Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Strategia - siła, która poprowadzi Twój e-biznes do sukcesu

Strategia - siła, która poprowadzi Twój e-biznes do sukcesu

Czy zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że jedni przedsiębiorcy cały czas borykają się z problemami, a inni bez większego trudu osiągają stały i dynamiczny rozwój firmy? Wbrew pozorom Ci drudzy wcale nie są urodzonymi przedsiębiorcami mającymi niebywałe wręcz zdolności w prowadzeniu sukcesu. Posiedli oni natomiast odpowiednie umiejętności i to właśnie ich zastosowanie w praktyce pozwala osiągnąć tak dobre efekty.

Każda dobrze prosperująca firma wymaga bowiem dobrze przygotowanych strategii. To one bowiem są źródłem wszelkich sukcesów bądź niepowodzeń i dlatego właśnie wiadomości na temat ich skutecznego tworzenia oferuje Ci w swoim kursie Piotr Majewski. Autor ten bez wątpienia jest właściwą osobą od której z pewnością warto się uczyć. Od wielu lat zajmuje się on najskuteczniejszymi na polskim rynku rozwiązaniami dla biznesu oraz prowadzi bardzo uznane szkolenia w tym zakresie. W kursie, którego recenzje czytasz przedstawia on natomiast całość swojej wiedzy dotyczącej budowania i wdrażania w Twojej firmie skutecznych strategii.

Wydawać by się mogło, że w tak krótkim szkoleniu niemożliwe jest przekazanie wszystkich najważniejszych informacji. Niemniej jednak dzięki omawianiu jedynie najważniejszych i najbardziej skutecznych rozwiązań Piotr Majewski dokonuje tego w znanym sobie stylu. W kolejnych zagadnieniach jakie zostały tutaj poruszone dokładnie opisuje on wszelkie najważniejsze techniki tworzenia skutecznych strategii, oraz pomaga wybrać te które będą najlepsze w Twoim przypadku. Jednocześnie bardzo dokładny opis ich wdrażania z pewnością ułatwi zastosowanie zdobytej tutaj wiedzy w praktyce, a omówienie najczęściej popełnianych błędów pozwoli Ci uniknąć pomyłek w tym zakresie.

To intensywne szkolenie może i nie zastąpi pełnowymiarowego, stacjonarnego kursu, jednak z całą pewnością powinno zostać docenione przez każdego przedsiębiorcę. Dzięki niemu bowiem każdy z nas ma okazję poznać podstawowe i przede wszystkim praktyczne informacje na temat doboru odpowiednich strategii dla swojej firmy. Wiedza ta z pewnością w szybkim czasie zaprocentuje, a każdego z Was zachęcam do przekonania się o tym w praktyce.

Trenerzy i organizatorzy:

Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL
Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Strategia - siła, która poprowadzi Twój e-biznes do sukcesu
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Strategia - siła, która poprowadzi Twój e-biznes do sukcesu w cenie 47.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 45 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

W ramach szkolenia otrzymam:

  1. wiedzę przekazaną za pomocą multimedialnego (audio+slajdy) wykładu oraz 33 stronnicowego transkryptu, samą w sobie wartą te 47 zł,
  2. specjalny kwestionariusz, warty przynajmniej 47 zł,
  3. szkolenie Czego oczekuje od Ciebie Twój klient? warte 27 zł.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'Strategia' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Strategia - siła, która poprowadzi Twój e-biznes do sukcesu prowadzi Platforma Ekademia