Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Jak błyskawicznie i tanio zbudować dochodową listę adresową?

KURS VIDEO:

Jak błyskawicznie i tanio zbudować dochodową listę adresową?
... nawet jeśli nie masz o tym
zielonego pojęcia.

Jeśli zbudowałeś już dużą listę adresową, która żywo reaguje na każdy Twój e-mail i wiesz co zrobić, by ta lista ciągle się rozrastała, to nie czytaj dalej – ta oferta nie jest dla Ciebie.

Jeśli nie masz jeszcze dużej, aktywnej listy adresowej, ale wiesz już, jak lista adresowa ważna jest w biznesie, być może zainteresuje Cię wiedza:

Co zrobić, aby zbudować listę adresową?
Jak pisać, aby reagowała?
Jak ją utrzymać i czerpać z niej zyski?

Mam dla Ciebie wiedzę, której potrzebujesz!

Specjalnie dla takich osób, jak Ty przygotowałem rewelacyjny kurs o budowaniu Twojej własnej listy adresowej, który krok po kroku przedstawi Ci fundamentalne prawa budowania listy i odpowie na Twoje pytania, takie jak:

  1. Jak rozpocząć budowanie listy adresowej nawet jeśli nie masz o tym zielonego pojęcia, nawet jeśli nie masz jeszcze strony www.
  2. Jak przyciągnąć subskrybentów na listę? Czyli co zrobić, aby ludzie walili drzwiami i oknami na Twoją listę i sami zachęcali do tego wszystkich swoich znajomych.
  3. Jak nawiązywać nowe kontakty? Jak dać załążek swojej liście, jak dogadać się z osobami, które mogą kilkukrotnie przyspieszyć budowanie Twojej listy.
  4. Jak zadbać o to, aby subskrybenci nie wypisywali się z listy? Jak do nich pisać, aby mimo łatwego sposobu wypisania się z listy nie robili tego? Jak częste powinny być e-maile, jak długie i z jaką treścią, aby Twoi subskrybenci byli nimi zachwyceni.
  5. Jak zdobywać adresy legalnie? Jakie techniki budowania listy adresowej są w Polsce dozwolone, kto próbuje Cię oszukać i jak nie kupić okazyjnie bazy, za którą pójdziesz siedzieć, albo w najlepszym wypadku Twoje serwisy zostaną permanetnie zablokowane.
  6. Jak zarządzać listą adresową? Jaka częstotliwość wysyłania e-maili jest prawidłowa? Jak to ustalić? A jak długie powinny być Twoje maile? Czy wysyłać w mailu całą treść, czy tylko zajawkę i link? A może wysyłać załączniki?
  7. Jak pozyskiwać adresy NIE SPAMUJĄC? Jak LEGALNIE przejmować cudze bazy adresowe tworząc w ten sposób własną bazę LOJALNYCH czytelników? Do kogo można wysłać e-mail bez pozwolenia, a do kogo nie wolno?
  8. W jaki sposób podtrzymywać kontakt, zwiększając sprzedaż? Jak ZAUTOMATYZOWAĆ budowanie relacji z listą i jak ZAUTOMATYZOWAĆ sprzedaż Twoich produktów?
  9. Jak pozyskać najbardziej wartościowych (docelowych) adresatów, a nie tylko dużą liczbę mniej istotnych adresów? Czy wiesz, że dobrze zarządzana lista 16 tysięcy osób może być bardziej opłacalna i aktywna niż źle zarządzana lista 250 tysięcy adresów?

…i wiele, wiele innych.

GWARANTUJĘ, że dzięki temu kursowi poznasz odpowiedzi na WSZYSTKIE Twoje pytania o budowaniu listy adresowej...

Skąd moja pewność? Otóż bierze się ona z tego, że wiedza, którą Ci oferuję, jest częścią bestsellerowego kursu Internetowy Milioner i od wielu lat doskonale sprawdza się w tysiącach e-biznesów. Wiedza, którą Ci oferuje pozwoliła mi zbudować BARDZO dochodowy e-biznes mimo faktu, że zainwestowałem w niego na początku mniej niż 2000 zł. Wiedza, którą Ci oferuję pomaga 25 tysiącom klientów i użytkowników moich serwisów i szkoleń budować listy adresowe praktycznie od pierwszego dnia.

A gdyby tak się stało, że nie znajdziesz odpowiedzi na jakieś swoje nietypowe pytanie... to Ci jej udzielimy.

Składam zamówienie

i skorzystaj z tej właśnie wiedzy, której wartość i użyteczność została już potwierdzona przez wielu użytkowników!

Chcesz sprawdzić, co myślą oni o tym kursie? Proszę bardzo, oto film, na którym omawiam komentarze pozostawione na moim blogu o budowaniu listy adresowej przez osoby korzystające już z tej wiedzy:

A teraz zobacz sam, o czym pisały te osoby. Poniżej zamieszczam fragmenty wykładów, podczas których omawiam wybrane zagadnienia dotyczące budowania listy adresowej:

Film video o systemie Co-REG:

Nagranie audio o wielokrotnym autoresponderze:

Film video o squeeze page:

Robi wrażenie, prawda? A to tylko niewielki wycinek wiedzy, którą dostaniesz zamawiając ten kurs!

Cały kurs to kompletny zestaw informacji, trików i sposobów, który pokaże Ci jak od A do Z zbudować potężną listę adresową. Ilość tej wiedzy jest jednak tak ogromna, że nie mieści się na 1 płycie, ani na 2, ani nawet na 3 płytach...

Zobacz, co dostaniesz!

W ramach tego kursu otrzymasz:


4 płyty DVD-VIDEO z 3 godzinami i 30 minutami nagrań VIDEO. Po prostu wrzuć je do odtwarzacza DVD lub do komputera i oglądaj.

Tylko w wersji PREMIUM.

Video

4 godziny i 30 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.

AUDIO

4 godziny i 30 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

AUDIO

4 godziny i 30 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.

PDF

Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.

Składam zamówienie

Ale to nie wszystko.
Mam dla Ciebie bonusy, które
przyprawią Cię o zawrót głowy.
implebot.pl

Półroczny abonament na komercyjne i profesjonalne konto do zarządzania listą adresową w impleBOT.pl - abonament taki kosztuje 87 zł.

W wersji PREMIUM abonament roczny.

implebot.pl

5 GB transferu do wykorzystania w tym koncie impleBOT.pl. Taka ilość transferu pozwoli Ci na wysłanie około PÓŁ MILIONA typowych e-maili, albo niewiele mniej porażającej liczby e-maili z załącznikami. Wartość tego bonusa to 105 zł.

W wersji PREMIUM 10 GB transferu.

Forum

Dostęp do Forum Dyskusyjnego z rosnącą liczbą 522 dyskusji nt. budowania i zarządzania listą adresową. Gdyby tak się stało, że nie znajdziesz odpowiedzi na jakieś swoje nietypowe pytanie, zadaj je na forum, a udzielimy Ci odpowiedzi.

Video

VIDEO-Konferencja RAZ W MIESIĄCU! Raz w miesiącu przez cały rok będziesz mógł uczestniczyć razem z innymi uczestnikami w godzinnej sesji pytań i odpowiedzi na żywo z Piotrem Majewskim nt budowania listy adresowej.


Nagrania z każdej VIDEO-Konferencji. Nie będziesz mógł uczestniczyć w którejś z sesji? Nie ma problemu. Wszystkie VIDEO-Konferencje nagramy i udostępnimy Ci do odsłuchania lub pobrania na dysk.

Tylko w wersji PREMIUM.

Video

VIDEO i PLIKI: "Jak stworzyć lep na wiedzę?". Lep na wiedzę to najbardziej zaawansowana dzisiaj technika budowania listy adresowej. Dzięki tej nietypowej technice nie tylko bardzo szybko zbudujesz listę adresową, ale przeprowadzisz równocześnie badanie marketingowe, które odkryje przed Tobą sekrety Twoich czytelników.

Video

VIDEO-ANALIZA BADANIA: Jak często wysyłać newsletter? Przeprowadziłem specjalne badanie na moich czytelnikach, która dało mi bardzo dużo konkretnych odpowiedzi na pytania: jak często, jak dużo i co mam wysyłać moim czytelnikom. Oglądając to video dowiesz się również, jak przeprowadzić takie badanie samemu, o co pytać czytelników.

Video

VIDEO: "Nowa strategia budowania listy adresowej". Amerykanie, bogowie e-mail marketingu, są 100 lat przed Polskimi specjalistami od e-mail marketingu. Ja jestem krok za nimi - wydaję tysiące dolarów na ich materiały szkoleniowe i śledzę poczynania najlepszych z nich. Dzięki temu wiem, jaka NIETYPOWA i WYWRÓCONA DO GÓRY NOGAMI strategia budowania i zarządzania listami adresowymi jest dzisiaj na topie.

Video

VIDEO-TUTORIAL: "Jak badać potrzeby klientów i budować sublisty". To 50 minutowe video z 2 edycji kosztującego 6000 zł warsztatu InternetowyMilioner pokaże Ci na bardzo konkretnym przykładzie, jak zacząć budować listę, badać klientów, jak stworzyć stronę do zbierania adresów w kilka minut i jak zarządzać dużymi listami adresowymi.

Video

VIDEO-TUTORIAL: Jak stworzyć Squeeze Page? Squeeze Page to strona www, której jedynym celem jest wyciśnięcie z ruchu na naszej stronie www jak największej ilości nowych subskrybentów. Dlaczego tak radykalne podejście ma sens? Typową stronę www ponad 90% odwiedzających opuszcza nie zagłębiając się w podstrony. Squeeze page ma 10-70% skuteczności w pozyskiwaniu adresów e-mail! Wszystko zależy od treści strony, tematyki, grupy docelowej itd.

Składam zamówienie

To ogromna ilość wiedzy. Obejrzenie i przeczytanie wszystkich materiałów i bonusów, które Ci oferuję zajmie Ci przynajmniej miesiąc siedzenia przed komputerem. Bądź jednak spokojny. Nie poczujesz się zagubiony. Wszystkie zagadnienia zostały przedstawione w odpowiedniej kolejności i w sposób przystępny nawet dla kompletnego laika.

Wiedza ta zapewni Ci sukces w budowaniu listy adresowej.

Chcę, byś z moją pomocą zbudował wielotysięczną listę adreosową FANÓW TWOJEGO BIZNESU. Chcę, aby Ci się to udało! Dlatego mam dla Ciebie specjalną ofertę: ten rewelacyjny kurs o budowaniu listy adresowej jest dostępny w cenie:

zaledwie 197 zł!!!

Skorzystaj z tej oferty i zapewnij sobie dostęp do tej wiedzy już teraz! Odkryj możliwości, które da Ci posiadanie Twojej własnej, potężnej i lojalnej listy adresowej.

Zapisz się na kurs właśnie dziś!

Składam zamówieniepozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
właściciel najpopularniejszego systemu
e-mail marketingowego w Polsce impleBOT.pl

P.S. Jeśli jesteś już tak bardzo zachwycony tym wszystkim, jak ja i moi klienci, możesz kupić wersję PREMIUM tego kursu z wszystkimi filmami na DVD i dodatkową liczbą bonusów.

Trenerzy i organizatorzy:

Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Jak błyskawicznie i tanio zbudować dochodową listę adresową?
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Jak błyskawicznie i tanio zbudować dochodową listę adresową?
prowadzi Platforma Ekademia
Chciałbyś otrzymać wszystkie filmy video
na 4 płytach DVD-VIDEO z większą ilością
BONUSÓW?


Zobacz wersję PREMIUM tego kursu:
www.ekademia.pl/kurs/BudowanieListyDVD
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Jak błyskawicznie i tanio zbudować dochodową listę adresową? w cenie 197.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 365 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

GWARANTUJĘ: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj mi znać - zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

Piotr Majewski

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'BudowanieListy' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Jak błyskawicznie i tanio zbudować dochodową listę adresową? prowadzi Platforma Ekademia