Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Masz polisę Axa, Skandia, Aegon, Generali? Zacznij skutecznie inwestować!

Masz polisę Axa, Skandia, Aegon, Generali? Zacznij skutecznie inwestować!

Masz polisę Axa, Skandia, Aegon, Generali? Zacznij skutecznie inwestować! Stacjonarne, całodzienne szkolenie i warsztaty.

Fundusze inwestycyjne bez wątpienia są potężnym narzędziem finansowym, które może dać nam duże zyski. Aby tak się jednak stało potrzebna nam będzie odpowiednia wiedza i chyba wszystkie osoby zainteresowane tematem zdają sobie z tego sprawę. Problem pojawia się jednak, kiedy musimy zdecydować się na konkretne źródło, z którego będziemy czerpać informacje. Na rynku znajdziemy bowiem bardzo dużo mniej lub bardziej wartościowych publikacji oraz ofert, jednak ja osobiście zdecydowanie polecam szkolenia stacjonarne.

Szkolenie którego recenzję Państwo czytają z pewnością jest ofertą wyróżniającą się spośród konkurencji. Zostało ono bowiem przygotowane przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu, a przekazywana wiedza oparta jest o sprawdzone w praktyce metody. Jego autorzy w bezwzględny sposób rozprawiają się ze wszystkimi mitami jakie funkcjonują na temat funduszy inwestycyjnych i odsłaniają pułapki jakie na nas czyhają.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas całodniowego szkolenia każdy z nas będzie mógł z łatwością skorygować swoją opinię na temat powszechnie stosowanych środków, mającym zapewnić nam stabilność i bezpieczeństwo inwestycji. Co więcej autorzy dokładnie tłumaczą wszelkie zawiłości związane z konkretnymi metodami inwestowania, a każdą informację popierają przykładami i prawdziwymi liczbami. Co więcej, korzyści jakie zyskamy decydując się na udział w szkoleniu będziemy osiągać jeszcze długo po jego zakończeniu. Każdy uczestnik otrzymuje bowiem materiały książkowe oraz liczne bonifikaty, takie jak np. dostęp do zamkniętego forum inwestorów lub specjalne kanały internetowych chatów, gdzie autorzy szkolenia będą rozwiewać wszystkie nasze wątpliwości.

Dzięki tak kompleksowemu podejściu autorom udało się osiągnąć maksymalne bezpieczeństwo naszych inwestycji. Oferowane przez nich szkolenie jest także jedną z nielicznych ofert łączących zalety szkoleń stacjonarnych, zdalnych, oraz kursów książkowych. Z czystym sumieniem mogę zatem polecić tą ofertę wszystkim inwestorom, a także osobom pragnącym dopiero rozpocząć swoją przygodę z funduszami inwestycyjnymi.

 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Masz polisę Axa, Skandia, Aegon, Generali? Zacznij skutecznie inwestować!
prowadzi Platforma Ekademia
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Masz polisę Axa, Skandia, Aegon, Generali? Zacznij skutecznie inwestować! Stacjonarne, całodzienne szkolenie i warsztaty. w cenie 397.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 365 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'polisyinwestycyjne' nie jest dostępny dla gości.

Sprzedaż szkolenia Masz polisę Axa, Skandia, Aegon, Generali? Zacznij skutecznie inwestować! prowadzi Platforma Ekademia