Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Przekonuj Z Uśmiechem - 4godzinny kurs perswazji

Poznaj 4 proste
techniki perswazji
...
...oraz dowiedz się, co jeszcze
możesz zrobić, aby skutecznie
przekonywać innych.

Witaj,

Wyobraź sobie interesującą alternatywę dla uczestnictwa w kosztownych treningach lub czytania przeładowanych informacjami książek na temat perswzji, alternatywę przygotowaną specjalnie dla Ciebie kiedy:

  1. jesteś bardzo zapracowanym człowiekiem o napiętym grafiku zajęć (możesz rozwijać nowe umiejętności)
  2. lubisz szybko widzieć rezultaty Twoich działań.
  3. lubisz ludzi i chcesz, aby dobrze czuli się w Twoim towarzystwie,


Recepta na Twój sukces składa się z 3 kroków:

  1. Wysłuchaj jednego z poniższych 12 nagrań i natychmiast ZASTOSUJ.
  2. Wysłuchaj jednego z poniższych 12 nagrań i natychmiast ZASTOSUJ.
  3. Wysłuchaj jednego z poniższych 12 nagrań i natychmiast ZASTOSUJ

Uśmiech. Ale jest pewien haczyk.

To nie jest kurs dla tzw. „kolekcjonerów wiedzy”, którzy lubią znać tysiące tzw. „technik” i jednocześnie nie chce im się uczyć, jak je zastosować...

"Przekonuj z Uśmiechem" to kurs
dla fanatycznych praktyków.

Proponuję Ci skorzystanie z treningu perswazji dla leniwych Puszczenie oczka, czyli dla ludzi, którzy lubią się uczyć i rozwijać nowe umiejętności w przyjemny sposób, nawet jeżeli mają dzień od rana do nocy wypełniony obowiązkami.

Dostaniesz najprostsze narzędzia, które opanujesz w ciągu kilkunastu minut, a które już na zawsze odmienią Twoje relacje z innymi.

Uwaga!

Słuchaj nagrań w zaproponowanej kolejności, ponieważ dzięki temu już nawet za dwa tygodnie zademonstrujesz innym umiejętności:

#1: Strategia intonacji z charyzmą

Czego się nauczysz?

Jak już wiesz, jeżeli obejrzałeś moje video Sekret drwala cz. II, podczas tego nagrania nauczysz się posługiwać specyficzną intonacją, dzięki której praktycznie każde Twoje pytanie lub prośba zostanie potraktowane przez nieświadomy umysł rozmówcy jak polecenie.

Mało tego, kiedy słuchając nagrania nauczysz się, jak połączyć tę strategię intonacyjną ze strategią tak, Tak, TAK...aż boję się pomyśleć Uśmiech

Jedna z potężniejszych technik, którą sam codziennie stosuje i dzięki której zarobiłem duże pieniądze.

Co do Ci da?

No cóż, będziesz miał potężną frajdę patrząc, jak inni nagle zaczynają nieświadomie i automatycznie wykonywać Twoje polecenia, bo piękno tej techniki polega na tym, że Twoje wypowiedzi gramatycznie będą brzmiały jak grzeczna prośba lub propozycja Puszczenie oczka

#2: Strategia "Mów kolorowo"

Jedna z moich ulubionych strategii. Nauczysz się 4 prostych jak drut struktur lingwistycznych, dzięki którym zaczniesz bardzo płynnie i harmonijnie malować obrazy w umyśle Twoich rozmówców, zaczniesz w naturalny i przyjemny sposób kształtować ich wewnętrzną rzeczywistość.

Oczywiście tak jak zwykle - mnóstwo przykładów i łopatologiczne wyjaśnienia.

Co to Ci da?

Poczucie zadowolenia i satysfakcji, kiedy inni zaczną słuchać z coraz większymi wypiekami na twarzy Uśmiech

Pamiętaj, kiedy mówisz do kogoś, malujesz obraz w jego umyśle. Teraz zaczniesz się uczyć, jak to robić jeszcze skuteczniej.

#3: Strategia z Archiwum X

Czego się nauczysz:

Poznasz 3 prawa konstruowania Twojej wypowiedzi, dzięki której zainteresujesz rozmówcę praktycznie każdym tematem. Krok po kroku przeprowadzę cię przez cały proces. A potem wykonasz kilka interesujących ćwiczeń, dzięki którym utrwalisz nowe umiejętności.

Ale to jeszcze nie wszystko.

Nauczysz się bowiem również umiejętnie posługiwać pauzą, aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę.

Co to Ci da?

Oprócz tego, że innych zacznie "skręcać" z ciekawości, kiedy będą słuchać Twoich słów, to jest jeszcze pewien efekt uboczny.

No cóż, być może nawet staniesz się jeszcze bardziej "duszą" każdego towarzystwa w którym się znajdziesz.

Przyznam Ci się z doświadczenia, że to miłe uczucie, kiedy inni słuchają Cię z "otwartymi ustami" lub "wypiekami na twarzy". Można zaspokoić własną próżność Puszczenie oczka

#4: Hipnotyzujące słowo

Wyobraź sobie, że istnieje pewien temat rozmowy, pewne hipnotyczne słowo, które natychmiast uruchamia ciekawość w umyśle Twojego rozmówcy. Mało tego, praktycznie zawsze powiążesz rozmowę na ten temat z dowolnym innym temat, na który chcesz rozmawiać - i dzięki temu staniesz się dużon bardzie interesujący i perswazyjny -

To słowo wykorzystuję w każdym nagraniu, którego słuchasz.

To słowo wykorzystałem w każdym poście i mailu, który czytałeś.

Mało tego.

To słowo wykorzystałem też w każdym video, które dla Ciebie przygotowałem.

Ale z tym słowem wiąże się też niebezpieczeństwo!

Większość ludzi posługuje się nim nieumiejętnie. Oni po prostu nie mają zielonego pojęcia o tym, jaki obraz to słowo maluje w umyśle człowieka i często posługując się nim... po prostu strzelają gola do własnej bramki.

Ty już za chwilę odsuniesz od siebie to niebezpieczeństwo.

Co to Ci da?

Kiedy zaczniesz już świadomie posługiwać się hipnotyzującym słowem, przekonasz się, że potężnie wzmacnia ono stosowanie strategii, które poznałeś już wcześniej.

Niektórzy zauważyli też, że kiedy koncentrują się na hipnotycznym słowie, to jednocześnie odsuwają od siebie niebezpieczeństwo, że zaczną zanudzać rozmówcę rzeczami, które go w ogóle nie interesują.

A kiedy połączysz je ze strategią Z Archiwum X, ze Strategią tak, Tak, TAK, to... no cóż... aż boję się pomyśleć, jakie rezultaty zaczniesz osiągać podczas rozmów z innymi.

#5: Generator korzyści

Szybko się przekonasz, że to genialnie prosta strategia.

Stosując ja w szczególny sposób utrwalisz strategię hipnotyzującego słowa, ponieważ poznasz kilka dodatkowych wzorców, dzięki którym z łatwością zaczniesz generować rozmówcy korzyści związane z Twoją propozycją lub ofertą.

Oczywiście, tak jak zwykle - mnóstwo praktycznych casów, dzięki którym szybko w praktyce opanujesz nowe wzorce.

Co to Ci da?

Nauczysz się, jak w przyjemny sposób "namalować" w umyśle rozmówcy, jaszcze bardziej hipnotyczny obraz korzyści i wartości związanych z Twoją propozycją.

Oczywiście po raz kolejny zwiększamy efekty synergii. Wykonasz też ćwiczenia, które pokażą ci, ja połączyć nowe struktury językowe z wcześniejszymi strategiami perswazji.

#6: Strategia "Źródło Autorytetu"

Masz w swoim otoczeniu osobę, której się wydaje, że wie wszystko najlepiej?

A może masz klientów, którym się wydaje, że sami wszystko wiedzą najlepiej i pomimo, że proponujesz im najlepsze i najbardziej racjonalne rozwiązanie, oni i tak wiedzą najlepiej?

Teraz nauczysz się, jak komunikować się z rozmówcą, aby skutecznie "rozbroić" taką postawę Twojego rozmówcy (zwłaszcza, jeżeli jest nim żona, mąż, rodzicie, szef lub partner biznesowy)

Co to Ci da:

Przypomnij sobie, kiedy ostatnio naprawdę porządnie się wkurzyłeś, kiedy wytaczasz najbardziej racjonalne, najlepiej uzasadnione argumenty, a po drugiej stronie - ŚCIANA?

To wtedy był ostatni raz.

Wiedza z tego nagrania + reguła potwierdzania + mały trick, który szybko opanujesz, sprawią, że już praktycznie nikt "nie odważy się" nie słuchać tego lub nie brać pod uwagę tego, co masz do powiedzenia.

#7: Strategia "Kijem lub marchewką"

No cóż, tym razem poznasz taką uwspółcześnioną, hipnotyczną odmianę tradycyjnej metody przekonywania.

Po pierwsze: Nauczysz się, kogo "zdzielić" kijem, a komu dać "marchewkę"

Po drugie: Nauczysz się też, "JAK" to zrobić.

Co to Ci da?

Poznasz najpotężniejszy, nieświadomy, w pełni automatyczny schemat motywacji każdego człowieka. Szybko się przekonasz, że występuje praktycznie u każdego w dość silnej wersji i jego znajomość znacznie ułatwia Ci robotę ( jeżeli masz kogoś do czegoś przekonać)

#8: Metaprogramy – intensywny trening

Po wysłuchaniu dwóch poprzednich nagrań pewnie wydaje Ci się, że już wszystko wiesz i potrafisz posługiwać się strategią "Źródło autorytetu" i Strategią "Kijem lub Marchewką"?

Ale zabawa zacznie się, kiedy... zaczniesz rozwijać umiejętności w stosowaniu obu par metaprogramów.

A przy okazji oczywiście utrwalisz sobie większość klasycznych wzorców, które poznałeś wcześniej.

Co to Ci da? Prawie pół godziny praktycznych ćwiczeń dla Ciebie.

Zamęczę Cię, Przeczołgam, Ale się nauczysz.

#9: Strategia Voodoo

"Czuję się w obowiązku stwierdzić, że strategia VooDoo jest najprawdopodobniej równie skuteczna jak wszystkie pozostałe strategie, które Artur zaprezentował do tej pory.

Piszę celowo "najprawdopodobniej" bo póki co miałem okazję wykorzystać jedynie początkową część metody VooDoo i to wystarczyło! Strategia jest zupełnie "nieinwazyjna", wręcz bierna ale niezwykle skuteczna.

Na szczęście nie mam do czynienia z osobnikami, którzy wymagaliby pełnego arsenału strategii VooDoo ale niestety jednak powstają takie sytuacje, w których u ludzi biorą górę negatywne emocje, których źródło jest wielką tajemnicą i wtedy nie zostaje nic innego jak ... zastosować VooDoo

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że TO DZIAŁA i to zgodnie z tym co mówią mądrzy ludzie, że "ewolucja zaczyna się od rzeczy prymitywnych, przechodzi przez rzeczy skomplikowane i kończy się na rzeczach prostych". To fakt - metoda jest prosta i skuteczna."

Loo

I wszystko jasne

#10: Strategia Voodoo II

Tego jeszcze nie znasz. Powiem krótko. Dostaniesz tutaj dwie techniki, dzięki który rozwiniesz spojrzenie Voodoo. Po tygodniu regularnych ćwiczeń staniesz się - mało kto będzie w stanie wytrzymać Twoje spojrzenie (jeżeli uruchomisz u siebie to specyficzne uczucie)

#11: Strategia II generacji: hipnotyczna pętla

Słuchając tego nagrania dowiesz się, jak skutecznie skłonić kogoś do czegoś, na co w ogóle może nie mieć ochoty.

Wyobraź sobie, że masz powiedzieć o sobie kilka słów przed kamerą, tak na żywca, mało tego - wiesz, że potem będzie to oglądało tysiące osób.

Jak wielkie miałbyś opory?

A nam (mnie i Piotrowi Majewskiemu) udało się przekonać do tego 90% uczestników jednego z treningów, które wspólnie prowadziliśmy.

Jak? Złapaliśmy ich wszystkich w tzw. hipnotyczną pętlę. Co to takiego? I jak ty możesz ją wykorzystać w Twoich rozmowach? Dowiesz się właśnie z tego nagrania.

#12: "A co będzie, jak się zorientują?"

Niektórzy zadają mi pytanie: "co będzie jak ktoś już zna te strategie wszystkie strategie i zorientuje się, że je stosuję"?

To dosyć częsta obawa.

Kiedy wysłuchasz to nagranie dowiesz się, dlaczego i kiedy bezpowrotnie odsuniesz ode siebie to nagranie.

I będziesz potrafił te strategie zastosować skutecznie w taki sposób, że rozmówca z pewnością się nie zorientuje.

Nawet, gdybym tym rozmówcą był JA.


Otrzymasz więc w sumie ponad 4 godzin nagrań.

No i teraz przejdźmy do rzeczy najważniejszej, czyli...

Ile zainwestujesz, aby otrzymać
4 godziny wartościowych nagrań?

Odpowiem krótko.

... zainwestujesz dokładnie 177 zł...

Szanuję Twoją inteligencję, dlatego, nie będę Cię teraz przekonywał, że to niska cena, za tyle godzin materiałów, bo wiem, że sam potrafisz ocenić rzeczywistą wartość tego, co dla Ciebie przygotowałem, chociażby słuchając wartościowych nagrań, które udostępniłem Ci za darmo.

Ja wiem, że w moich nagraniach proponuję Ci wiedzę i umiejętności, których wartość wielokrotnie przewyższa Twoją inwestycję.

Dlatego zestaw 12 nagrań z kolejnymi strategiami perswazji otrzymasz za tak niską cenę...

Jak wspomniałem wcześniej - decyzja należy do Ciebie. Ja i czytelnicy wiemy, że kurs "Przekonuj z Uśmiechem" działa. Oto pierwszy dowód:

Maile z nagraniami stały się dla mnie motorem do poprawiania relacji zarówno w rodzinie jak i w pracy.

Jestem Panu ogromnie wdzięczna za nagranie i "wstrząśnięcie" mną.

Anna Skiba

Dlaczego to aż tak działa?

Ponieważ postanowiłem dać Ci najprostsze narzędzia, które opanujesz w ciągu kilkunastu minut, a które już na zawsze odmienią Twoje relacje z innymi w różnych sytuacjach:

a) Pomocne w sytuacji konfliktowej,
"Witam,

Ja zastosowałem „Fenomen małego brzdąca” prosta sprawa, ostatnio byłem u znajomych była osoba która mi dosyć mocno za skórę weszła. Ponieważ oczerniała mnie w oczach innych.

Zaczęła się rozmowa i zaczęliśmy rozmawiać a nie chciałem się z nią kłócić ponieważ to jest dziewczyna jednego z moich dobrych przyjaciół. Gdy wszedłem do mieszkania jak ją zobaczyłem miałem nie odpartą pokusę powiedzieć jej kilka gorzkich słów prawdy. Gdy zaczęliśmy rozmawiać w myślach jedno „Lubię Cię”. Pomogło nie wiem na ile bo poro zmowie była ona uśmiechnięta.

Przyjaciel szczęśliwy ze się zaczęliśmy dogadywać.

Ja że miedzy mną a kumplem się wszystko ok. układa.

P.S. Nie miałem czasu na zastosowaniu innych technik lecz musze je dokładniej przestudiować w czasie wolnym, mogę stwierdzić iż są naprawdę skuteczne."

Paweł Konieczny

b) Pomocne do radzenia sobie z wyzwaniami w kontaktach zawodowych:
„Strategia "Tak, Tak, Tak" to doskonałe narzędzie, którego zaczęłam używać m.in. w pracy.

Pracuję w oddziale firmy ubezpieczeniowej i zajmuję się stroną biurową oddziału. Do moich obowiązków należy m.in. sporządzanie wielu różnych raportów. Ażeby je sporządzić, potrzebuję danych od naszych agentów. I z tym dotąd było marnie.

Ale od kiedy praktykuję tę strategię, mój "uzysk" danych wzrósł niepomiernie, większość agentów bez przypominania kontaktuje się ze mną (mailem, telefonem, sms-em) i podają mi dane, na które czekam. Do obdzwonienia z dnia na dzień zostaje mi coraz mniejsza grupa "oporników".

Artur! dzięki za tę strategię!"

Halina Baran

c) Pomocne w relacjach z dziećmi, nawet bardzo małymi:
"...Ja też mogę się pochwalić pierwszym sukcesem w stosowaniu strategii polecanych przez Pana Artura. W tym tygodniu wypróbowałem strategię "tak, Tak, TAK" na swoim synu-niejadku. Jest jeszcze mały, więc nadal je posiłki w specjalnym siedzisku dla dzieci. Karmienie go zajmuje sporo czasu, maluch szybko się nudzi i trzeba imać się różnych forteli, by zatrzymać go w tym siedzisku dopóki nie skończy jeść.

Gdy znowu grymasił na jedzenie i domagał się, żeby już go wypuścić z fotelika powiedziałem do niego: "Wiem, że siedzisz tu już dosyć długo i chciałbyś wrócić do swoich zabawek. Zjedz szybko obiadek, to będziemy się nimi razem bawić." Poskutkowało! Synek w końcu zaczął jeść i nawet szybko mu to poszło. Oczywiście dotrzymałem swojej obietnicy."

Maciek

d) Pomocne nawet w relacjach z wymagającym szefem:

"W prawdzie nie "przetestowałem" wszystkich strategii i technik które opublikowałeś na blogu, ale jestem bardzo zaszokowany dużą skutecznością strategii potwierdzania.

W sferze prywatnej jako tako nie mam jeszcze większych osiągnięć którymi mógłbym się pochwalić na Twoim blogu, jednak wydaje mi się, że właśnie dzięki tej strategii mocno poprawiłem swoje relacje z moim pracodawcą.

Mówiąc "wydaje mi się" mam na myśli to, że podchodzę bardzo ostrożnie do technik NLP. Wcześniej w ogóle nawet nie wierzyłem w ich skuteczność. Historia żywcem z mojego życia ukazuje jednak co innego. Zauważyłem, że dzięki tej strategii człowiek nie tylko wchodzi w stan "przytakiwania" i jest bardziej skłonny na moje sugestie, ale również czuje się bardziej zrozumiany.

Mój pracodawca po ciężkim dniu pracy "zaatakowany" przeze mnie tą strategią nie tylko podążył za moją sugestią ale również rozmawiał ze mną jak ze swoim dobrym przyjacielem!

Potwierdziłem jego obecny stan, widziałem jak kiwa głową przytakując kiedy to mówiłem. Zgodził się na moją prośbę po czym wyraźnie dał mi do zrozumienia że chce abym został jeszcze kilkanaście minut bym wysłuchał tego jaki on jest zapracowany itp nie robił mi wywodów, po prostu czuł że go rozumiem i chciał mi się wyżalić Myślę że ta strategia pozwoli mi bardzo długo utrzymywać dobry kontakt z moich szefem. To jest na niego idealny sposób."

Jarek

To zaskakujące, jak bardzo niektórzy potrafią ułatwić sobie życie, wprowadzając szybko, łatwo i przyjemnie małe zmiany sposobu komunikowania się z innymi.

Gwarancja satysfakcji

Uważam, że będę fair, kiedy zaproponuję Ci w tym momencie gwarancję satysfakcji:

Gwarancja Satysfakcji

Jeżeli uznasz, że moje nagrania nie spełniają Twoich oczekiwań, po prostu w ciągu 30 dni napisz do mnie maila, a oddamy Ci pieniądze. Czyli proponuję Ci 30-dniowy test, podczas którego całe ryzyko pozostaje po mojej stronie.

To wszystko.

pozdrawiam

Artur Lewandowski

p.s. Na zakończenie pozostaje mi tylko życzyć Ci, aby każdy kolejny dzień stał się lepszy od poprzedniego, a każda kolejna rozmowa jeszcze przyjemniejsza, radośniejsza, przebiegająca w jeszcze cudowniejszej atmosferze.

Bo właśnie w tym celu to wszystko dla Ciebie przygotowałem.

Składam zamówienie


Trenerzy i organizatorzy:

Majewski Business Consulting
ul. Łańcucka 12a lok. 8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.majewskibc.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Przekonuj Z Uśmiechem - 4godzinny kurs perswazji
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Przekonuj Z Uśmiechem - 4godzinny kurs perswazji
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Przekonuj Z Uśmiechem - 4godzinny kurs perswazji w cenie 177.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 365 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'PrzekonujZUsmiechem' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Przekonuj Z Uśmiechem - 4godzinny kurs perswazji prowadzi Platforma Ekademia