Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Zbieranie E-Maili na Stronach WWW - strony i reklamy, którymi najszybciej zbudujesz listę adresową

Jak zachęcić do zapisów na Twoją listę adresową?

Jako osoba doświadczona w biznesie wiesz, że ludzie są najważniejszym zasobem każdej firmy. To właśnie Twoi klienci pozwalają Tobie rozwijać firmę i generować dochody, więc im więcej masz subskrybentów, tym lepiej dla Twojego biznesu.

Jak w takim razie zachęcić ludzi do zapisywania się na Twoją listę adresowa? Co sprawi, że klienci sami będą się do Ciebie zgłaszać, a nawet zachęcać do tego swoich znajomych? Dowiesz się tego czytając poniższy raport...

Nowy Raport:
Budowanie listy adresowej wcale nie musi być praco- i czasochłonne!

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Ty możesz już dziś poznać SEKRETY prostych metod przyciągania subskrybentów na Twoją listę adresową.

Drogi Webmasterze, Drogi Przedsiębiorco,

Specjalnie dla Ciebie złożyłem kompletny zestaw narzędzi do pozyskiwania klientów, a także opisów metod i sposobów jak je zastosować w praktyce. To niewiarygodne, ale wszystko to zawiera się w jednym kursie!

Korzystając z wiedzy, którą Ci proponuję, zapewnisz sobie stały dopływ subskrybentów na listę. Ważne jest to, że nie będą to przypadkowe osoby, lecz potencjalni klienci, czyli ludzie zainteresowani właśnie Twoim biznesem i branżą, w której działasz.

Naucz się obsługi tak pożytecznych przy budowaniu listy narzędzi, jak:

 • Squeeze Page, czyli jedna strona, która bez żadnej pracy z Twojej stony wygeneruje Ci potężną listę adresową;
 • bannery, które są bardzo popularne, lecz mało skuteczne, jeśli zrobisz je źle. Poznaj tricki podnoszenia klikalności bannerów;
 • popExit, czyli bardzo przydatne narzędzie do kierowania klientów na inne, bardziej atrakcyjne oferty oraz na newslettery, którą prosto i szybko budują Twoją listę adresową;
 • Top Layer, czyli najbardziej skuteczna metoda pozyskiwania adresów e-mailowych ze zwykłych stron internetowych.

Dowiedz się jak zachęcić ludzi do zapisywania się na Twoją listę, zdobądź wiernych i aktywnych klientów. Spraw, by klienci byli tak zachwyceni Twoją relacją z nimi, że sami będą zapraszali na Twoją listę swoich znajomych.

A wszystko to za pomocą tego jednego kursu!

Składam zamówienie

UWAGA! To nie wszystko!
Specjalnie dla Ciebie,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.
  1. Baza praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.
Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:
Video 1 godzinę i 19 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.

AUDIO 1 godzinę i 19 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

AUDIO 1 godzinę i 19 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.

PDF Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.

BONUS Dostęp na 1 miesiąc do CzasNaE-Biznes. W środku znajdziesz kilkaset artykułów, wykład video, audycje pytań i odpowiedzi oraz kilka tysięcy dyskusji na Polskim Forum E-Biznesu, Merytorium.pl. To wszystko, praktycznie o e-biznesie i e-marketingu.


Cała ta wiedza to wszystko, czego potrzebujesz, by sprawić, że ludzie z radością będą stawali się subskrybentami Twojej listy adresowej, a następnie Twoimi klientami i FANAMI!

Zapisz się teraz na ten kurs
Składam zamówienie

Tylko w tym kursie znajdziesz wiedzę, której wartość i użyteczność została już potwierdzona przez wielu użytkowników! Skorzystaj z tego, z czego inni korzystają już od dawna, osiągając rewelacyjne wyniki! Ja sam przetestowałem ten system jako pierwszy i mogę z czystym sumieniem powiedzieć - to działa! To tylko kilka prostych sposobów, ale sprawią, że Twój biznes drastycznie się zmieni... na lepsze!

To wszystko znajdziesz w tym właśnie kursie!

Żadna Twoja dotychczasowa inwestycja
nie była tak opłacalna jak ta!

Pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www

Składam zamówienie

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Zbieranie E-Maili na Stronach WWW - strony i reklamy, którymi najszybciej zbudujesz listę adresową
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Zbieranie E-Maili na Stronach WWW - strony i reklamy, którymi najszybciej zbudujesz listę adresową
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Zbieranie E-Maili na Stronach WWW - strony i reklamy, którymi najszybciej zbudujesz listę adresową w cenie 67.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 45 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

GWARANTUJĘ: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj mi znać:

ZWRÓCE CI WSZYSTKO!

Piotr Majewski

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'IM1_12_Zbieranie_emaili' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Zbieranie E-Maili na Stronach WWW - strony i reklamy, którymi najszybciej zbudujesz listę adresową prowadzi Platforma Ekademia