Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Oferta

Jak stworzyć OFERTĘ, której nie można się oprzeć

Oto prawdziwa historia sukcesu, który narodził się dzięki zastosowaniu najlepszych technik marketingowych (dowiesz się o nich w tym raporcie).

1 marca 2007 roku zorganizowałem konferencje promującą książkę „Czas na biznes”. Początkowo miała być to Konferencja dla 150 osób i z takim założeniem zacząłem promocję. W ciągu doby sprzedaliśmy 40 miejsc, reszta poszła w ciągu kolejnych 3 dni. Okazało się, że 150 miejsc to za mało. Jest znacznie więcej chętnych na konferencję.

Przekonfigurowaliśmy salę tak, aby pomieściła jeszcze 50 osób. Kolejne 50 miejsc zostało wykupione w ciągu jednego dnia (z poniedziałku na wtorek). Gdy przyszedłem do pracy we wtorek rano, mieliśmy sprzedanych miejsc więcej niż miejsc na sali!

W końcu musiałem zamówić większą salę na 400 miejsc. Ale i to nie pomogło. Ostatecznie zamknąłem zapisy przed czasem. Gdy spłynęły wszystkie płatności, było ich 420! Na szczęście część osób nie przyjechała ;).

Piotr Majewski

Pomyśl tylko.

Ponad 420 sprzedanych przed czasem miejsc, przy planowanych 150. Na zapełnienie tak dużej sali potrzebowałem tylko 12 dni. To wszystko, dzięki wykorzystaniu 5 prostych technik oraz Strategii Mocnego Uderzenia, które WŁAŚCIWE wykorzystane, dają imponujący efekt liczony w setkach , tysiącach a nawet dziesiątkach tysięcy zamówień.

Oto sekret najskuteczniejszych e-biznesmenów…

Nowy Raport: Dowiedz się jak stworzyć ofertę nie do odrzucenia i na czym dokładnie polega Strategia Mocnego Uderzenia.
Piotr MajewskiOd: Piotr Majewski
TEMAT:
Poznaj 5 potężnych technik zwiększających skuteczność oferty (niezależnie w jakiej branży jesteś).


Drogi Przedsiębiorco,

Jeśli myślisz, że chodzi o obniżanie ceny, to jesteś w błędzie. Oto one:

 1. Zwiększenie ceny – jak, umiejętnie podnosząc cenę, sprawić aby klienci zrobili to, czego Ty chcesz. Poznaj mało znaną i wykorzystywaną prostą technikę, która sprawiła, że klienci wydzwaniali z prośbami o natychmiastowe przyjęcie ich zamówienia.

 2. Bonusy i darmowe dodatki - co dokładnie trzeba zrobić i jakie bonusy dawać, aby zwiększyć sprzedaż? Poznaj najczęstsze błędy, które e-biznesmeni popełniają przy dawaniu darmowych bonusów oraz jakie cechy, zwieszają ich atrakcyjność.

  Nauczysz się też, jaki powinien być bonus, aby klienci kupowali Twój produkt tylko dla niego. (odpowiedź może Cię zaskoczyć)

 3. Ograniczona liczba produktów – jak przeprowadzić promocję z ograniczoną liczbą produktów? Jak sprytnie wykorzystać ograniczony limit pierwszej promocji, aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy na następnej. (być może już kiedyś wziąłeś udział w takiej promocji nie zdając sobie z tego nawet sprawy).

 4. Ograniczenie czasu - jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów zwiększenia skuteczność oferty. Problem w tym, że większość ludzi, popełnia jeden prosty błąd, który sprawia, że ludzie nie kupują tak wiele jakby mogli.

 5. Gwarancja satysfakcji i odwrócenie ryzyka - chyba każdy wie, że zaoferowanie pełniej gwarancji satysfakcji zwiększa skuteczność oferty. Problem w tym, że nie każdy wie co trzeba robić i jak wykorzystać gwarancję, żeby przełożyła się na więcej zamówień.
BONUS:

Strategia mocnego uderzenia – jest to potężna technika polegająca na przyciągnięciu jak największej ilości klientów w możliwie najkrótszym czasie (nie chodzi tu tylko o obniżkę ceny).

Sam przemyśl i zdecyduj, który z tych sposobów na zwiększenie sprzedaży możesz zastosować w swoim biznesie albo, który z nich już zastosowałeś i czy przyniósł Ci oczekiwany rezultat?

Biorąc udział w kursie nauczysz się:

 1. Jakie są najlepsze narzędzia do skutecznego promowania produktów w Internecie? (najsilniejsze z nich są zupełnie darmowe)

 2. Tego nie możesz przegapić! Jak ustalić optymalną cenę dzięki której na Twoim koncie pojawi się najwięcej pieniędzy?

 3. Jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów przy promocji produktów, które niszczą cały potencjał produktu?

 4. Co to jest Strategia Mocnego Uderzenia i jak możesz ją wykorzystać w swoim biznesie?

 5. Jak dobierać i odpowiednio łączyć, różne techniki zwiększania sprzedaży?

 6. Które sposoby motywowania do zakupu klientów są najlepsze i dadzą Ci największy zysk?

 7. Co zrobić, aby klienci nie odkładali na później decyzji o zakupie i od razu kupowali Twój produkt?

 8. Jak odpowiednio pisać o promocjach, aby klienci potrafili zrozumieć, na czym dokładnie polega promocja i jak z niej skorzystają?

 9. Co robić, aby mimo bezwarunkowej gwarancji nie zostać zasypanym przez żądania zwrotu?

 10. Jak podwyższając cenę, motywować ludzi do kupienia Twoich produktów?

 11. Dlaczego czasami warto zrezygnować z natychmiastowego większego zysku aby w przyszłości zarobić więcej?

 12. Jak budować swoja wiarygodność, aby klienci ufali Ci i chcieli kupować Twoje produkty?

Pomyśl o ile skuteczniejsze były by Twoje promocje gdybyś posiadał tę wiedzę już wcześniej i ile więcej było by pieniędzy w Twoim portfelu, dzięki tym technikom?

Nawet nie próbuj się zastanawiać, ile być może straciłeś pieniędzy nie zdając sobie sprawy z błędów, które popełniałeś, a których dzięki temu kursowi już nigdy nie popełnisz.

To jeszcze nie wszystko. Oprócz wiedzy nt. Strategii i taktyk zwiększania sprzedaży, poznasz jeszcze:

33 techniki zwiększania sprzedaży, które od razu możesz zastosować na swojej stronie www

Dobra oferta to nie tylko treść, bonusy i warunki. To również szereg mniej i bardziej ważnych „drobiazgów”. "Drobiazgi" te potrafią dramatycznie zwiększyć skuteczność każdej oferty mimo iż ich wdrożenie zajmuje zwykle kilka do kilkunastu minut pracy!

Przygotowałem więc dla Ciebie prezentację multimedialną, w której pokazuję i omawiam każdą z 33 prostych technik, które mogą dramatycznie zwiększyć Twoją sprzedaż.

Są to techniki wykorzystywane przez najlepszych marketerów i copywriterów na zachodzie i w Polsce. Część z nich wymyślono zanim powstał Internet, część to nowinki nieznane większości polskich e-biznesmenów. Każdą technikę omówię na autentycznym przykładzie.

Podsumowując, podczas tego szkolenia:
 1. Pokażę (na konkretnych przykładach) i szczegółowo omówię strategie i techniki zwiększające wartość oferty i pozwalające w błyskawicznym tempie sprzedać zakładaną liczbę produktów lub usług.

 2. Pokażę (na konkretnych przykładach) i szczegółowo omówię 33 techniki zwiększające atrakcyjność oferty na stronie www, które zwiększają jej skuteczność mimo iż są proste do zastosowania i zwykle nic nie kosztują.

 3. Nauczę Cię, jak wyciągnąć to, co najlepsze z tych wszystkich najskuteczniejszych technik marketingowych i która z tych technik będzie najlepsza dla Twojego biznesu.

Całą tą praktyczną i gotową do natychmiastowego użycia, wiedzę otrzymali już uczestnicy kursu:

Jak stworzyć ofertę,
której nie można się oprzeć?

Jak stworzyć ofertę, której nie można się oprzeć?

Ty możesz być następny, wystarczy, ze zapiszesz się na kurs a otrzymasz dostęp do:

 1. Prawie półtora godzinnego nagrania z omówieniem poszczególnych technik i strategii tworzenia oferty, której nie można się oprzeć (dokładnie 1:24:49)

 2. 27 slajdów z najważniejszymi informacjami i konkretnymi przykładami zdań, użytych w różnych promocjach (możesz je wykorzystać w swoim biznesie).

 3. Ponad godzinnego nagrania z dokładnym omówieniem każdej z 33 technik zwiększania skuteczności ofert na stronie www (dokładnie 1:14:19)

 4. 33 slajdów z przykładami zastosowania tych technik przez marketerów w Polsce i na zachodzie.

Dodatkowo ZA DARMO dostaniesz:

EBOOK: Make Your Price Sell – Kena Envoya
Publikacja, która tłumaczy jak ustalić optymalna cenę produktu. Nie musisz tracić pieniędzy na drogie badania rynku, wystarczy, że przestudiujesz tego ebooka i wyznaczysz najlepszą cenę. E-book ten podpowie Ci, jak przeprowadzić samodzielnie lub odpłatnie profesjonalne badanie ceny.

Specjalny skrypt, odmierzający czas promocji.
Skrypt, możesz wstawić na swoja stronę, aby odliczał na żywo czas do końca promocji co zmobilizuje klientów do szybszego kupowania.

Oba bonusy znajdziesz na stronie kursu.

UWAGA! To nie wszystko!
Specjalnie dla Ciebie,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.
  1. Baza praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.

Nie będę Cię prosił, żebyś mi ufał na słowo, sam przez 30 dni sprawdź bez żadnego ryzyka, czy wszystko co powiedziałem jest prawdą?

Zapisz się na kurs teraz, wypełnij formularz po lewej stronie.


Do zobaczenia w środku,

Piotr Majewski
autor bestsellera „Czas na e-biznes

P.S. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale być może wielokrotnie wpadałeś w sidła handlowców, którzy wiedzieli „Jak stworzyć ofertę, której nie można się oprzeć” Poznaj najskuteczniejsze techniki najlepszych marketerów i zapisz się na kurs. (wszystko sprawdzone w praktyce i poparte rzeczywistymi przykładami).

P.P.S. GWARANTUJĘ SATYSFAKCJĘ: Gwarancja satysfakcjiJeżeli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że ten praktyczny kurs „Jak stworzyć ofertę, której nie można się oprzeć” nie spełnia Twoich oczekiwań i nie daje Ci wiedzy wartej kilkanaście razy więcej niż cena tego kursu, daj mi o tym znać, natychmiast zwrócę Ci 100% Twoich pieniędzy. Wystarczy, że wyślesz mail na adres faktury@majewskibc.pl i napiszesz że, chcesz zwrot pieniędzy. Grzecznie zwrócę Ci pieniądze.


Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Oferta
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Oferta
prowadzi Platforma Ekademia
O autorze kursu, Piotrze Majewskim

Piotr Majewski Piotr Majewski jest prawdopodobnie najbardziej znanym doradcą małych i średnich e-biznesów w Polsce. Uczy poprzez swoje publikacje, doradza i szkoli od 2000 roku.

Jest redaktorem serwisu CzasNaE-Biznes liczącego 60 000 czytelników i administratorem Polskiego Forum E-Biznesu. Napisał bestseller Czas na e-biznes. Stworzył najpopularniejszy system mailingowy w Polsce - FreeBot.pl, z którego korzysta kilkanaście tysięcy osób.

Piotr zaprojektował również 3 dni wykładów i ćwiczeń i napisał ponad 300-stronnicowy poradnik do największego projektu szkoleniowego w historii polskiego e-biznesu. W dotowanych przez Unię Europejską szkoleniach RozwijamyEBiznes.pl wzięło udział 4000 przedstawicieli polskich firm. Niemalże wszyscy wykładowcy w tym projekcie pochodzą z rekomendacji Piotra.

Piotr jest też pomysłodawcą i głównym organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji E-Biznesu i Inwestowania, która co roku gromadzi w Warszawie kilkaset właścicieli e-biznesów i osób zainteresowanych inwestowaniem.

Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Jak stworzyć OFERTĘ, której nie można się oprzeć w cenie 47.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 30 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

GWARANTUJĘ: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj mi znać - zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

Piotr Majewski

W ramach kursu otrzymam:
 1. Prawie półtora godzinnego nagrania z omówieniem poszczególnych technik i strategii tworzenia oferty, której nie można się oprzeć (dokładnie 1:24:49)

 2. 27 slajdów z najważniejszymi informacjami i konkretnymi przykładami zdań, użytych w różnych promocjach (możesz je wykorzystać w swoim biznesie).

 3. Ponad godzinnego nagrania z dokładnym omówieniem każdej z 33 technik zwiększania skuteczności ofert na stronie www (dokładnie 1:14:19)

 4. 33 slajdów z przykładami zastosowania tych technik przez marketerów w Polsce i na zachodzie.
Dodatkowo otrzymam bonusy:
 1. EBOOK: Make Your Price Sell – Kena Envoya Publikacja, która tłumaczy jak ustalić optymalna cenę produktu. Nie musisz tracić pieniędzy na drogie badania rynku, wystarczy, że przestudiujesz tego ebooka i wyznaczysz najlepszą cenę. E-book ten podpowie Ci, jak przeprowadzić samodzielnie lub odpłatnie profesjonalne badanie ceny.

 2. Specjalny skrypt, odmierzający czas promocji. Skrypt, możesz wstawić na swoja stronę, aby odliczał na żywo czas do końca promocji co zmobilizuje klientów do szybszego kupowania.

 3. SPECJALNY BONUS: Miesięczny dostęp do zasobów CzasNaE-Biznes i Polskiego Forum E-Biznesu warty 47 zł.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'Oferta' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Oferta prowadzi Platforma Ekademia