCE CI WSZYSTKO!

Piotr Majewski

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'IM1_11_Budowanie_listy_emaili' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Lista Adresowa - jak ją budować za darmo i automatycznie? prowadzi Platforma Ekademia