Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: 4 Fundamentalne Prawa E-mail Marketingu

Czy znasz 4 Fundamentalne Prawa E-Mail Marketingu?

Oto prawdziwa historia przedsiębiorcy, który nie wydając pieniędzy na reklamę przez wiele lat budował e-biznes, który rósł w tempie 100% rocznie:

Gdy w 2000 roku stworzyłem swoją pierwszą poważną stronę, była ona BARDZOOOO prosta... ale już wtedy zachęcała do zapisania się na moją listę adresową.

Od samego początku wiedziałem, że muszę skupić się na budowaniu listy adresowej. Amerykanie powiedzieli mi: "Jeśli zbudujesz listę 10 000 sensownych osób, osiągniesz niezależność finansową". Zbudowałem więc przez te wszystkie lata listę ponad 60 000 czytelników i klientów, która dała mi więcej niż niezależność finansową.

Trzymając się tylko 4 prostych, ale fundamentalnych praw zbudowałem listę, która rocznie generuje oszałamiające kwoty pieniędzy. Wyobraź sobie, że JEDNA tylko promocja przeprowadzona na tej liście we wrześniu 2008 roku przyniosła mi 120 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Akcja ta nie była wsparta przez żadną reklamę ani partnerów, opierała się wyłącznie na mojej liście adresowej.

Jeśli chcesz zbudować tak dużą i tak dochodową listę, która przynosi pieniądze rok rocznie przez wiele lat (u mnie trwa to już 9 lat!), koniecznie przeczytaj wszystko, co znajdziesz na tej stronie...

Piotr Majewski,
redaktor CzasNaE-Biznes
właściciel kilkudziesięciu różnych serwisów

Lista adresowa, zaraz po marce, jest najważniejszym zasobem w firmie. Natomiast w przypadku większości małych firm, które nie mają jeszcze wypracowanej marki, jest to zasób zdecydowanie najbardziej wartościowy.

Nowy Raport:
Budowanie Twojej własnej listy adresowej nigdy nie było łatwiejsze!

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Jak SZYBKO i BEZ WYSIŁKU rozpocząć budowanie Twojej własnej listy adresowej, nawet jeśli nie masz o tym najmniejszego pojęcia.

Drogi Webmasterze, Drogi Przedsiębiorco,

Oto specjalnie dla Ciebie przygotowałem kompleksowe kompendium wiedzy, które dostarczy Ci wszystkich podstawowych informacji nt budowania listy adresowej. Nie musisz się już zastanawiać i martwić, że nie wiesz jak to zrobić. Już teraz, nawet jeśli jesteś kompletnym laikiem, możesz rozpocząć budowanie Twojej własnej listy adresowej, ponieważ wiedza, którą tu dla Ciebie mam, jest wszystkim, czego potrzebujesz, by zacząć!

Już dziś zapewnij sobie dostęp do materiałów, dzięki którym dowiesz się:

 1. Dlaczego budowanie listy jest tak ważne? Jakie znaczenie ma ona dla Twojego biznesu i jak wielkie korzyści może Ci przynieść? Od czego zacząć budowanie Twojej własnej listy adresowej? Co daje posiadanie takiej listy, nawet gdy biznes się nie uda?
 2. Jak możesz codziennie BEZ WYSIŁKU poszerzać Twoją listę? Jak, dzieki sprecyzowaniu grupy docelowej Twojego biznesu, możesz każdego dnia, AUTOMATYCZNIE, pozyskiwać nowych subskrybentów, którzy staną się Twoimi klientami?
 3. Jak sprawić, by na Twoją listę zapisywali się tylko ludzie zainteresowani Twoim biznesem? Dzięki jakim sposobom i technikom zbierzesz na Twojej liście wyłącznie docelowych klientów, a nie przypadkowe osoby, które będą jedynie osłabiały dynamikę Twojej firmy?
 4. Jakie podejście do subskrybentów jest najbardziej efektywne? Jak często i w jaki sposób pisać do listy? Co trzeba zrobić, by Twoi subskrybenci stali się Twoimi klientami, a z czasem nawet fanami, którzy będą uważali Cię za dar z niebios?
 5. Jak brzmią 4 fundamentalne prawa e-mail marketingu, czyli konieczne podstawy i zarazem absolutna esencja wiedzy o marketing internetowym? Bez tej wiedzy ani rusz!

Całą tę wiedzę obejmuje jeden kurs, który przygotowałem specjalnie dla osób takich jak TY. Dzięki tym materiałom poznasz wszystkie reguły e-mail marketingu, które zapewnią Ci sukces przy budowaniu Twojej własnej listy adresowej.

To inwestycja, która pozwoli Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy poziom! Aby móc się nią cieszyć, wystarczy, że zapiszesz się na TEN KURS:

Składam zamówienie

UWAGA! To nie wszystko!
Specjalnie dla Ciebie,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.
  1. Baza praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.
Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:
Video 29 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.

AUDIO 29 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

AUDIO 29 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.

PDF Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.

BONUS Dostęp na 1 miesiąc do CzasNaE-Biznes. W środku znajdziesz kilkaset artykułów, wykład video, audycje pytań i odpowiedzi oraz kilka tysięcy dyskusji na Polskim Forum E-Biznesu, Merytorium.pl. To wszystko, praktycznie o e-biznesie i e-marketingu.


Chcę, byś z moją pomocą zbudował wielotysięczną listę adresową FANÓW TWOJEGO BIZNESU. Chcę, aby Ci się to udało! Dlatego mam dla Ciebie tę specjalną ofertę, która umożliwi Ci dynamiczny rozwój Twojego biznesu,

Zapisz się na te kurs właśnie dziś:

Składam zamówienie

Skorzystaj z tej oferty i zapewnij sobie dostęp do tej wiedzy już teraz! Naucz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o budowaniu listy adresowej, zanim jeszcze zaczniesz ją budować. Odkryj możliwości, które da Ci posiadanie Twojej własnej, potężnej i lojalnej listy adresowej.

Uniknij błędów, które popełniają osoby
nieposiadające tej wiedzy!

To inwestycja, na którą czekał Twój biznes!

Pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www


Składam zamówienie

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
4 Fundamentalne Prawa E-mail Marketingu
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: 4 Fundamentalne Prawa E-mail Marketingu w cenie 27.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 45 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

GWARANTUJĘ: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj mi znać:

ZWRÓCE CI WSZYSTKO!

Piotr Majewski

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'IM9-Prawa-Email-Marketingu' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia 4 Fundamentalne Prawa E-mail Marketingu prowadzi Platforma Ekademia