Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: 21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji.

21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji.

Internetowy trening skutecznego porozumiewania się.


Naturalny sposób mówienia, bez lektorskich sztuczek. Wrażenie, że uczestniczysz w zajęciach na żywo.

Praktyczne wskazówki, jak sobie poradzić w nawiązaniu dobrych kontaktów z innymi ludźmi.

Na temat komunikacji międzyludzkich napisano już całe tomiska książek, ale te tony papierowych stron okazały się nieskuteczne. Dlaczego? Ponieważ z teorii nie można nauczyć się komunikacji z innymi osobami. Rozmowa jest czynnością głosową i tylko mówiąc i słuchając, możesz ją trenować.

Dlatego właśnie trening "21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji" jest głosowy. Musisz słyszeć CO i w JAKI sposób na Ciebie działa. Bo na innych zadziała podobnie. Dlatego będziesz otrzymywać głosowe sposoby na poprawę komunikacji w plikach mp3 przekazy, uczące Cię komunikacji. Prosto i skutecznie.

Sprawdź czy trening "21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji" jest dla Ciebie!

Zaznacz odpowiedzi, które najlepiej do Ciebie pasują:

Mam wrażenie, że ludzie nie zawsze rozumieją intencję moich wypowiedzi
Mam problem z utrzymywaniem pozytywnych relacji z innymi ludźmi, czasem mam wrażenie że ich do siebie zrażam
Wydaje mi się, że ludzie nie słuchają tego co mówię, z należytą uwagą
Często czuje się "niesłyszanym" gdy coś mówię
Odnoszę wrażenie, że inni potrafią mówić ciekawiej
Myślę, że nie mam właściwej siły przebicia
Nie potrafię egzekwować wykonania swoich poleceń wśród innych (dzieci, współmałżonka, współpracowników)
Nie mam charyzmy, jestem raczej szarą myszką
Jestem osobą mającą trudności z nawiązywaniem satysfakcjonujących kontaktów międzyludzkich
Mam kontakt z osobami, które potrafią mnie błyskawicznie zdominować, zdeprecjonować i sprawić, że odczuwam dyskomfort psychiczny
Chcę, zrozumieć przyczyny moich dotychczasowych niepowodzeń w komunikacji, i nauczyć się postępować skuteczniej,
Nie potrafię tak często, jak chcę, komuś odmówić i powiedzieć "nie".
Mam problem z utrzymywaniem pozytywnych relacji z innymi ludźmi, a szczególnie tymi, na których zależy mi najbardziej.

Jeśli zaznaczone przez Ciebie zostało 5 lub więcej odpowiedzi, to trening skutecznej komunikacji "21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji" jest dla Ciebie.

Podczas trwania treningu będziemy ćwiczyć te umiejętności, które zamiast być rozwijane, są przeważnie skutecznie tłumione przez nieżyczliwych - często sfrustrowanych ludzi - którzy za pomocą wielu metod wywierania wpływu, skutecznie niszczą w człowieku poczucie własnej wartości. Mogą to być osoby z bezpośredniego otoczenia (np. z domu, czy z miejsca pracy) czy osoby, których destrukcyjnemu wpływowi, ulega się nawet na odległość.

UWAGA! Trening skutecznej komunikacji "21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji" jest przeznaczony tylko dla tych osób, które są gotowe do nauczenia się zasad właściwej komunikacji, dzięki którym w ich życiu pojawi się wiele istotnych zmian na lepsze.

Zatem zastanów się, czego TY oczekujesz?


Z moich doświadczeń w prowadzeniu warsztatów, szkoleń i konsultacji wynika, że samo uczęszczanie na zajęcia, jest nieskuteczne tak długo, jak długo osoba biorąca w nich udział, nie bierze w nich naprawdę czynnego udziału.

Samo przyjście na zajęcia, wysłuchanie trenera, przeczytanie nawet najwspanialszych materiałów szkoleniowych czy wysłuchanie nagrań, nie jest wystarczającym bodźcem do tego, by w człowieku "coś" się poruszyło i aby zaczął aktywnie się zmieniać. Do tego potrzeba jest czynna praca nad sobą.

Zauważ, jak wiele osób jeździ na najlepsze konferencje prowadzone przez wybitnych specjalistów, płacąc za to czasami ogromne sumy pieniędzy, słucha szkoleniowców, robi notatki, a potem wraca do domu i... dalej funkcjonuje tak jak wcześniej.

Dlatego, aby Trening skutecznej komunikacji "21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji" przyniósł Ci największą korzyść, będę poddawać Twoje uszy i samopoczucie różnorakim oddziaływaniom, abyś na własnej skórze doświadczył, jak dany przekaz na Ciebei oddzialywuje. Dzięki temu możesz odkryć CO Cię powstrzymuje przed asertywnym i skutecznym wyrażaniem i egzekwowaniem swoich praw wśród innych osób. Dodatkowo po skończonym treningu niezależny psycholog-konsultant sprawdzi Twoje postępy w skutecznym komunikowaniu się. Oczywiście jeśli zechcesz to sprawdzić. Masz na to 7 dni po skończeniu zajęć.

Jeśli już czujesz gotowość do podjęcia satysfakcjonującej zmiany w komunikacji międzyludzkiej, dzięki której uzyskasz satysfakcjonujące Cię relacje z innymi ludźmi, to serdecznie Cię zapraszam do wzięcia udziału w treningu.

Przygotowałam dla Ciebie 21 praktycznych materiałów szkoleniowych. Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły działania treningu, ponieważ, chcę Ci umożliwić podjęcie decyzji o przystąpieniu do treningu w oparciu o rzetelną i wyczerpującą informacje. Tak, aby podjecie właściwej decyzji nie sprawiło Ci kłopotu.

Najpierw jednak przeczytaj poniższe stwierdzenia:


  • Nie zapisuj się, jeśli myślisz, że nagle zmieni się całe Twoje życie - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

  • Nie otrzymasz od nas pigułki szczęścia. Dostaniesz wskazówki, jak komunikować się z innymi, by zmienić swoje nastawienie do siebie i innych, by czuć się dobrze ze sobą i z innymi, a w efekcie polepszyć jakość relacji w swoim życiu.

  • Nie zapisuj się, jeśli nie masz czasu na zmiany.

  • Nie zapisuj się, jeśli spodziewasz się w ciągu kilku tygodni rozwiązać wszystkie problemy nagromadzone podczas całego Twojego życia.

  • Nie zapisuj się, jeśli koszt treningu jest dla Ciebie zbyt wysoki. Myśląc o wydanych pieniądzach, niewiele skorzystasz.


Twoje korzyści z uczestnictwa w treningu
"21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji"


wzmocnisz pewność siebie w kontaktach z innymi osobami
nauczysz się innego sposobu wyrażania swoich próśb, potrzeb i poleceń,
zrozumiesz, jaki wpływ ma wypowiadane słowo na Ciebie i na innych
zrozumiesz, co robisz nie tak, i dlaczego inni świadomie to wykorzystują
nauczysz się sposobów skutecznej komunikacji, które po wprowadzeniu w życie pozwolą Ci na uzyskanie satysfakcjonujących kontaktów z innymi na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej i zawodowej,

Zakres Programu


Sposób 1 - Aktywne słuchanie
Sposób 2 - Rady, porady i ganienie
Sposób 3 - Akceptowanie uczuć
Sposób 4 - Określanie uczuć
Sposób 5 - Oddziaływanie żartem
Sposób 6 - Wyjaśnianie powodów
Sposób 7 - Przytakiwanie i parafrazowanie
Sposób 8 - Rzeczowe opisywanie sytuacji
Sposób 9 - Informowanie o...
Sposób 10 - Zdania jednowyrazowe
Sposób 11 - Koncentracja na uczuciach
Sposób 12 - Pisanie liścików
Sposób 13 - Zamiast karania
Sposób 14 - Proponowanie wyboru
Sposób 15 - Wskazywanie konsekwencji
Sposób 16 - Wyrażanie oczekiwań
Sposób 17 - Naprawianie zła
Sposób 18 - Przejmowanie inicjatywy
Sposób 19 - Rozwiązywanie problemów
Sposób 20 - Okazywanie szacunku
Sposób 21 - Pytania i odpowiedzi

Jak zorganizowane są zajęcia?


Tuż po zapisaniu się do programu, otrzymasz pierwszy materiał szkoleniowy.
Następnie, codziennie rano ok. 10, będziesz otrzymywać materiały w postaci plików MP3 do ściągnięcia, z wyjaśnieniem danego sposobu, oraz przykładowym ćwiczeniem
Po poznaniu 21 sposobów skutecznej komunikacji, otrzymasz dostęp do specjalnej ankiety podsumowującej
Na zakończenie treningu otrzymasz e-mailową konsultację z psychologiem, podczas której możesz omówić poznane sposoby dla konkretnej, ważnej dla Ciebie sytuacji życiowej

Trening trwa 3 tygodnie, podczas których będziesz otrzymywać dostęp do specjalnych materiałów szkoleniowych, oraz otrzymasz bonusy, które mogą pomóc Ci w dalszym budowaniu satysfakcjonujących relacji.


Zwróć uwagę, że nasz trening jest zdecydowanie bardziej intensywny niż tradycyjne zajęcia stacjonarne! W dodatku, jest tak rozłożony w czasie, że każdy sposób możesz spokojnie próbować przez 2 dni, po to aby sprawdzić, która metoda jest dla Ciebie najlepsza.

Dzięki temu nie jesteś zasytywany gigantyczną ilością materiałów szkoleniowych na raz, tylko systematycznie otrzymujesz małą dawke wiedzy. Pliki MP3, ktore otrzymasz to max 5-10 minut jednorazowego słuchania.

Nie będziemy bez potrzeby angażować Twojego czasu - nasze zajęcia są kilkunimutowe - a kosztują 1/5 tego, co zajęcia prowadzone metodą tradycyjną. Zatem jeśli już teraz chcesz wiedzieć, ile kosztują...


...to zanim zaczniesz cokolwiek kalkulować, wiedz, że do tego wszystkiego oferuję Ci 10-dniową Gwarancję Satysfakcji.
psycholog on-line


UWAGA - Specjalna Gwarancja Satysfakcji


Jeśli w ciągu 10 dni od rozpoczęcia zajęć dojdziesz do wniosku, że to co Ci oferuję, nie odpowiada Ci, możesz zrezygnować. Wystarczy napisać e-mail, w którym konstruktywnie wyjaśnisz powody rezygnacji z udziału w Programie i poprosisz o zwrot pieniędzy. Bez problemu, bez dyskusji, bez ryzyka.

Opinie o kursie


Pierwszy raz uczestniczę w tego typu kursie, więc nie mam porównania. Dzięki temu że audycje są krótkie, to łatwo mi utrzymać odpowiedni poziom skupienia. A sam fakt że są to audycje ułatwiaja mi zapamiętywanie treści i rzeczywiście wykorzystywanie nowo nabytych informacji. Rzadko się zdarza, że w momencie kiedy czytam jakiś materiał, udaje mi się większość informacji łatwo zapamiętać. Mam nadzieję, że po ukończeniu całego kursu moja komunikacja będzie bardziej zrozumiała dla innych. A wtedy nic już nie będzie stało na przeszkodzie do osiągania jakichkolwiek sukcesów (no za wyjątkiem lenistwa :P)


Pozdrawiam twórczynię.
Ewa
Bardzo ciekawe rzeczy pani opowiada i wiele uczą. Proszę mówić więcej o emocjach, jaki mamy na nie wpływ i jak je hamować...


Pozdrawiam
Paweł
Dzięki uczestnictwu w kursie skutecznej komunikacji otrzymuję informacje „w pigułce” niezbędne do tego, aby poprawić swoje relacje z innymi. Bardzo mi odpowiada taka forma – krótko i na temat. O niektórych metodach skutecznej komunikacji już słyszałam, a raczej czytałam, nie miałam jednak sposobności zapoznać się z nimi w tak prosty i szybki sposób.

Po pierwszych dniach kursu doszłam do wniosku, że potrafię być dobrym słuchaczem. Moim problemem jest raczej zabranie głosu i „spowodowanie”, aby to właśnie ktoś inny chciał mnie słuchać.


Dziękuję za dotychczasowe „lekcje” i z niecierpliwością czekam na następne.


Pozdrawiam
Ala
Kurs jest rewelacyjny, przekazuje to co wszyscy znamy tylko jak czasem to trudno zastosowwać.

Po wysłaniu tych kilku lekcji staram się stosować porady w życiu codziennym. Dla mnie kurs to strzał w dziesiątkę.


Pozdrawiam
Anna
Kurs jest wspaniały, dziękuję za super lekcje.


Pozdrawiam
A.P.
Dziękuję za wspaniałe lekcje, kurs bardzo mi pomógł. Nie jest to proste ale staram to wprowadzać do życia codziennego.
Kurs mi się bardzo podobał i podczas niego odpowiedziałam sobie na bardzo wiele pytań zw. z komunikacja. Świetny pomysł z tym kursem.


Pozdrawiam
Bożena
Kolejnych lekcji słucha się bardzo dobrze, naturalna intonacja (lekcje są nagrywana na żywo, bez nudnego czytania z kartki) sprawia, że kurs wciąga i nie nudzi. Przekazuje wiedzę z przykładami do natychmiastowego zastosowania, miejscami humorystycznie


AgnieszkaSerdecznie zapraszam
Aneta Styńska, psycholog
www.psychorada.pl

Jeśli masz pytania...
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej...


Napisz do mnie e-mail!
Mój adres to: kontakt@psychorada.pl

PS. Aha i jeszcze jedno - nie zastanawiaj się długo - napisz do mnie od razu swoje pytania lub zgłoś swój udział, bo sprawa machinalnie odłożona na później przeważnie nie zostaje zrealizowana.

O autorze


Aneta Styńska


Z wykształcenia psycholog społeczny, specjalista ds. psychologii organizacji. Absolwentka pierwszego rocznika SWPS - Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Pracę magisterską poświęciła zagadnieniom wypalenia zawodowego i strategii zmagania się ze stresem. Posiada specjalizację z Psychologii Organizacji (rekrutacja, selekcja kadr, systemy ocen, motywacja do pracy, satysfakcja zawodowa) oraz Stresu w organizacji. Ukończyła SPPwR - Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia, prowadzi specjalistyczne szkolenia biznesowe oraz dla pomagaczy pracujących z osobami przemocowymi.

Psychologią interesuje się niemal od szkoły podstawowej. Udziela konsultacji na temat motywacji do osiągania sukcesów, asertywności i empatii, doradza w sprawach rozwoju biznesu i treningów samorozwoju. Jest właścicielka pracowni psychologiczno-logopedycznej Psychology Consulting, autorką serwisu www.psychorada.pl, współautorką serwisu psychologicznego dla osób skoncentrowanych na inwestowaniu w rozwój osobisty www.psyche.com.pl.

Regularnie pisuje artykuły poświęcone m.in. holistycznemu podejściu do psychiki człowieka oraz psychologii sukcesu. Felietonistka miesięcznika "Niebieska Linia". Autorka i pomysłodawczyni Akademii Trenowania Wizerunku dla kobiet. Współpracuje także z poradnią żywieniową, serwisami internetowymi poświęconymi diecie oraz biznesowi, a także koordynuje ogólnopolski program partnerski.
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji.
prowadzi Platforma Ekademia
Zanim zdecydujesz się na zakup, posłuchaj 3 nagrań z tego kursu, aby mieć pewność, że taka forma Ci odpowiada.
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: 21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji. w cenie 97.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 23 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs '21PORAD' nie jest dostępny dla gości.

Po opłaceniu zamówienia, przez 21 dni, zaczniesz otrzymać od nas kolejne lekcje w postaci mp3, a na koniec wypełnisz ankietę podsumowującą, która zostanie skonsultowana przez psychologa.

Sprzedaż szkolenia 21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji. prowadzi Platforma Ekademia