Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Proste Metody Promocji Stron WWW

TAK, TO PRAWDA!
Nie musisz mieć dużych pieniędzy,
by dobrze wypromować stronę www
i zarabiać na swoim e-biznesie!

Oto prawdziwa historia sukcesu, który narodził się dzięki zastosowaniu jednej z technik promocji stron www (dowiesz się o nich w tym raporcie):

Dawno temu, w roku 2000, gdy zbudowałem pierwszą wersję serwisu CNEB.pl, wtedy jeszcze pod inną nazwą, stanąłem przed problemem promocji mojej strony www wśród Internautów. Byłem wtedy licealistą bez własnych dochodów i pieniędzy. Nie było mowy o reklamie. Dopiero zaczynałem, nie mogłem więc nawiązać z żadnym popularnym serwisem współpracy polegającej na wzajemnej promocji.

Postanowiłem wdrożyć najprostsze metody promocji, które znałem. Jedną z nich była aktywność na grupach dyskusyjnych. Zamiast promować swój serwis wprost, jak wielu niemądrych webmasterów, brałem udział w dyskusjach. Robiłem to w sposób zgodny ze zdobytą wcześniej od specjalistów wiedzą nt. tej formy promocji. Nie reklamowałem się wprost, pisałem w taki sposób i takie rzeczy, aby społeczność zaczęła mnie lubić, a nawet szanować.

W rezultacie tej jednej prostej techniki popularność mojej strony www i wielkość mojej listy adresowej zaczęła rosnąć z dnia na dzień.

Tak było w 2000 roku. Na przełomie listopada i grudnia 2008 roku kilku moich klientów zaczęło stosować tę samą technikę. Jeden z nich zbudował listę 400 czytelników w miesiąc. Wszystko dzięki temu, że w odpowiedni sposób wypowiadał się na forum dyskusyjnym dodając do każdej swojej wypowiedzi prostą, ale bardzo przemyślaną reklamę.

Piotr Majewski,
redaktor CzasNaE-Biznes
właściciel kilkudziesięciu różnych serwisów

Jesteś na początku swojego internetowego biznesu, zapewne chciałbyś wiedzieć jak możesz uniknąć błędów, które często popełniają Ci, którzy zaczynają nowy biznes – wykładają na promocje mnóstwo pieniędzy, a mimo to nie potrafią skutecznie pozyskać nowych, dających firmie zyski klientów.

Nowy Raport:
Promocja Twojego Serwisu WWW i Twojego E-Biznes nie musi kosztować!

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Ty możesz już dziś poznać SEKRETY prostych metod promocji, o których tak wiele osób nie wie, albo po prostu zapomina.

Drogi Webmasterze, Drogi Przedsiębiorco,

Przygotowałem dla Ciebie ponad trzydziestominutowy kurs, od A do Z naładowany konkretną wiedzą na temat najprostszych, najtańszych, nie raz wręcz zupełnie bezkosztownych, i co ważne SKUTECZNYCH metod promocji!

Od tego powinieneś zacząć promocję swojego biznesu! Jeśli jeszcze tego nie robisz, koniecznie powinieneś nadrobić zaległości- to najprostszy sposób na wypromowanie i rozreklamowanie Twoich produktów lub usług!

Zainwestuj jedyne 47zł, a już niedługo dowiesz się:

 1. Jak pozyskać osoby na Twoją listę adresową - dowiesz się, jak prostymi metodami możesz skutecznie rozbudować swoją listę adresową, powiem Ci jak trafic do ludzi, którzy z pewnością kupią Twój produkt, lub skorzystaja z usług oferowanych przez Twoją firmę.
 2. Jak skutecznie docierać do ludzi - poznasz sprawdzone przeze mnie metody na dotarcie do jak największej ilości osób zainteresowanych konkretna tematem, którym zajmuje się Twój e-biznes.
 3. Jaką MOC mają grupy i fora dyskusyjne - grupy i fora dyskusyjne są ogromnie ważnymi elementami w budowaniu relacji między Tobą a Twoimi potencjalnymi klientami. Z kursu dowiesz sie jak skutecznie możesz wykorzystac to dla swojego biznesu - stań się ekspertem i czerp widoczne korzyści!
 4. Jak wzmocnić promocję w społecznościach internetowych - społeczności internetowe to prawdziwy raj dla tych którzy chcą wyłowić nowych, potencjalnych klientów dla swojego e-biznesu. Z kursu dowiesz się wszystkiego co będzie Ci niezbędne, by wypromować Twój biznes i pozwoli Ci się wyróżnić, jednocześnie nie będąc nachalnym
 5. Co wstawiać, a czego na pewno nie wolno pisać w stopce - to zdecydowanie bardzo istotna kwestia przy promowaniu się dzięki forom internetowym. Bardzo łatwo możesz stać się nielubianym, nachalnym użytkownikiem for internetowych właśnie dzięki temu, co widnieje w Twojej stopce! Dowiedz się jak tego uniknąć i jednocześnie korzystając z funkcji stopki zdobywac nowych klientów.
 6. Jak bloggerzy mogą Ci pomóc (i czy w ogóle mogą Ci pomóc) w promocji Twojego biznesu - blog to potężne, wysokopozycjonowane narzędzie w Internecie, które możesz wykorzystaćac do promocji swojego biznesu. Nawet jeśli sam nie prowadzisz bloga, blogerzy są w stanie Ci pomóc. W tym kursie przekażę Ci wiedzę, pokażę jak taka współpraca może wyglądać, podpowiem, co należy zrobić, by jak najniższym kosztem przy pomocy innych móc na tym skorzystać i rewelacyjnie prostymi metodami wypromowac się w Internecie.


Zastanawiasz się, co zrobić by ludzie pokochali Twój biznes!? Uwierz mi, skuteczna promocja to podstawa! Zacznij od rzeczy najtańszych lub tych, które nie wymagają zainwestowania jakichkolwiek pieniędzy. One też przynoszą OGROMNE rezultaty, jeśli tylko są ODPOWIEDNIO wykorzystywane.

Nie ważne czy chcesz być kontrowersyjny, czy też wzbudzać respekt do siebie i swojego biznesu! Metody o których szczegółowo opowiadam w tym kursie pomogą Ci w tym, co chcesz osiągnąć…

Dowiedz się już teraz, jak promować swój serwis www i e-biznes za darmo, zapisując się na TEN KURS:

Składam zamówienie

UWAGA! To nie wszystko!
Specjalnie dla Ciebie,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.
  1. Baza praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.
Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:
Video

Ponad 30 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.


AUDIO

Ponad 30 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.


AUDIO

Ponad 30 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.


PDF

Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.


BONUS

Dostęp na 1 miesiąc do CzasNaE-Biznes. W środku znajdziesz kilkaset artykułów, wykład video, audycje pytań i odpowiedzi oraz kilka tysięcy dyskusji na Polskim Forum E-Biznesu, Merytorium.pl. To wszystko, praktycznie o e-biznesie i e-marketingu.Jak poważnie zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej tak, byś już dziś mógł zacząć naprawdę sporo sprzedawać (i zarabiać)?

Wszystko dzięki SKUTECZNYM, TANIM i naprawdę PROSTYM metodom promocji.

Składam zamówienie

Tylko z tego jednego kursu dowiesz się jak skutecznie i tanio wypromować swoje usługi/produkty w Internecie, jak sprawić by jak najwięcej ludzi korzystało z Twoich usług lub kupowało Twoje produkty , jak dotrzeć z reklamą internetową do jak największej ilości osób, bez wydawania na to wielkich pieniędzy i jak promować się w serwisach społecznościowych, tak by być skutecznym, ale nie nachalnym.

To wszystko i wiele innej cennej wiedzy
w tym jednym KURSIE!!

Zainwestuj w swój biznes! Opłaci Ci się!

Pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www


Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Proste Metody Promocji Stron WWW
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Proste Metody Promocji Stron WWW w cenie 27.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 45 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

GWARANTUJĘ: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj mi znać:

ZWRÓCĘ CI WSZYSTKO!

Piotr Majewski

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'IM17-Proste-Metody-Promocji' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Proste Metody Promocji Stron WWW prowadzi Platforma Ekademia