Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Jak zarządzać Listą Adresową?

Jak zarządzać listą adresową?

Gdy masz już swoją listę adresową, największym problemem staje się efektywna i owocna komunikacja z nią. Porozumiewanie się z listą jest niezwykle ważne, gdyż jest ona motorem napędowym rozwoju każdej firmy mającej cokolwiek wspólnego z Internetem.

Nowy Raport:
Zarządzanie listą adresową nigdy nie było prostsze!

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Poznaj właśnie dziś SEKRETY zarządzania listą adresową tak, by każdy subskrybent czekał na kolejnego Twojego maila z niecierpliwością!

Drogi Webmasterze, Drogi Przedsiębiorco,

Specjalne dla Ciebie przygotowałem kurs, który odpowie na wszystkie Twoje pytania na temat zarządzania listą adresową. Dzięki temu kompletnemu zestawowi materiałów poznasz wszystkie potrzebne Ci sposoby, aby osiągnąć sukces!

Z tego kursu dowiesz się między innymi:

 1. Jaka częstotliwość wysyłania e-maili jest prawidłowa? Od czego ona zależy? Co ile dni można wysyłać wiadomości, żeby subskrybenci nie czuli sie "zasypani"? Kiedy można wysyłać maile ze zwiększoną częstotliwością?
 2. W jaki sposób podtrzymywać kontakt, zwiększając sprzedaż? Jak zautomatyzować budowanie relacji z listą, aby sprzedaż również była automatyczna?
 3. Czy do wiadomości powinno się dodawać załączniki? Czy jest to skuteczna i wygodna metoda przekazywania informacji? Jakie istnieją dla niej alternatywne rozwiązania?

Sprawnie zarządzana lista to klucz do internetowego biznesu - bez tego ani rusz! Gdy masz świetnie zorganizowaną i żywo reagującą na Twoje wiadomości listę, nic już nie może pójść źle! Jeśli chcesz bez wysiłku prowadzić twoją internetową firmę, to...

zapisz się teraz na ten kurs!

Składam zamówienie

UWAGA! To nie wszystko!
Specjalnie dla Ciebie,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.
  1. Baza praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.
Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:
Video

35 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.

AUDIO

35 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

AUDIO

35 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.

PDF

Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.

BONUS

Dostęp na 1 miesiąc do CzasNaE-Biznes. W środku znajdziesz kilkaset artykułów, wykład video, audycje pytań i odpowiedzi oraz kilka tysięcy dyskusji na Polskim Forum E-Biznesu, Merytorium.pl. To wszystko, praktycznie o e-biznesie i e-marketingu.


Skorzystaj z tej oferty i zapewnij sobie dostęp do tej wiedzy już teraz! Odkryj możliwości, które da Ci posiadanie Twojej własnej, potężnej i lojalnej listy adresowej, reagującej żywo na każdą wiadomość od Ciebie.

Wszystko to dzięki SPRAWDZONYM i SKUTECZNYM metodom zarządzania lista adresową i sprawnej z nią komunikacji!

Zapisz się na kurs właśnie dziś!

Składam zamówienie

Ten jeden kurs nauczy Cię wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć o efektywnym zarządzaniu listą adresową i pisaniu do niej w taki sposób, by Twoi subskrybenci sami dopraszali się o więcej. Ta wiedza jest na wyciągnięcie ręki - wystarczy po nią sięgnąć!

Nie szukaj dalej, oto dla Ciebie kompletna wiedza!

To inwestycja, której nie pożałujesz!

Pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www

Składam zamówienie

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Jak zarządzać Listą Adresową?
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Jak zarządzać Listą Adresową? w cenie 27.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 45 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

GWARANTUJĘ: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj mi znać:

ZWRÓCE CI WSZYSTKO!

Piotr Majewski

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'IM12-Jak-Zarzadzac-I-Pisac' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Jak zarządzać Listą Adresową? prowadzi Platforma Ekademia