Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Jak za darmo i bez zagłębiania się w zagadnienia techniczne stworzyć i sprzedawać płatny serwis www?

Jak za darmo i bez zagłębiania się w zagadnienia techniczne stworzyć i sprzedawać płatny serwis www?

Płatny serwis www to jeden z najciekawszych i najbardziej dochodowych modeli e-biznesu. Wiem to bardzo dobrze, stworzyłem taki serwis i jest to jedno z moich głównych źródeł dochodu, które samo w sobie może utrzymać moją rodzinę na ponadprzeciętnym poziomie.

Podczas teg kursu...

  • poznasz najważniejsze zasady kierujące tego typu e-biznesem - stworzyłem jeden z pierwszych nieerotycznych płatnych serwisów www w Polsce (www.cneb.pl). Mam więc blisko 5 lat doświadczeń w tym temacie, którymi podzielę się podczas audycji.

  • dowiesz się, jak określić strategię cenową dla Twojego serwisu - cneb.pl przynosi mi na tyle wysokie dochody, że gdybym zrezygnował z wszystkich innych biznesów, nadal mógłbym żyć i samodzielnie utrzymywać rodzinę na ponadprzeciętnym poziomie.

  • dowiesz się, dlaczego płatny serwis www pozwala zbudować stały strumień pasywnego dochodu i rozwijać e-biznes bez ryzyka bankructwa. Rozbudowany i działający dłużej serwis www pozwala raz na jakiś czas zając się innymi projektami bez spadku dochodów z serwisu. Taka "dojna krowa", wedle terminologi Boston Consulting Group, pozwoli Ci stale rozwijać e-biznes bez obawy, że w połowie nowych projektów skończą Ci się pieniądze.

  • dowiesz się, jak stworzyć w ramach serwisu silną społeczność, która zwiększy wartość serwisu i pomoże Ci go rozwijać. Po blisko 5 latach prowadzenia płatnego serwisu www doskonale wiem, jak ważne jest stworzenie silnej i aktywnej społeczności na płatnym forum dyskusyjnym. Stworzone przez moich abonentów (z moją pomocą) Merytorium.pl jest uważane za jedno z najbardziej merytorycznych forów dyskusyjnych w Polsce mimo faktu, że nie jest bardzo dynamiczne.
  • dowiesz się, jak bez wiedzy technicznej i bez inwestowania żadnych pieniędzy możesz stworzyć taki serwis i zautomatyzować sprzedaż abonamentów w ciągu 1 dnia! Stworzona przeze mnie platforma netCoaching.pl daje taką możliwość.

  • dowiesz się, jak ważny jest program partnerski w promocji serwisu i jak wykorzystać do promocji własnego serwisu jeden z większych polskich programów partnerskich. Wszystkie serwisy postawione na netCoaching.pl są promowane przez partnerów cnebPoints.com (7 tysięcy partnerów!)
To wszystko już w multimedialnym kursie:

Jak za darmo i bez zagłębiania się w zagadnienia techniczne
stworzyć i sprzedawać płatny serwis www?

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Jak za darmo i bez zagłębiania się w zagadnienia techniczne stworzyć i sprzedawać płatny serwis www?
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Jak za darmo i bez zagłębiania się w zagadnienia techniczne stworzyć i sprzedawać płatny serwis www?
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Jak za darmo i bez zagłębiania się w zagadnienia techniczne stworzyć i sprzedawać płatny serwis www? w cenie 37.00 PLN brutto.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'PlatnySerwis' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Jak za darmo i bez zagłębiania się w zagadnienia techniczne stworzyć i sprzedawać płatny serwis www? prowadzi Platforma Ekademia