Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Skuteczna Realizacja Postanowień Nie Tylko Noworocznych

Czy Twoje postanowienia się spełniają?
Czy realizujesz je konsekwentnie?
Czy osiągasz zamierzone cele?

Jeżeli interesujesz się rozwojem osobistym, z pewnością zauważasz, że techniki osiągania sukcesu są proste, trzeba je po prostu konsekwentnie wykonywać. Niestety nie zawsze zmiana naszych starych przyzwyczajeń na nowe jest łatwa i przyjemna. Bywa tak, że nasz umysł i ciało bronią się rękoma i nogami, aby pozostać przy starych, często nieefektywnych nawykach.

Jeżeli masz trudności z:

 • Wczesnym wstawaniem,
  lub wstawaniem o wyznaczonej godzinie i długo zajmuje dojście do porozumienia ze swoim ciałem, aby zechciało łaskawie wyjść spod kołdry.
 • Planowaniem rzeczy,
  które masz zrobić podczas dnia i trzymaniem się ustalonego planu bez rozpraszania uwagi na mniej istotne rzeczy.
 • Poradzeniem sobie z nawykami
  jak jedzenie dużej ilości słodyczy i zbyt długie przesiadywanie przed telewizorem lub komputerem.
 • Systematycznym działaniem,
  np. nauką, odrabianiem prac domowych, poznawaniem nowych umiejętności, sprzątaniem, czytaniem książek lub wykonywaniem innych powierzonych Ci obowiązków w pracy, domu lub szkole.
 • Regularnymi ćwiczeniami
  lub wytrwałym stosowaniu diety.
 • Skupieniem swojej uwagi
  na rzeczach najważniejszych dla Ciebie w ciągu dnia.
 • Określeniem „Co ja właściwie mam dzisiaj zrobić?”.
Mam dla Ciebie świetne rozwiązanie

które przygotowałem, abyś mógł lub mogła wyeliminować ze swojego życia wszystkie powyższe trudności. Wszystko po to, aby Twoje życie było przyjemne, a konsekwentna realizacja postanowień stała się
Twoją naturalną umiejętnością.

Przygotowałem dla Ciebie kurs w formie prezentacji audio/video. Materiał został podzielony na 5 części:

 • Określ Cel
 • Zaplanuj z wyprzedzeniem
 • Wybierz datę
 • Działaj i monitoruj postępy
 • Porażki i nagrody

W każdej z nich omawiam kolejne zagadnienia dotyczące określania i realizacji celów, oraz wyrabiania lub zmiany nawyków. Materiał został przygotowany w taki sposób, aby przeprowadzić Cię przez kolejne etapy zmiany osobistej. Dowiesz się, co dokładnie powinieneś zrobić, aby z miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz dojść do momentu, w którym zrealizujesz zaplanowany cel lub wyrobisz w sobie interesujący Cię nawyk.

Posłuchaj nagrania wprowadzającego, w którym znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego tak wiele postanowień nigdy nie zostaje zrealizowanych.

Jeżeli powyżej nie wyświetlił się odtwarzacz, pobierz i zainstaluj Falsh Player w swoim systemie

Dostęp do wszystkich nagrań, wraz z możliwością ściągnięcia ich na dysk i zachowania na zawsze, otrzymasz zaraz po opłaceniu dostępu do tego kursu.

Formularz


Czego dokładnie się nauczysz?
 • Wyrabiać nowe nawyki.
  Nauczysz się, jak poprawnie i skutecznie wybierać dla siebie nowe nawyki i stosować je w życiu codziennym. Dobrym przykładem są codzienne ćwiczenia lub dieta. Dowiesz się, co może pomóc Ci w konsekwentnym trzymaniu się ustalonego planu żywienia lub treningu.
 • Zmieniać już istniejące nawyki.
  Dowiesz się o technikach, dzięki którym będziesz w stanie zmieniać nawyki, które posiadasz ale nie jesteś z nich zadowolony. Zyskasz kontrolę nad sobą i tym, co robisz.
 • Działać systematycznie.
  Zyskasz wiedzę i metody, dzięki którym nauczysz się działać systematycznie. Dowiesz się, jak skłonić się do robienia różnych rzeczy regularnie. Jeżeli chodzisz do szkoły, wiesz, że regularne odrabianie lekcji przynosi efekty. Jeżeli jesteś specjalistą lub właścicielem firmy, zdajesz sobie sprawę, że regularne odświeżanie i aktualizowanie informacji z Twojej branży jest podstawą Twojego sukcesu.
 • Konsekwentnie dążyć do wyznaczonych sobie celów.
  Czasami cele, które sobie wyznaczyliśmy z biegiem czasu zamazują się i przestają być dla nas ważne. Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób określać i zapisywać swoje cele, aby dążyć do nich konsekwentnie i nie zbaczać z wyznaczonej sobie ścieżki.
 • Monitorować swoje postępy.
  Wraz z nagraniem zyskasz dostęp do plików, które po wydrukowaniu pomogą Ci w monitorowaniu swoich postępów. Są to proste w zastosowaniu i niezwykle funkcjonalne narzędzia.
„Co zrobić, aby chciało mi się tak, jak mi się nie chce?”
Postanowienia

Nie raz zadawałeś sobie to pytanie, prawda?

„Skuteczna realizacja postanowień nie tylko noworocznych.” to Kurs, który dostarczy Ci odpowiedzi na to kultowe już pytanie. Mało tego. Dostaniesz gotowy zestaw technik i narzędzi, dzięki którym będziesz wiedział jak realizować swoje postanowienia i wprowadzać przydatne nawyki do swojego życia.

Jednym z najbardziej hamujących rozwój nawyków jest zwlekanie. Możesz odkładać podjęcie ważnych decyzji na później, ale nic dzięki temu nie osiągniesz, a możesz bardzo wiele stracić.

Nie zwlekaj już dłużej i skorzystaj ze szkolenia online.

Jaką masz gwarancję, że techniki, które poznasz działają?

Przygotowując Kurs „Skuteczna realizacja postanowień nie tylko noworocznych.”, skupiłem się na wybraniu najefektywniejszych technik wprowadzania nowych nawyków w życiu codziennym oraz wyznaczania i realizacji celów osobistych, a także zawodowych.

Kilka lat temu sam poszukiwałem sposobów, dzięki którym mógłbym konsekwentnie realizować to, co sobie zaplanowałem. Zacząłem zgłębiać wiedzę dotyczącą zarządzania sobą w czasie i zmiany osobistej. Dzięki temu, że poznawałem coraz skuteczniejsze techniki, tematyka ta z biegiem czasu stała się moją pasją. Jestem zwolennikiem konkretnych i praktycznych rozwiązań i tylko takie prezentuję na moich szkoleniach.

Miałem okazję zapoznać się z wieloma narzędziami zwiększającymi efektywność osobistą. Większość przetestowałem na samym sobie, a najskuteczniejsze techniki stosuję cały czas. Dzięki temu, że sam jestem przykładem na skuteczność prezentowanych przeze mnie metod, jestem pewien, że zadziałają one również dla Ciebie.

Gwarancja Satysfakcji
Złóż zamówienie

Trenerzy i organizatorzy:

firma PROINCOME
Trudna 23A, 32-700
Bochnia, PL
PROINCOME
Trudna 23A, 32-700
Bochnia, PL

Zobacz nasza recenzje szkolenia Skuteczna Realizacja Postanowień Nie Tylko Noworocznych
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Skuteczna Realizacja Postanowień Nie Tylko Noworocznych
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Skuteczna Realizacja Postanowień Nie Tylko Noworocznych w cenie 87.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 40 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Dostęp do nagrań otrzymasz zaraz po opłaceniu zamówienia. Nagranie możesz wielokrotnie obejrzeć ON-LINE lub pobrać na dysk i zachować na zawsze.

Gwarantuję, że będziesz zadowolony z tej niewielkiej inwestycji. Masz 30 dni aby poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolony. Ryzyko biorę na siebie.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'postanowienia' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Skuteczna Realizacja Postanowień Nie Tylko Noworocznych prowadzi Platforma Ekademia