Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Podstawy Google AdWords - jak nie popełniać typowych błędów i zacząć reklamować się w Google?

Podstawy Google AdWords - jak nie popełniać typowych błędów i zacząć reklamować się w Google?

Firma Google od kiedy tylko pojawiła się w Internecie od razu zasłynęła z najbardziej dopracowanych i potężnych narzędzi. Nie inaczej jest także z jej ofertą AdWords skierowaną do wszelkiej maści przedsiębiorców. Narzędzie to pozwala nam na dotarcie do ogromnej ilości potencjalnych klientów, a to wszystko praktycznie bez wysiłku z naszej strony. Dlaczego zatem tak mało osób korzysta z tej oferty? Najbardziej prawdopodobną odpowiedzią wydaje mi się brak odpowiedniej wiedzy na ten temat, co jednak skutecznie próbuje zmienić oferta szkoleniowa zawarta w kursie "Podstawy Google AdWords".

W ramach tego kursu każdy jego uczestnik otrzymuje kompleksową wiedzę na temat korzystania z narzędzia AdWords oferowanego nam przez firmę Google. Dowiemy się stąd zatem na czym polegają zasady jego funkcjonowania, oraz jakie korzyści możemy osiągnąć decydując się na współpracę. Jednocześnie autorzy w precyzyjny sposób udzielają nam wszelkich informacji jakich będziemy potrzebować. W osobnym ujęciu bardzo dokładnie zostały omówione takie zagadnienia jak dobór odpowiednich słów kluczowych, oraz fraz używanych podczas reklamy. Autorzy na wybranych przykładach pokazują nam na czym polega odpowiedni dobór takich słów oraz jak za ich pomocą zapewnić sobie maksymalną efektywność reklamy. Warto także zaznaczyć, że całe szkolenie zostało stworzone przy użyciu bardzo przyjaznego odbiorcy języka, co z pewnością ułatwia zrozumienie całości.

Podsumowując mogą śmiało powiedzieć, że autorom udało się w pełni zrealizować zamierzony cel. Intensywny kurs jaki został nam przedstawiony wyjątkowo przystępnie i szczegółowo omawia zasady i metody korzystania z programu AdWords. Jednocześnie każdy uczestnik, który zdecyduje się na to szkolenie zyska niepowtarzalną okazję aby zadbać o rozwój swojej firmy, a to samo w sobie jest przecież celem każdego z nas.

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Podstawy Google AdWords - jak nie popełniać typowych błędów i zacząć reklamować się w Google?
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Podstawy Google AdWords - jak nie popełniać typowych błędów i zacząć reklamować się w Google? w cenie 47.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 45 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.


GWARANTUJĘ: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj mi znać:

ZWRÓCE CI WSZYSTKO!

Piotr Majewski

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'IM1_27_Podstawy_Google_AdWords' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Podstawy Google AdWords - jak nie popełniać typowych błędów i zacząć reklamować się w Google? prowadzi Platforma Ekademia