Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Master Copywriter Coaching

Master Copywriter Coaching

Zapewne każdy z Was potrafi pisać. Jest to podstawowa umiejętność jaką dysponujemy, jednak zastanówmy się przez chwilę czy rzeczywiście potrafimy pisać w taki sposób, aby przekonywać do siebie ludzi i osiągać zamierzone cele? Jeżeli nie to nic straconego, bo naukę właśnie takiej umiejętności oferują nam już dziś specjaliści w tej dziedzinie, jakimi niewątpliwie są Piotr Majewski i dr Artur Lewandowski.

Ich najnowsze szkolenie "Master Copywriter Coaching" ma za zadanie nauczenia nas pisania dowolnych tekstów, które będą się charakteryzować wysoką skutecznością. Brzmi może trochę enigmatycznie, jednak w praktyce sama idea jest bardzo prosta.

W kolejnych partiach materiału jaki przyjdzie nam realizować autorzy zamieścili podstawowe informacje na temat skutecznego pisania. Poznamy zatem wszelkie techniki służące docieraniu do odbiorcy w sposób jaki został przez nas zamierzony. W trakcie kursu autorzy nie tylko jednak prezentują nam całą swoją wiedzę na ten temat, jednak przede wszystkim oferują jej opanowanie za pomocą sprawdzonych i skutecznych ćwiczeń.

Osobiście miałem okazję zapoznać się z wieloma kursami dotykającymi tej tematyki, jednak muszę przyznać, że żaden z nich nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia. Główną cechą tego szkolenia jest bowiem profesjonalizm autorów oraz bardzo duża uniwersalność zawartych tutaj porad. Dzięki nim wymierne korzyści osiągną przede wszystkim przedsiębiorcy oraz osoby zajmujące się zawodowo marketingiem. Reklamy lub oferty handlowe jakich pisania uczą nas autorzy kursu bez wątpienia spowodują znaczący wzrost liczby klientów, a wiedzę tutaj zdobytą możemy dodatkowo wykorzystać do szkolenia naszych pracowników oraz do komunikacji międzyludzkiej w codziennym życiu.

Ktoś może powiedzieć, że jest to zwykła manipulacja. Być może jest w tym trochę racji, jednak ja osobiście wolę określenie "perswazja". Piotr Majewski i dr Artur Lewandowski nauczą nas bowiem wykorzystać walory oferowanych przez nas produktów i usług w taki sposób, aby potencjalni klienci zdobyli do nas pełne zaufanie. Dodatkowo kurs ten może być okazją do rozpoczęcia zupełnie innej działalności. Dobrzy copywriterzy potrafiący tworzyć skuteczne reklamy lub prowadzący nowoczesny marketing są bowiem w cenie i coraz więcej osób zarabia dzięki takim umiejętnościom duże pieniądze. Jeżeli więc chciałbyś nauczyć się pisać w sposób skuteczny to wiedz, że szkolenie oferowane przez autorów tego kursu jest jednym z najlepszych wyborów jaki możesz podjąć.

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Master Copywriter Coaching
prowadzi Platforma Ekademia

Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Master Copywriter COACHING + DVD w cenie 997.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 180 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Ta oferta obowiązuje do wyprzedania pierwszych 100 kompletów.


W ramach tej oferty otrzymam:
 1. Warty 497 zł Analiza Twojej oferty nagrana przez Artura i Piotra. Analizę przeprowadzimy najszybciej po miesiącu, najpóźniej w ciągu 3 miesięcy od opłacenia płyt. Podczas trwającej 15-30 minut analizy damy Ci mnóstwo wskazówek, co poprawić, gdzie się wzorować itd.

 2. Warty 1597 zł Dostęp do kilkunastu godzin analiz ofert innych uczestników kursu. Słuchając tych analiz zdobędziesz wiedzę, jaką mają doświadczeni copywriterzy. Jest to bezcenna wartość. Analizy będą dodawane na bieżąco.

 3. Warte 997 zł 6 PŁYT DVD-VIDEO z 7 godzinami praktycznej wiedzy nt. perswazji, pisania skutecznych ofert, motywacji do pisania i warsztatu copywritera.

 4. Wartą 597 zł 1 PŁYTĘ DVD zawierającą:

  1. Nagrania MP3
   1. 7 godzin NAGRAŃ MP3 z tą samą treścią, co na video
   2. 2 bardzo ważne dyskusje (31 min)
   3. 4 studia przypadków (54 min)
   4. 2 omówienia ćwiczeń (56 min)
   5. Historia mailingu Piotra (2 min)
   6. Omówienie listy kontrolnej (8 min)
  2. 7 godzin PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH z tą samą treścią, co na video
  3. 7 godzin VIDEO do oglądania na komputerze
Dodatkowo otrzymam bonusy:
 1. Wart 597 zł dostęp na 180 dni do kursu internetowego Master Copywriter, w ramach którego znajdziesz:
  1. Wszystko to, co na ww. 1 płycie DVD
  2. 95 stronnicowy Skrypt z ćwiczeniami i teorią

 2. Warte 162 zł 6 precyzyjnie wybranych zadań wysyłanych co tydzień na Twój e-mail z omówieniem zadania nagranym przez Artura i Piotra.

 3. Warte 282 zł 6 półtoragodzinnych konferencji na żywo (on-line), podczas których Artur i Piotr odpowiedzą na Twoje i innych uczestników dowolne pytania dotyczące copywritingu. Konferencje będą odbywać się co tydzień, w poniedziałki wieczór i będą nagrywane.

 4. Warty 197 zł BONUS: Testowanie ofert w Internecie z pomocą Google Website Optimizer. Bezcenna wiedza, która pozwoli Ci za darmo przetestować skuteczność dowolnej oferty!

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'MasterCopywriterCoaching' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Master Copywriter Coaching prowadzi Platforma Ekademia