Kursowy.Net - kursy i szkolenia on-line Kursy internetowe Kursy stacjonarne Usługi

 Kurs: Zarządzanie stronami WWW

Zarządzanie stronami WWW

Z pewnością każdy przedsiębiorca posiadający stronę internetowej swojej firmy chciałby, aby przynosiła mu ona wymierne korzyści w postaci wzrostu liczby klientów. Obecny stopień rozwinięcia stron internetowych sprawia jednak, że efektywne zarządzanie stroną internetową staje się niełatwym zdaniem. Często aby jemu sprostać firmy zmuszone są zatrudniać profesjonalny personel, a tym samym znacząco podnosić koszty własne. Tymczasem jednak okazuje się, że skuteczne zarządzanie stroną internetową jest czynnością, której każdy z nas może z łatwością się nauczyć.

Oferta profesjonalnych szkoleń dla firm z zakresu zarządzania stronami WWW przygotowana przez dr Macieja Dutko, jest przeznaczona właśnie dla zwykłych pracowników firmy. Podczas takiego treningu odbywającego się w siedzibie firmy, każdy z naszych pracowników z łatwością może nauczyć się wszelkich niezbędnych informacji oraz umiejętności. Ogromne doświadczenie prowadzącego w dziedzinie tematyki kursu oraz umiejętności przekazywania tej wiedzy innym sprawia także, że całość została zamknięta w zaledwie 6 godzinach szkolenia.

Niektórym mogłoby się wydawać, że to mało, jednak dr Maciej Dutko doskonale wie jak wykorzystać ten czas. W trakcie kursu, przekazywane są nam wszelkie informacje dotyczące skutecznego zarządzania różnymi typami stron i serwisów internetowych, począwszy od prostej strony informacyjnej a na sklepach internetowych kończąc. Głównym atutem szkolenia poza ogromną wiedzą i umiejętnościami prowadzącego jest niewątpliwie uniwersalność zdobytej tutaj wiedzy. Dr Maciej Dutko podczas 6 godzin szkoleniowych przekazuje nam bowiem wszelką wiedzę na temat zarządzania stroną przy pomocy najpopularniejszych narzędzi CMS. Oprócz tego pomaga nam samemu zdecydować się na konkretny system zarządzania treścią, a także prawidłowo zorganizować sobie pracę ze stroną pozbawioną tego typu narzędzi.

Bardzo długo można by jeszcze wymieniać dokładną ilość umiejętności prezentowanej naszym pracownikom w ramach kursu dr Dutko. Zamiast tego chciałbym zaznaczyć, że jest to jeden z najbardziej fachowo przygotowanych kursów na polskim rynku szkoleniowym, który faktycznie przygotowuje naszych pracowników do skutecznego zarządzania stroną. Udział w nim może wziąć praktycznie każdy posiadający podstawowe umiejętności korzystania z komputera, a na efekty pracy wyszkolonych przez dr Macieja Dutko pracowników z pewnością nie trzeba będzie długo czekać.

Trenerzy i organizatorzy:

Ekademia.pl
ul. Łańcucka 12a/8, 80-809
Gdańsk, PL http://www.ekademia.pl
 

Najnowsze wpisy premium

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Sprzedaż szkolenia:
Zarządzanie stronami WWW
prowadzi Platforma Ekademia

OFERTA WSPÓŁPRACY: .

Organizuj nasze szkolenia stacjonarne

- płacimy od 3000 zł wzwyż (naprawdę!)
za organizację 1 szkolenia!

Zobacz, jakie szkolenia oferujemy >>>


Jak to działa? To proste: Twoim zadaniem, jako organizatora, jest:
  • ustalić termin i miejsce szkolenia,
  • zapewnić salę na czas kursu,
  • pozyskać uczestników.

Z każdego szkolenia dostajesz 50% z wpłat od uczestników. Np.:
  • opcja "najbiedniejsza": w szkoleniu bierze udział 20 osób, koszt udziału to 300 zł/os. (to bardzo tanio; takie szkolenia kosztują od 1000 zł w górę!). Wpływy: 6000 zł, z tego organizator otrzymuje połowę (3000 zł).
  • opcja realna: w szkoleniu bierze udział 30 osób, koszt udziału to 500 zł/os. (wciąż to niewielka kwota). Wpływy: 15000 zł, z tego organizator otrzymuje 7500 zł.
Zainteresowany? Napisz: dutkon@dutkon.pl
Login/E-mail:
Hasło:

Tak, chcę zamówić kurs: Zarządzanie stronami WWW (a za polecenie płacę 500 zł!) w cenie 3000.00 PLN brutto.

Rozumiem, że jest to opłata za dostęp na 30 dni do tego kursu. Po tym czasie zostanę automatycznie wypisany/a.

Twoje dane kontaktowe *    - pola obowiązkowe
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Ulica, numer domu i lokalu:
Kod pocztowy, miasto i kraj:
Aby otrzymać FV, wypełnij poniższe pola
Nazwa firmy:
NIP:
Dane Twojego nowego użytkownika Ekademia.pl
* Nazwa nowego użytkownika (login):
* Nowe hasło:
Zapamietaj swój login i hasło!
Będą Ci potrzebne do logowania!
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz ze zgodą na przekazanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu organizatorowi oraz trenerom wskazanym poniżej.

Kurs 'zarzadzanieWWW' nie jest dostępny dla gości.


Sprzedaż szkolenia Zarządzanie stronami WWW prowadzi Platforma Ekademia