Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Jak osiągnąć więcej w sporcie (i nie tylko) cz. 1 i 2

Kto jeszcze pragnie dowiedzieć się jak osiągać więcej w sporcie (i nie tylko), mimo wcześniejszych problemów i stale polepszających się przeciwników?


Czy nie wydaje Ci się, że mógłbyś lub mogłabyś osiągnąć więcej w sporcie (nie tylko zawodowym)? Czy nie uważasz, że "stać Cię na więcej", ale jednocześnie nie potrafisz tego do końca z siebie wycisnąć?

Widzisz, to całkowicie normalne! Tak, niestety (lub "stety" - to wyjaśnię za chwilkę), ma tak zdecydowana większość sportowców!


Skąd to się bierze, że większość sportowców ma problem z osiągnięciem swojego optymalnego, nie mówiąc już o maksymalnym, poziomu?

Otóż, jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu wystarczyło być trochę wyższym lub silniejszym i łatwiej można było dzięki temu uzyskać przewagę nad rywalami. Obecnie przygotowanie fizyczne wielu zawodników jest na podobnym, jeśli nie takim samym poziomie!

Tym, co ich różni, to psychika, postawa mentalna. Tutaj tkwi sekret sukcesu lub porażki dzisiejszego sportowca.

A tutaj parę słów
Elki Grahama na potwierdzenie tego, co mówiłem przed momentem:

"Na treningu wszyscy skupiają się na 90% fizyczności i na 10% mentalności, ale podczas
zawodów decyduje 90% mentalności, ponieważ na najwyższym poziomie już bardzo mało różni nas w przygotowaniu fizycznym."To, czy będziesz mistrzem zależy od tego, czy jesteś nim na poziomie mentalnym. Jeśli sam w siebie nie wierzysz, nie masz całkowitego zaufania do swoich umiejętności i możliwości - cholernie ciężko będzie Ci zostać czempionem!

Ale jak wspomniałem na początku - to może być naprawdę fantastyczna sprawa!

Dlaczego?

Ponieważ jeszcze stosunkowo niewielu sportowców i trenerów zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest właściwa postawa mentalna. A nawet jeśli zdają sobie z tego sprawę, to nie chcą nad tym pracować, myśląc, że wystarczy powiedzieć "wszystko tkwi w naszych głowach, musicie zagrać jak mistrzowie."

Psychologia sportu traktowana jest jak lekarstwo, które ma uleczyć objawy. Coś nie idzie, mamy kryzys - no, to trzeba do psychologa. Przez to zawodnicy negatywnie nastawiają się do psychologa sportowego, ponieważ uważają, że skoro potrzebują jego pomocy, to coś jest z nimi nie tak! Bzdura!

Psychologia sportu jest w rzeczywistości po to, by wesprzeć nasze działania od samego początku. Ona leczy przyczyny, nie skutki! Stosowana systematycznie i od wczesnego etapu kształcenia sportowca pozwala osiągać nieprzeciętne wyniki. Odpowiednio zastosowana do treningu sportowego rzeczywiście jest w stanie sprawić, że "niemożliwe nie istnieje!"

Teraz już sam trening fizyczny, choćby najlepszy na świecie, może okazać się niewystarczający. Jeśli w głowie nie jesteśmy zwycięzcą, na boisku również nim nie zostaniemy!

Musisz wierzyć, że Ci się uda, zanim to osiągniesz!

Lanca Armstrong powiedział to tak:

Nikt nie jest w stanie dać sportowcowi takiej pewności siebie jak on sam

a Kobe Bryant podsumował w ten sposób:

Jeśli TY w siebie nie wierzysz to nikt inny nie będzie.

Czy dostrzegasz już, jak niesamowicie ważna jest tutaj Twoja osoba? Trening - treningiem. Trener - trenerem. Partnerzy - partnerami. Te aspekty są bardzo ważne, jednak największy wpływ ma Twoja postawa, Twoje wewnętrzne przekonanie, że możesz tego dokonać!

Jak myślisz, dlaczego Muhammad Ali, największy bokser wszech czasów, w kółko powtarzał na konferencjach i w wywiadach: "jestem najlepszy, jestem najlepszy"? Nie da się osiągnąć nic wielkiego, zarówno w sporcie jak i każdej innej dziedzinie, jeśli nie uwierzysz, że jesteś wystarczająco dobry.

Aby być wielkim mistrzem, musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy. Jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś - Muhammad Ali

Prosto powiedzieć, prawda? Pewnie nie raz i nie dwa próbowałeś lub próbowałaś już zmienić swoją postawę mentalną. Robiłeś lub robiłaś wszystko, a jednak Twoje wyniki Cię nie zadowalały...

Wiesz, że stać Cię na więcej. Marzysz o tym, by osiągać sukcesy i masz ku temu potencjał. Nie potrafisz jednak go w pełni wydobyć. Ludzie wokół - Twoi trenerzy, przyjaciele, bliscy - również nie potrafią. A ktoś przecież musi potrafić oszlifować diament, którym jesteś!

Możliwe, że warto skorzystać z pomocy psychologa sportowego. Adam Małysz tak zrobił, z efektów tej współpracy cieszyliśmy się wiele lat. Nadal się cieszymy! Teraz Adam potrafi już radzić sobie sam ze stresem i presją, sam potrafi odnajdywać najlepszy do osiągania sukcesów stan psychiczny.

Ty też tak możesz! Musisz tylko odnaleźć drogę do samego siebie. Musisz znaleźć klucz, który otwiera drzwi do Twoich najgłębszych pokładów. A stać Cię na wiele, chyba się nie mylę?

Dlatego właśnie jest ten kurs! Byś mógł odnaleźć najlepszą drogę do uwolnienia swojego potencjału, byś mógł lub mogła zacząć zwyciężać i osiągać sukcesy w swojej dyscyplinie. Koniec z byciem tylko "mistrzem treningu"!

Z kursu "Jak osiągnąć więcej w sporcie (i nie tylko) cz. 1" dowiesz się m.in:


- czym tak naprawdę jest psychologia sportu

- czy i kiedy psychologia sportu jest użyteczna

- kiedy pomoc psychologa sportowego okazuje się niezbędna

- czym jest pewność siebie i poznasz 10 postaw, które tę pewność zabijają

- jak wzmocnić pewność siebie (8 wskazówek)

- dlaczego sportowcy obawiają się współpracy z psychologiem


Z części drugiej zaś dowiesz się m.in.:

- czym jest koncentracja

- jak zwiększyć koncentrację

- jakie są koszty braku koncentracji

- jak zaufać temu, czego nauczyłeś się podczas treningów (11 przedmeczowych porad)

- jak zwiększyć pewność siebie

- jak kontrolować ciało i umysł

- poznasz ćwiczenia na koncentrację

- dowiesz się jak zapanować nad stresem

- poznasz sposoby radzenia sobie z napięciem

- poznasz strategie sukcesu Michaela Jordana i Lance'a Armstronga

- poznasz prawo mówiące, jaki stopień pobudzenia jest dla Ciebie najlepszyTo wszystko otrzymasz w 1 i 2 części kursu "Jak osiągnąć więcej w sporcie (i nie tylko)."

Część pierwsza to wiedza, która da Ci przygotowanie teoretyczne (choć będziesz mieć także kilka zadań do wykonania) przed konkretnymi rozwiązaniami. To taka rozgrzewka przed właściwym pojedynkiem. To rozpoznanie wroga, zanim rozpoczniesz z nim prawdziwą walkę.

Część druga to konkretne ćwiczenia, które pozwolą Ci w pełni panować nad ciałem i umysłem a co za tym idzie - zwyciężać systematycznie i stale podwyższać swój poziom!


Czy jesteś gotowy/-a nauczyć się jak poprawić swoje osiągnięcia?
Jak "podrasować" swój organizm? Jak uzyskać przewagę nad rywalami?
Jak stosować legalny doping mentalny?

Masz już dość tego, że na treningu wszystko wychodzi bardzo dobrze a na meczu masz problem zagrać na średnim nawet poziomie?

A więc zdecyduj się już teraz i złóż zamówienie (po prawej stronie znajduje się formularz zamówienia) na kurs "Jak osiągnąć więcej w sporcie (i nie tylko) cz. 1 i 2"


Jak będzie wyglądał kurs?


Kurs składa się z 2 części. Pierwsza część składa się z 4 lekcji:


Lekcja 1 -
Kiedy pomoc psychologa sportowego/trening mentalny jest niezbędna?

Lekcja 2 -
Jak psychologia sportu może okazać się pomocna?

Lekcja 3 - 10 postaw zabijających pewność siebie

Lekcja 4 -
8 wskazówek jak wzmocnić pewność siebieDruga część kursu składa się z 3 lekcji:

Lekcja 5 - Wszystko o koncentracji

Lekcja 6 - 11 przedmeczowych porad, czyli jak zaufać temu, czego nauczyłeś/-aś się na treningach

Lekcja 7 - Ćwiczenia wzmacniające pewność siebie oraz kontrolę nad ciałem i umysłem

+ Dodatkowe materiały pomocnicze
(m.in. strategie sukcesu Michaela Jordana)


Całość dostępna jest za jedyne 97 zł! (tylko do 1 czerwca 2010, później cena wzrośnie do 127 zł)Tylko teraz promocja na start.

Osoby zapisane do 1 czerwca 2010 uzyskują dostęp do kursu "Jak osiągnąć więcej w sporcie (i nie tylko) cz. 1 i 2" za jedyne 197 127 97 zł!


Czy wiesz, że godzinna konsultacja z psychologiem waha się między 70 - 200 zł? A to tylko jedno spotkanie!

Dzięki temu kursowi zaoszczędzisz sobie wielu takich wizyt (jeśli jesteś skłonny pracować z sobą samym)!

Cena tego dwumiesięcznego kursu to nie 700 (7 konsultacji z psychologiem) ani nawet nie 200 zł! Teraz możesz mieć do niego dostęp za jedyne 97 zł (pierwsza i druga część) i materiały do zapisania na dysk na zawsze! To mniej, niż średnio za jedną konsultację u psychologa...


Dodatkowo otrzymujesz:

2 konsultacje e-mailowe w ciągu
trwania kursu - wtedy, gdy tego najbardziej będziesz potrzebować (wartość - 78 zł - 2 x 39 zł)


Podsumowując:


Otrzymujesz 7 lekcji (4 z części pierwszej + 3 z części drugiej) oraz dodatkowe materiały pomocnicze za jedyne 197 zł 127 zł 97 zł . Do tego 2 konsultacje e-mailowe o wartości 78 zł.

Razem daje to wartość 275 zł (197 zł + 78 zł), a Ty możesz mieć kurs "Jak osiągnąć więcej w sporcie (i nie tylko) cz. 1 i 2" jedynie za 197 zł 127 zł 97 zł (jeśli się pospieszysz)!

Już teraz złóż zamówienie na kurs, który pozwoli Ci uwolnić tkwiący w Tobie potencjał! Promocyjna cena tylko dla najszybszych osób.

Skąd taka promocja?

W sporcie wygrywają Ci, którzy podejmują najlepsze decyzje i w dodatku robią to najszybciej! Dobra decyzja podjęta zbyt późno z reguły drogo kosztuje. Tak jest i tutaj. Czy jesteś gotów na to, by wygrywać?

A więc...

złóż zamówienie


PS. W sporcie nigdy nie masz gwarancji, że wygrasz, nawet jeśli dasz z siebie wszystko i zagrasz naprawdę dobre zawody. Zawsze ktoś może okazać się lepszy mimo wszystko.
U nas masz 30-dniową gwarancję satysfakcji tzn.
jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia abonamentu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy i dasz nam znać - otrzymasz zwrot zainwestowanej kwoty.

PPS. Zastanawiasz się, dlaczego tytuł kursu brzmi "...w sporcie (i nie tylko)"?? Ponieważ opisane w tym kursie reguły możesz zastosować tak naprawdę w każdej dziedzinie życia! Ale o tym już musisz się przekonać sam/-a (dlatego masz gwarancję satysfakcji)!

Trenerzy i organizatorzy:

Ekademia.pl
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.ekademia.pl

Zobacz nasza recenzje szkolenia Jak osiągnąć więcej w sporcie (i nie tylko) cz. 1 i 2
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Jak osiągnąć więcej w sporcie (i nie tylko) cz. 1 i 2
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Jak osiągnąć więcej w sporcie (i nie tylko) cz. 1 i 2 w cenie 97.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 40 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Koniec sprzedaży za

Rozumiem, że jest to cena promocyjna dostępna jedynie dla osób zapisanych do 1 czerwca 2010 roku.

Po tym okresie cena kursu wzrośnie do 127 zł.

Dodatkowo otrzymuję:

- 2 konsultacje e-mailowe o okresie trwania kursu (wartość 78 zł - 2 x 39 zł)

- 30-dniową gwarancję satysfakcji tzn. jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia abonamentu uznam, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty moich pieniędzy - otrzymam zwrot zainwestowanej kwoty.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'MaxOsiagniecSportowych' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Jak osiągnąć więcej w sporcie (i nie tylko) cz. 1 i 2 prowadzi Platforma Ekademia