Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Pozycjonowanie w Google - jak nie dać się prześcignąć konkurencji?

Poznaj techniki pozycjonowania
Twojej strony WWW, których
inni boją się ujawniać!

Nie raz zastanawiałeś się nad tym, czy jest sposób na to, by prostymi metodami znaleźć się w TOP 5 pozycjonowanych stron w wyszukiwarkach takich jak Google. Przyznaj, chciałbyś dokładnie wiedzieć co robi Google zanim wypozycjonuje Twoją stronę i co możesz zrobić, by w prosty sposób wynieść ją na najwyższe szczyty wyszukiwarek.

Nowy Raport:
Dobra pozycja w Google może zapewnić Tobie codzienny potok nowych odwiedzających całkowicie za darmo!

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Masz jedyną szansę, aby poznać tajne metody pozycjonowania stron WWW

Warto, żebyś wziął sobie do serca niezwykle cenne uwagi, które chcę Tobie przekazać w kursie przygotowanym specjlanie dla Ciebie!

Nieważne czy dopiero planujesz mieć własną stronę internetowa, czy może już ją masz. Na pewno zależy Ci, by się promować i sprzedawać produkty lub oferować własne usługi szerokiemu gronu odbiorców.

Ja z czystym sumieniem oferuję Ci fachową pomoc.

Z kursu, który dziś Tobie oferuję z całą pewnością dowiesz się:

  1. Jak zaistnieć w najważniejszej, pierwszej 10 pozycjonowanych stron przez Google - sam z doświadczenia wiesz, że najczęściej odwiedzane strony WWW, to te wyświetlane w pierwszych wynikach wyszukiwarek, tych na pierwszej stronie. W kursie, który dla Ciebie przygotowałem, pokażę i nauczę Cię, co robić, by Twój biznes był jak najwyżej pozycjonowany w najbardziej popularnej wyszukiwarce Świata, jaką jest Google. Zobaczysz i sam będziesz mógł obalić mit, że pozycjonowanie to koszmarnie trudna i droga sprawa! Są rzeczy o których musisz wiedzieć! Wszystkiego co najistotniejsze z zakresu pozycjonowania dowiesz się własnie z tego kursu.
  2. Jak łatwo zbudować ZAPLECZE POZYCJONERSKIE? "ZAPLECZE" pewnie wielokrotnie słyszałeś to słowo. Przewija się w co drugiej dyskusji na forum i w każdej książce o pozycjonowaniu. Ale NIKT nie chce wytłumaczyć, jak je buduje.

    Trudno się dziwić.

    ZAPLECZE to najpotężniejsza technika pozycjonerska. Gdyby pozycjonerzy nauczyli Cię swoich śmiesznie prostych technik budowania zaplecza, nie mogliby tyle żądać za jego zbudowanie.

    Ja nie jestem pozycjonerem. Nie zarabiam pozycjonując cudze strony, więc nie mam oporów, aby podzielić się z Tobą sekretami dotyczącymi prostego i skutecznego budowania zaplecza - te techniki są tak proste, że każdy może za ich pomocą zbudować swoje ZAPLECZE i ugruntować pozycje swoich stron na długie miesiące, a nawet lata.
  3. Jak sprawić, by jak najwięcej osób wchodziło na Twoją stronę - ruch na stronie to podstawa! Poznaj sposoby na to, by jak najwięcej osób chciało odwiedzać Twoją stronę WWW. Skuteczne techniki na generowanie dużego ruchu na stronie są na wyciągnięcie ręki!
  4. Jak zwiększyć zamówienia dokonywane za pomocą Twojej strony- to kolejny etap skutecznego pozycjonowania, chyba ten, który najbardziej Cię interesuje, bo dzięki niemu zarabiasz! Dowiedz się, jak dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu możesz nie tylko generowac ruch na Twojej stronie internetowej, ale też sprawić, że zamówień będzie z dnia na dzień coraz więcej. Będą wręcz rosły na Twoich oczach!

Składam zamówienie

Dowiedz się jaka jest polityka Google odnośnie indeksowania i pozycjonowania i zdobądź jak najwięcej odwiedzin na Twoją stronę poprzez skuteczne i proste pozycjonowanie. Nie musisz już z zazdrością obserwować konkurentów, niech oni obserwują i zazdroszczą Tobie!

Przestań zastanawiać się „Jak on to robi, że jest tak wysoko..?” Weź sprawy w swoje ręce i po prostu naucz się dobrego, skutecznego pozycjonowania.

Kurs, który Tobie oferuję za jedyne 67.00 zł (TAK, ta niska cena jest jak najbardziej prawdziwa! Uśmiech ) pozwoli Ci na swobodne poruszanie się w tematyce pozycjonowania, nawet jeśli nie jesteś ekspertem. Poznaj sprawdzone metody, które pomogą skutecznie wspiąć Twój serwis WWW na wyżyny wyszukiwarek.

Dzięki temu kursowi uświadomisz sobie, że pozycjonowanie to potęga, poznasz sekrety skutecznego pozycjonowania, pozyskasz klientów i zdobędziesz wiedzę, która wygeneruje dla Ciebie pieniądze z Twojego biznesu. Prawda, że to całkiem miła perspektywa? Uśmiech

Nie czekaj więc, inwestuj w swój biznes!

Kurs POZYCJONOWANIA dostępny jest dla Ciebie w super cenie 47zł!

Składam zamówienie

Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz
w ramach tego kursu:
Video

Ponad 1 godzinę i 52 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.


AUDIO

Ponad 1 godzinę i 52 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.


AUDIO

Ponad 1 godzinę i 52 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.


PDF

Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.


PAMIĘTAJ! Dobra pozycja w Google może zapewnić Tobie codzienny potok nowych odwiedzających całkowicie za darmo! Zadbaj o to i dowiedz się, co zrobić by tak właśnie się stało!

Dostęp do wartościowej wiedzy otrzymasz
niezwłocznie po opłaceniu tego kursu!

Składam zamówienie


Pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Pozycjonowanie w Google - jak nie dać się prześcignąć konkurencji?
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Pozycjonowanie w Google - jak nie dać się prześcignąć konkurencji?
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Pozycjonowanie w Google - jak nie dać się prześcignąć konkurencji? w cenie 67.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 45 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

GWARANTUJĘ: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj mi znać:

ZWRÓCE CI WSZYSTKO!

Piotr Majewski

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'IM1_24_Pozycjonowanie' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Pozycjonowanie w Google - jak nie dać się prześcignąć konkurencji? prowadzi Platforma Ekademia