Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Separacja małżonków

Separacja małżonków - kurs internetowy

 SEPARACJA MAŁŻONKÓW

kurs internetowy


Jak skutecznie uzyskać separację i oszczędzić przy tym czas i pieniądze?

    Tego jeszcze nie było… Pierwszy w Polsce kurs internetowy na temat separacji małżonków. Dołącz do grona świadomych obywateli.

    Nie układa Ci się w związku? Dawno już nie pamiętasz tych chwil, kiedy to Wasze pożycie małżeńskie układało się prawidłowo? Nijak nie możesz dojść do porozumienia z małżonkiem nawet w najprostszych sprawach? Masz już dość tego stanu rzeczy i pragniesz to zmienić? W tej sytuacji najlepszym wyjściem dla Ciebie jest separacja małżeńska.

    Gubisz się w sprawach prawnych? Poszukujesz informacji na temat separacji małżonków i znajdujesz jedynie wyrywkowe opracowania? Potrzebujesz kompleksowego wyjaśnienia tematu? Robi Ci się nie dobrze na sam widok artykułów i paragrafów? Chciałbyś, żeby ktoś Ci po ludzku wytłumaczył o co chodzi?

    Jeśli choć raz na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś /aś : TAK, to ten kurs jest dla Ciebie.

    Wyobraź sobie jak to jest, kiedy masz już sprawę sądową za sobą. Znasz to wewnętrzne uczucie, które Ci mówi, że zrobiłeś/aś wszystko, co tylko można było zrobić – tak w interesie swoim, jak i w interesie małoletnich dzieci, czy też wreszcie dla naprawy Waszego związku w przyszłości. Czujesz ten wewnętrzny spokój i powoli zdajesz sobie sprawę, że wszystko co Cię teraz spotka będzie z korzyścią dla Ciebie. A może słyszysz ten wewnętrzny głos, który daje Ci znać, że od tej pory wszystko się ułoży. Podejmij właściwą decyzję już dziś >>

Czego się nauczę w czasie kursu separacja małżonków?

Dzięki udziałowi w kursie separacja małżonków, dowiesz się między innymi:

listaJak przyśpieszyć proces o separację,

listaCo zrobić, aby otrzymać wysokie alimenty dla siebie oraz dla dziecka (niezależnie od  tego czy jesteś ojcem, czy też matką),

lista  Jakie kroki podjąć, ażeby opieka nad dzieckiem została przyznana właśnie Tobie,

lista  W jaki sposób obciążyć współmałżonka winą w rozpadzie związku,

lista  Jak uregulować sprawy korzystania z mieszkania,

lista  Jakie kroki podjąć, aby podzielić wspólny majątek,

lista  Kiedy można eksmitować małżonka z mieszkania,

lista  Na czym polega prawo do kontaktów z dzieckiem i jak te sprawy unormować w  sposób dogodny dla Ciebie,

lista  Dlaczego warto ugodowo (wspólnie) ubiegać się o separację,

lista  Co sąd bierze pod uwagę rozstrzygając sprawy mieszkaniowe małżonków,

lista  Co mogę a czego nie mogę robić w czasie separacji.

Biorąc udział w kursie separacja małżonków, będziesz wiedzieć także:

lista Jak uchronić się przed płaceniem (w ogóle lub wysokich) alimentów dla małżonka,

lista  Czy i na jakich zasadach można nie dopuścić do orzeczenia przez sąd separacji,

lista Jak uniknąć obciążenia winą za rozpad związku,

lista  Co uczynić, by drugi małżonek nie otrzymał opieki nad dzieckiem,

lista  Jak nie zostać pozbawionym prawa do mieszkania.

    Powyższe wyliczenie ma charakter przykładowy i stanowi zaledwie ułamek tego, co dostaniesz w rzeczywistości.

separacja

Dlaczego powstał kurs internetowy o separacji małżonków? 

    Na polskim rynku nie ma jeszcze pełnego opracowania tematu w sposób przystępny i zrozumiały dla osób nie stykających się na co dzień  z prawem, bądź wprawdzie mających taką styczność, ale nie orientujących się w prawie separacyjnym. 

    Z roku na rok sądy orzekają coraz więcej separacji. Popularność separacji jest niekwestionowana. A to z tego powodu, że stwarza szanse odbudowy związku w mniej lub bardziej odległej przyszłości, umożliwiając równocześnie uregulowanie spraw osobistych i majątkowych małżonków i ich wspólnych małoletnich dzieci, na czas życia w rozłączeniu. 

    Poza tym separacja wywołuje skutki zbliżone do rozwodu, a jej otrzymanie jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku rozwodu. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zapotrzebowaniu na tego typu informacje – stworzyłem kurs o separacji.

Zadbaj o swoje sprawy, zanim będzie za późno...

    Musisz mieć świadomość praw, jakie Ci przysługują oraz obowiązków, jakie na Tobie ciążą. Jeśli nie zadbasz o swój interes teraz możesz ponosić negatywne konsekwencje prawne w przyszłości. Sprawy o separację dotykają wszystkich sfer życia rodzinnego, tak osobistych jak i majątkowych. Nie możesz przyjąć biernej postawy, kiedy to toczą się losy Twoje i Twojej rodziny. Musisz zadbać o swój interes, a także o interes małoletnich dzieci. Bo nikt tego za Ciebie nie zrobi. Zrób pierwszy krok w tym kierunku, a na pewno nie pożałujesz.

    Ubieganie się o separację bez znajomości podstawowych praw nią rządzących, to tak jakby kupować pierwszy lepszy dom bez analizy rynku mieszkaniowego oraz bez kalkulacji możliwości spłaty kredytu. Wierzę, że dokonasz słusznego wyboru >>

Dla kogo jest kurs separacja ?

    Kurs jest przeznaczony głównie dla osób pragnących otrzymać separację. Zawiera również informacje na temat rozwiązywania problemów prawnych po orzeczeniu separacji, ponadto wyjaśnia w jaki sposób znieść separację albo też przekształcić separację w rozwód, a także jak postępować w niektórych kwestiach po rozwodzie.

Dla kogo nie jest kurs separacja ?

  •  dla osób, które nie mają w ogóle czasu na zapoznawanie się z nim,
  •  dla osób, jakie nie lubią czytać.

Zawartość kursu separacja małżonków

    Co wchodzi w skład kursu separacja? 

    Kurs składa się z 14 modułów. Każdy z modułów, w zależności od potrzeb tematu, jest bardziej lub mniej rozbudowany. Całość wygląda następująco.


Moduł #1 

Separacja - ogólnie - 8 stron

 Moduł #2   

Przyczyny separacji - 29 stron

 Moduł #3 

Podstawy do separacji - 8 stron

 Moduł #4 

Przeszkody w separacji - 13 stron

 Moduł #5 

Ustanowienie separacji - 38 stron

 Moduł #6   

Sprawy regulowane w postępowaniu o separację - 4 strony

 Moduł #7 

Wina w spowodowaniu separacji - 15 stron

 Moduł #8 

Opieka nad dziećmi - 50 stron

  • władza rodzicielska
  • kontakty z dziećmi

 Moduł #9 

Alimenty - 39 stron
  • alimenty dla dzieci
  • alimenty dla małżonka

 Moduł #10 

Mieszkanie i majątek - 35 stron

 Moduł #11 

Skutki separacji - 22 strony

 Moduł #12 

Zniesienie separacji - 15 stron

 Moduł #13 

Pisma procesowe - 55 stron

    Ponadto otrzymasz 29 pism procesowych, jakie
mogą Ci się przydać w postępowaniu o separację i w
trakcie separacji oraz przy ubieganiu się o rozwód i
po orzeczeniu rozwodu – o wartości co najmniej
290 zł
.

 Moduł #14 

Koszty sądowe - 2 strony

    Razem 333 strony cennej wiedzy, nie licząc bonusów, jakie otrzymasz.

Wygląd kursu separacja

    W jakiej formie jest kurs separacja?

    Kurs został przygotowany w formie tekstowej: dokumenty w formacie PDF (Adobe Acrobat Reader) i pisma procesowe w formacie DOC (TXT), które możesz edytować. 

Błyskawiczne wyszukiwanie informacji w kursie separacja małżonków

    Pomimo znacznej ilości materiału, poruszanie się po kursie jest szybkie i intuicyjne. Jeśli potrzebujesz konkretnej informacji (odpowiedzi) na tu i teraz, to z łatwością możesz ją znaleźć w przeciągu 2-3 minut. Jest tak dlatego, że obszerniesze moduły (od kilku stron wzwyż) zostały podzielone na nagłówki i podnagłówki. A do tych z kolei przypisane są odnośniki (linki), ujęte w główny i boczny spis treści.

Dostęp do kursu separacja

    Kiedy otrzymam dostęp do kursu separacja? 

    Dostęp do wszystkich materiałów wchodzących w skład kursu otrzymasz niezwłocznie po złożeniu i opłaceniu zamówienia. A dokładniej mówiąc chwilę po dokonaniu transakcji przelewu w banku internetowym, natomiast w przypadku innych form płatności - w zależności od czasu potrzebnego do ich realizacji u danego operatora. O uzyskaniu dostępu do kursu powiadomimy Cię również przesyłając wiadomość na adres email. 

Czas uczestnictwa w  kursie separacja małżonków

    Ile trwa kurs?

   Kurs trwa 90 dni. Po upływie tego okresu, stracisz dostęp do materiałów zawartych w kursie.  Wcześniej zostaniesz poinformowany/a mailowo o dobieganiu końca czasu przewidzianego dla kursu. W czasie uczestnictwa w kursie, w każdej chwili, możesz pobrać wszystkie materiały składające się na kurs, tak aby móc z nich korzystać po jego zakończeniu. 

Dla wymagających...

    Cenisz sobie czas i  wygodę, chcesz mieć dostęp do potrzebnych Ci informacji w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki. Jeśli tak, to masz przed sobą właściwe rozwiązanie. Krótko mówiąc dostaniesz  wszystko jak „na tacy”. A jak to wykorzystasz, to już zależy tylko od Ciebie.

Wyjątkowo atrakcyjna cena kursu separacja

    Skąd taka cena kursu?

    Z kilku prostych powodów. Po pierwsze, w przygotowanie kursu włożyłem dużo czasu i wysiłku oraz poniosłem spore koszty. Po drugie, za jedną porada prawną zapłacisz co najmniej 50 zł, a w kursie znajdziesz niezliczoną ilość odpowiedzi na dręczące Cię pytania oraz wszelkie niezbędne pisma procesowe. Po trzecie, nigdzie nie znajdziesz zgromadzonej tu wiedzy, w jednym miejscu i w takim kształcie. 

Biorąc pod uwagę występujący kryzys gospodarczy, a co za tym idzie niższe dochody gospodarstw domowych - obniżam dramatycznie cenę kursu. Tylko teraz możesz nabyć kurs Separacja małżonków po niebywale niskiej cenie, to jest NIE ZA 297 zł a ZA JEDYNE 97 zł. Oferta jest ważna do chwili jej odwołania.

Sam nie mogę uwierzyć, że zdecydowałem się na taki krok i dokonałem radykalnej obniżki ceny kursu. W dużym stopniu wpłynęły na to liczne listy osób zainteresowanych kursem, dla których pomimo chęci zapisu na kurs, poprzednia cena stanowiła główną barierę. Poza tym dzięki temu zabiegowi, więcej osób będzie mogło skorzystać z wiedzy zawartej w tym kursie by rozwiązać swoje problemy. Nieukrywając i ja będę mógł liczyć na pewne profity, wynikające ze zwiększonej sprzedaży oraz bezcenną satysfakcję ze świadomości, że mogłem pomóc. Jak widać w efekcie tych zmian każdy będzie zadowolony, jak to Amerykanie mówią - każdy wygrywa (win2win). Przejdź do formularza zamówienia >>

Spokój przede wszystkim...

    Pomyśl tylko jak będziesz czuć się bezpiecznie, gdy  wyposażę Cię w swoją wiedzę. Zanim pojawi się problem, Ty będziesz już mieć sposób na jego rozwiązanie albo w ekspresowym tempie wyszukasz to rozwiązanie w kursie. W końcu poczujesz, że wszystko zależy od Ciebie, a nie od przypadkowych okoliczności. Będziesz w stanie samodzielnie, z głową podniesioną do góry "zawalczyć" o swoje sprawy. I to nie tylko w postępowaniu o separację, a nadto po jej uzyskaniu. 

O mnie

    Kim jestem, żeby Ci doradzać?

    Od kilku lat interesuje się prawem rodzinnym i opiekuńczym.
Stworzyłem serwis PraktycznePrawo - z darmowymi poradami prawnymi na temat
alimentów..

Informacje prawne na dłuuugi czas

    Kurs separacja nie ogranicza się wyłącznie do samego postępowania o separację, co jest niewątpliwą zaletą tego kursu. Po prostu życiowe podejście do spraw małżeńskich i rodzicielskich. Kurs separacja to praktyczna wiedza na czas:

1. przed wystąpieniem o separację,

2. w postępowaniu o separację,

3. po ustanowieniu separacji,

4. przy znoszeniu separacji,

5. przy ubieganiu się  o rozwód,

6. po orzeczeniu rozwodu.

Bonusy

Dodatkowo otrzymasz w prezencie dwie publikacje.

1. Separacja małżonków w pigułce,

                   bonus 1

2. Zamiana separacji na rozwód.

                   bonus 2

   Pamiętaj, odwlekanie na później tego co nieuniknione - niczego nie zmienia, a wręcz przeciwnie, może pogorszyć sytuację, która niejednoktotnie i tak nie należy do napawających optymizmem. Już dziś zrób pierwszy krok w celu rozwiązania swoich problemów małżeńskich i daj sobie szansę na lepszą przyszłość. Zapisz się na kurs separacja >>

Do zobaczenia w gronie uczestników kursu.

Pozdrawiam,
podpis
redaktor PraktycznePrawo.pl

Trenerzy i organizatorzy:

Ekademia.pl
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.ekademia.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Separacja małżonków
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Separacja małżonków
prowadzi Platforma Ekademia
gwarancja
gwarancja
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Separacja małżonków w cenie 97.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 90 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'separacja' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Separacja małżonków prowadzi Platforma Ekademia