Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Kurs Całki Oznaczone Niewłaściwe i Zastosowania Całek ONLINE


Kim jestem


Nazywam się Krystian Karczyński, mam 29 lat, jestem matematykiem z wykształcenia, absolwentem Politechniki Poznańskiej. Od roku nauczam matematyki w formie e-learningu, wcześniej 8 lat prowadziłem firmę korepetytorską. Przez ten czas pomogłem już tysiącom studentów z wszystkich rodzajów uczelni.

Dlaczego nowocześni studenci nie mają problemów z zaliczeniem całek?
shutterstock_317073Matematyka na studiach - skąd te trudności?

Za "moich" (nie tak bardzo jeszcze odległych czasów - mam 29 lat) czasów normalną częścią nauki matematyki w szkole średniej były granice ciągów i funkcji, pochodne, badanie przebiegu zmienności funkcji i inne zadania z analizy matematycznej. Na zajęciach fakultatywnych miałem też całki nieoznaczone, jak i oznaczone z zastosowaniami.


Systematyczne okrajanie jednak programu spowodowało, że dzisiaj (poza wyspami w postaci co bardziej elitarnych liceów) z taką pochodną uczniowie spotykają się dopiero na studiach i często jest to zderzenie czołowe (o całkach już nawet nie mówię).


Wykładowcy nie mogą poświęcać nauce takich matematycznych podstaw tyle czasu, ile potrzeba. Czasami może to być tylko pół wykładu - w takim tempie, że ledwo nadążymy notować. Pochodnych nie "załapiemy", a na nich opiera się cała dalsza analiza matematyczna. Na dalszych zajęciach już tylko notujemy, nie za bardzo rozumiejąc, co się dzieje na tablicy. Tracimy tak miesiąc lub dwa i budzimy się w sytuacji, w której w olbrzymim stresie trzeba ogarnąć to wszystko na KILKA DNI przed kolokwium, czy egzaminem...

W uzyskaniu dobrych ocen z matematyki na studiach pomogą Ci z pewnością moje multimedialne (obraz wraz z dźwiękiem) prezentacje matematyczne, nagrywane jako pokaz slajdów w PowerPoint:


Prezentacje przeznaczone są do odtwarzania na komputerze - przy ich pomocy możesz łatwo i samodzielnie nauczyć się tego, czego wymagają od Ciebie wymagają. Możesz to zrobić sam - we własnym domu i przy własnym biurku (albo nawet we własnej wannie, radzę jednak uważać w tym przypadku z laptopem).

Nagrane prezentacje są czytelne (dzięki zastosowaniu slajdów - koniec problemów typu "panie doktorze, co tam pisze?"), barwne i ciekawe. Omówiłem je żywym językiem, dalekim od monotonnego czytania z kartki.

Do każdej z nich dołączyłem Zadanie Domowe wraz z Rozwiązaniem Zadania Domowego. Dzięki temu podczas nauki nie stajesz się tylko biernym oglądaczem. Podczas samodzielnego rozwiązywania Zadania Domowego możesz utrwalić i nauczyć się (tak, tak, dopiero teraz w sposób najbardziej efektywny) przerabianego materiału. Masz też jasność odnośnie tego, czy coś umiesz - czy jeszcze "nie do końca". Solidnie przygotowany możesz podawać profesorom indeks pewną ręką i zapomnieć o nerwowym obgryzaniu paznokci na korytarzu przed egzaminem.

Materiał Kursu podzielony jest tematycznie na Lekcje (Kurs Całek Oznaczonych, Niewłaściwych i Zastosowań Całek składa się z 6 Lekcji). Uczę macierzy studentów z różnych uczelni już od wielu lat - więc mogłem starannie wyselekcjonować materiał zostawiając rzeczy ważne, a wycinając poboczne dygresje. Nie musisz więc czuć się przytłoczony chaosem i brakami w swoich notatkach, wymieszaniem ćwiczeń z wykładami itp. Możesz w sposób przejrzysty zaplanować swoją naukę i zdefiniować swoje cele - a dzięki temu mieć większą do niej motywację.


Tylko sobie wyobraź...

Po dniu pełnym pracy i bieganiny, późnym wieczorem siadasz w wygodnym fotelu przy kawie i uruchamiasz swój Kurs. Możesz się odprężyć, spokojnie i bez pośpiechu zacząć oglądać i słuchać lekcji następnej po tej, którą skończyłeś ostatnio. Jeśli czegoś nie zrozumiałeś, przerwać i spokojnie przeanalizować raz jeszcze.

Możesz się uczyć w każdej chwili – wieczorem, w dzień, wcześnie rano, o 3 w nocy. Możesz robić sobie nawet miesięczne przerwy. Możesz w dowolnym momencie przestać się uczyć i w dowolnym momencie znowu zacząć. Od samego początku nauki wiesz jaki jest Twój cel i wiesz, jak daleko w danej chwili od niego jesteś, dzięki klarownemu i jasnemu podziałowi materiału na tematy. Jeśli nie chcesz się czegoś uczyć, uznajesz, że jest Ci to niepotrzebne – nie robisz tego. Uczysz się z ciekawych, barwnych i wciągających prezentacji multimedialnych.

To tak, jakbyś na każdym wykładzie siedział w pierwszej ławce sam, a wykładowca mówił tylko do Ciebie. Z tą różnicą, że jeśli potrzebujesz więcej czasu, żeby coś zrozumieć, możesz prezentację zatrzymać, albo przewinąć nawet po kilka razy do tyłu, tak, aby w końcu „załapać”. Twój multimedialny „wykładowca” nigdy nie okaże Ci zniecierpliwienia, nie musisz się wstydzić kolegów z grupy...

Na tym polega e-learning. Na tych zasadach opiera się Kurs Całek Oznaczonych, Niewłaściwych i Zastosowań Całek eTrapez.


Kolokwium już pojutrze?

Zależy Ci na czasie?

Zakup Kursu eTrapez z dostępem ONLINE to dla Ciebie idealne rozwiązanie ponieważ:

- nie musisz czekać na przesyłkę i polować na listonosza
- nie tracisz czasu na aktywację Kursu
-
dostęp do Kursu otrzymujesz natychmiast po zaksięgowaniu płatności


Teraz już tylko poświęć chwilkę i policz, czy to się opłaca. Jak myślisz, ile godzin korepetycji musiałbyś wykupić, aby nauczyć się zastosowań całek?

Przyjrzyjmy się bliżej. Musiałbyś przerobić:

  • całki oznaczone (z granicami całkowania)

  • być może całki niewłaściwe (jeżeli wymagają ich na Twojej uczelni)

  • obliczanie pól obszarów

  • obliczanie długości łuków

  • obliczanie objętości brył obrotowych

  • obliczanie pól powierzchni brył obrotowych


Dodatkowo, jeśli studiujesz np. na uczelni technicznej, potrzebować będziesz jeszcze umiejętności liczenia pól, długości łuków, objętości i pól powierzchni brył obrotowych w danych krzywymi w postaciach: parametrycznej i biegunowej.

Czy uważasz, że korepetytor zdąży wytłumaczyć Ci to wszystko w ciągu, powiedzmy, 4 godzin? Tak, żebyś naprawdę dobrze zrozumiał? Ja sądzę, że wyłożenie tego wszystkiego w sposób porządny to minimum 10 godzin. A ile za godzinę liczy sobie korepetytor w Twoim mieście? Masz już w takim razie policzone przybliżone koszty, prawda?


Jeśli tak, to po prostu PORÓWNAJ je z ceną wykupienia dostępu ONLINE do Kursu Całek Oznaczonych, Niewłaściwych i Zastosowań Całek (a jest to 50 zł). Być może powinieneś też uwzględnić: koszty dojazdu do korepetytora (głównie stracony czas), koszty poświęcania czasu, który akurat za bardzo Tobie nie pasuje (godziny popołudniowe - gdy Ty wolisz się uczyć późno w nocy, albo wcześnie rano)...


A czy w ogóle aby na pewno MASZ zaufanego, doświadczonego i pewnego korepetytora w okolicy?

Jeśli porównanie wyszło na korzyść eTRAPEZA, nie trać czasu!Kurs Całki Oznaczone, Niewłaściwe i Zastosowania Całek
Dostęp poprzez Internet (online) z dowolnego komputera 50 PLN


Kurs Całek Nieoznaczonych jest multimedialnym kursem edukacyjnym dostępnym na platformie internetowej, przeznaczonym do odtwarzania na komputerze.

Składa się z 6 filmów, o łącznej długości około 400min, na których tłumaczę i pokazuję jak rozwiązywać zadania z zakresu zastosowań całek (szczegółowy zakres materiału poniżej). Filmy odtwarzane są strumieniowo online (w podobny sposób jak w Youtube). Do filmów dołączone są Zadania Domowe i Rozwiązania Zadań Domowych (łącznie 60 pytań testowych i około 100 zadań) – całość pogrupowana w 6 lekcji.


Dodatkowo do Kursu dołączone są:

- podstawowe wzory na całki nieoznaczone
- schemat rozwiązywania całek wymiernych
- wzory na zastosowania całek dla krzywej w postaci jawnej, parametrycznej i biegunowej
- wzory na podstawienia uniwersalne
- podstawowe wartości logarytmu
- tabelka podstawowych wartości funkcji trygonometrycznych i cyklometrycznych

Obejrzyj przykładowe fragmenty Lekcji 1 Kursu:


Szczegółowy spis treści:

Lekcja 1: Całki oznaczone

- obliczanie podstawowych wartości funkcji trygonometrycznych i cyklometrycznych
- sposób obliczania całek oznaczonych (twierdzenie Newtona-Leibnitza)
- 5 przykładów na obliczanie całki oznaczonej (z wykorzystaniem metody przez podstawienie, przez części i schematu rozwiązywania całek wymiernych)

Lekcja 2: Całki niewłaściwe

- całki niewłaściwe I rodzaju - wprowadzenie
- całki niewłaściwe II rodzaju - wprowadzenie
- różnica pomiędzy rodzajami całek niewłaściwych
- 9 przykładów na całki niewłaściwe obu rodzajów o zróżnicowanym poziomie trudności
- reguła de L'Hospitala

Lekcja 3: Obliczanie pól obszarów

- intuicyjne wprowadzenie do obliczania pól obszarów przy pomocy całki oznaczonej
- metoda obliczania pól obszarów przy pomocy całki oznaczonej
- rysowanie wykresów funkcji (w tym także funkcji logarytmicznych i wykładniczych)
- wyznaczanie granic całkowania
- 9 przykładów na obliczanie pól obszarów (w tym obszary ograniczone kilkoma krzywymi)
- zastosowanie całki niewłaściwej do obliczania pola obszaru

Lekcja 4: Obliczanie długości łuków, objętości i pól powierzchni brył obrotowych

- wprowadzenie wzoru na długość łuku
- wprowadzenie wzoru na objętość bryły obrotowej powstałej poprzez obrót jednej lub dwóch krzywych
- wprowadzenie wzoru na pole powierzchni bryły obrotowej
- 5 przykładów na długości łuków, objętości i pola powierzchni brył obrotowych

Lekcja 5: Zastosowania całki oznaczonej – krzywe w postaci parametrycznej

- rozróżnianie poszczególnych typów zadań na zastosowanie całek przy pomocy zestawu wzorów
- rysowanie krzywej w postaci parametrycznej
- 5 przykładów na zastosowania całek oznaczonych dla krzywych w postaci parametrycznej

Lekcja 6: Zastosowania całki oznaczonej – krzywe w postaci biegunowej

- rysowanie krzywej w postaci biegunowej
- 4 przykłady na zastosowania całek oznaczonych dla krzywych w postaci biegunowej
- wyznaczanie granic całkowania bez rysowania wykresu
- obliczanie pól obszaru wymagające przejścia na postać biegunową


Do każdej Lekcji (prezentacji) dołączone jest Zadanie Domowe wraz z Odpowiedziami, składające się z części testowej i zadań.

Zasady zakupu

Po dokonaniu wpłaty Kupujący otrzymuje dostęp do materiałów Kursu.

Uwaga1! Korzystanie z pojedynczego Kursu jest możliwe na dowolnym komputerze z dostępem do Internetu - wyłącznie w trybie ONLINE. Plików video nie można ściągnąć na twardy dysk.

Uwaga2! Udostępnianie swojego loginu i hasła innym osobom jest surowo zabronione, jako naruszenie praw autorskich. Jeśli nie zgadzasz się z tymi zasadami - nie kupuj proszę tego Kursu.

Trenerzy i organizatorzy:


Zobacz nasza recenzje szkolenia Kurs Całki Oznaczone Niewłaściwe i Zastosowania Całek ONLINE
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Kurs Całki Oznaczone Niewłaściwe i Zastosowania Całek ONLINE
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Kurs Całki Oznaczone Niewłaściwe i Zastosowania Całek ONLINE w cenie 50.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 30 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'calki-oznaczone-i-zastosowania' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Kurs Całki Oznaczone Niewłaściwe i Zastosowania Całek ONLINE prowadzi Platforma Ekademia