Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Podstawy Reklamy w Google AdWords

Skorzystaj z szansy! Poznaj podstawy Google Adwords!

Jeśli chcesz, by Twój e-biznes naprawdę się rozkręcił, co dzień miał coraz więcej zwolenników i z dnia na dzień zbierał nowych klientów, koniecznie musisz wiedzeć jaki jest najlepszy, tani i przede wszystkim skuteczny sposób na rozreklamowanie go.

Krok po kroku dowiedz się jak zarejestrować i zarządzać swoim kontem Google AdWords . Już za chwilę będziesz miał szansę szczegółowo poznać czym jest kampania reklamowa w Google AdWords, jakie są jej elementy i jak skutecznie nią zarządzać, żeby przynosiła oczekiwane przez Ciebie rezultaty.

To Google i jego narzędzie AdWords daje tak ogromne możliwości! Sprawdź co możesz zrobić, by jak najefektywniej z tego narzędzia skorzystać. Przekonaj się jak ważne są słowa kluczowe? Dlaczego warto generować aż trzy wersje dla każdego z nich? Dowiedz się od razu ile kliknięć w Twoją reklamę będziesz mieć w ciągu jednego dnia… To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że zamówisz ten kurs – Promocja i Reklama – Google AdWords!

Nowy Raport:
Najbardziej skuteczna reklama dzięki Google Adwords

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT:Poznaj tajemnice biznesów, które skutecznie rozreklamowały się w Internecie!

W kursie, który dziś Tobie oferuję odpowiem na wiele pytań, w tym na jedno niezwykle ważne, które z pewnością Ciebie interesuje!

Jak można ustalić czy reklama, w którą inwestujesz jest i będzie nadal dochodowa?

Nauczysz się, w jaki sposób dotrzeć z reklamą internetową do jak największej ilości osób, bez wydawania na to wielkich pieniędzy, czyli jak zaplanować naprawdę skuteczną i nie koniecznie drogą kampanię reklamową w Google AdWords.


Oprócz tego, kupując ten kurs masz wyjątkową okazję, aby dowiedziec się:

 1. Czym różnią się słowa i frazy kluczowe. Jak ogromne znaczenie mają przy reklamowaniu się.
 2. Nauczysz się jak dobierać odpowiednie słowa kluczowe.
 3. Jak modyfikować kampanię reklamową, by była jak najbardziej skuteczna i dochodowa.
 4. Dowiesz się jak dzięki bardzo małym budżetom i jednocześnie przy dużej ilości kampanii wypromować i rozreklamować swój biznes.
 5. Jak uprościć sobie prace i masowo, w bajecznie prosty sposób zarządzać kampaniami.
UWAGA! To jeszcze nie wszystko!
Dostaniesz jeszcze jeden,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.
  1. Baza praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.

Jeśli wiesz już czym jest Google AdWords, wiesz już jakie korzyści może dla Ciebie wygenerować, ale martwisz się o budżet- przeraża Cię ilość tabelek, zestawień, nazw parametrów, nie do końca zdajesz sobie sprawę jak sprawdzić czy zwiększenie/zmniejszenie stawki polepszy wyniki, to mogę gwarantować, TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

Pewnie nie raz zastanawiałeś się nad tym , głowiłeś się, myślałeś jak to sprawdzić…. Chciałeś wiedzieć czy w początkowej fazie rozwoju biznesu warto zaczynać jego reklamowanie W TEN sposób, czy warto korzystać z tak profesjonalnych narzędzi.

Już teraz odpowiem Tobie na to pytanie: ZDECYDOWANIE WARTO!
A dlaczego?
Bo możesz na tym tylko zyskać! Zyskasz klientów, zainteresowanie Twoimi produktemi, usługami, będziesz widoczny w Sieci. Ale uwaga! Zyskasz to wszystko tylko wtedy, gdy nauczysz się jak dobrze przeprowadzić kampanię reklamową za pomocą Google AdWords.

Dziś masz niepowtarzalną szansę dowiedzieć się od A do Z jak działa Google AdWords, jak stworzyć nową kampanię, jak analizować wszelkie wskaźniki i jak sprawić by wszystko czego dowiesz się z tego kursu wykorzystać do swojego biznesu!

Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:

Video

57 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.


AUDIO

57 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.


AUDIO

57 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.


PDF

Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.


BONUS

BONUS: Dostęp na 1 miesiąc do CzasNaE-Biznes. W środku znajdziesz kilkaset artykułów, wykład video, audycje pytań i odpowiedzi oraz kilka tysięcy dyskusji na Polskim Forum E-Biznesu, Merytorium.pl. To wszystko, praktycznie o e-biznesie i e-marketingu.


Poznaj tajemnice biznesów, które skutecznie rozreklamowały się w Internecie – z pewnością bez TEJ KONKRETNEJ wiedzy na temat reklamowania się za pomocą Google AdWords, którą Ty możesz poznać już dziś, nie doszłoby do tego tak łatwo!

Składam zamówienie


Pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www


Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Podstawy Reklamy w Google AdWords
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Podstawy Reklamy w Google AdWords w cenie 47.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 45 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'IM20-Google-AdWords' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Podstawy Reklamy w Google AdWords prowadzi Platforma Ekademia